INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


…i sad nakon svega ovog danas vise sam nego siguran da ovo polako ali sigurno klizi ne prema 20 nego prema 15 a mozda cak i nize…zivi bili pa vidjeli…i da, u jednom je trenutku na asku danas bilo postavljenih i preko 31000 komada ispod 27,30…[bye]

a u privitku eto i grafic ingre…a sto kazu poznavatelji TA, hoce li ovo uskoro rasti…kako da ne…(lp)

Optimist - loše informirani pesimist

idemo da(o)lje u revialnom tonu..na..20 kn [yawn]


peromadjar@
Tu sam kolega perice, bez brige budi! Malo sam popravljao prosjek, pa se ne stignem vise ovdje prepirati. Inace, imas pozdrav od Jure, koji nikako da javno prizna da je u daleko vecim govn…
[kiss]

Uh, već sam se potajno ponadao da ste se uspjeli spasit i prodat po 3X,XX.

No dobro, svaka čast, kao dugoročni ulagač u ingru ostajete dosljedni vlastitoj metodologiji i smatrate da je dokup u ovakvim trenutcima najbolje rješenje!

Kako ste ipak bili fer i zadnjih dana šutili i niste druge tjerali pri tom na kupnju, smatram da ste ozbiljni u svojim iskazima o dugoročnom ulaganju i neću vas više prozivati ako tako nastavite. Puno sreće inače želim!

never surrender

RDanas se vratio u INGR-u…+500, al to što je veliki promet u padanju, pa to je dobro, ili ono "školski"
ULAZI PAMETNI NOVAC"

HAJMO MALO ZADRIJEMATI I ZAMISLITI DA INGRA NIJE NA 2X, NEGO NA 2XX… [thumbsup]

Znao sam da mi je izlazak glavninu na 5x bio najbolji potez na burzi, ako izuzmemo onaj najgori ulazak 4-5 kn više [lol]

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

Onaj tko kupuje na temelju tuđih mišljenja, a ne svoga uvjerenja, nije ništa drugo ni zaslužio nego da "propadne", ili mu je vrijeme da prepusti nekom drugom da mu vodi portfelj.
Inače vidim da ovdje panika ulagača (čak i onih "tvrđih") polako dostiže kulminaciju, što je po meni jako dobar znak.
Što se tiče produljenja roka isplate po obveznicama, vidim da su mnogi to shvatili kao nešto super- negativno. E pa za neke je to danas bio "kamen spoticanja", a za one koji vide pozitivne efekte toga je potvrda konsolidacije na svim razinama. Zato i vjerujem u ovu "staru otmjenu damu" koju bi mnogi željeli, ali da je kako džabe, ako je ikako moguće! Puno "udvarača", ali nitko brak ne nudi!
I sam nestrpljivo očekujem FI. Jesmo "zaronili#, činjenica je, ali za razliku od drugih još uvijek imamo što pokazati.

[thumbsup]

Obljetnica 5 godina na ZSE…uh, kako se ovaj baloncic samo dao lijepo napuhati…no sada se eto isto tako lijepo i ispuhuje…(lp)

Optimist - loše informirani pesimist


Obljetnica 5 godina na ZSE…uh, kako se ovaj baloncic samo dao lijepo napuhati…no sada se eto isto tako lijepo i ispuhuje…(lp)

Kolega zaboravili ste na grafu označiti mjesto i cijenu kada su mirovinci ušli u Ingru.
Molim Vas da to učinite kako bi zauvijek ovjekovječili trenutak kada su naši fond manageri spržili dio naših budućih mirovina, ako uopće od toga novca nešto i ostane za starost.

… za ove što cimaju s TA – ista ima smisla u stabilnim uvjetima kad su oscilacije predvidljive i usporedive. A sada bome nisu! Stoga ne budite smiješni. Na ZSE se sad gledaju neke druge stvari da bi podigle/spustile cijenu dionice, posebno ove … Uz to ne zaboravite da HR ima >pola m dioničara, među kojima hrpa bzvz – i da odatle blue-chip dionice padaju/rastu dnevno u glupavim postocima … Nadalje, zamislite samo da vam je dionica (u ovom slučaju ingra) nelikvidna i da se prometuje s njom 1x tjedno!!? …. Pada cijena, ali netko bome i kupuje i to uz solidan promet (za jednu ZSE) … Stoga, ne henjkajte …
Osobno kupio kad je bila 52k i to za ciglih 560k kn … a sad je upola jeftinija i toliki mi je loss … I šta sad? Štrik oko vrata!? Taman posla … Ko se ne hakuje, taj se niti ne zaljubljuje … vele zagorci – i praf imaju … :-))
Uostalom, jad mi je manji kad se sjetim g Oppenheima i njegovih >700.000 kom …. Bome, njemu samo +/-1kn odnese/donese gotovo 100k eur = solidan stančić …. haha … kaj ti je burza.

pozz zajednici

ima li promjena u top 10? hvala


Uostalom, jad mi je manji kad se sjetim g Oppenheima i njegovih >700.000 kom …. Bome, njemu samo +/-1kn odnese/donese gotovo 100k eur = solidan stančić …. haha … kaj ti je burza.

…meni nije jer ih je vjerojatno dobio po 13 a mozda i nize te je jos uvijek u debelom plusu… koliko…pa recimo samo nekih…da vidimo…26Kn – 13 = 13 x 700.000kom…hm, samo 9.1mil.Kn…


@minimini

a ne bi li mozda bilo bolje oznaciti mjesto gdje je bilo dozvoljeno obicnom puku da ulete ko ovce na klanje, tj. mislim na onaj stock-split…od recimo tamo nesto iznad 200…da, bas tamo prije nesto one grde strmine…brrr…

Optimist - loše informirani pesimist


… za ove što cimaju s TA – ista ima smisla u stabilnim uvjetima kad su oscilacije predvidljive i usporedive. A sada bome nisu! Stoga ne budite smiješni. Na ZSE se sad gledaju neke druge stvari da bi podigle/spustile cijenu dionice, posebno ove … Uz to ne zaboravite da HR ima >pola m dioničara, među kojima hrpa bzvz – i da odatle blue-chip dionice padaju/rastu dnevno u glupavim postocima … Nadalje, zamislite samo da vam je dionica (u ovom slučaju ingra) nelikvidna i da se prometuje s njom 1x tjedno!!? …. Pada cijena, ali netko bome i kupuje i to uz solidan promet (za jednu ZSE) … Stoga, ne henjkajte …
Osobno kupio kad je bila 52k i to za ciglih 560k kn … a sad je upola jeftinija i toliki mi je loss … I šta sad? Štrik oko vrata!? Taman posla … Ko se ne hakuje, taj se niti ne zaljubljuje … vele zagorci – i praf imaju … :-))
Uostalom, jad mi je manji kad se sjetim g Oppenheima i njegovih >700.000 kom …. Bome, njemu samo +/-1kn odnese/donese gotovo 100k eur = solidan stančić …. haha … kaj ti je burza.

pozz zajednici

buses prodao na 12kn kad ti dodje.

bude tada strik oko vrata?
[smiley]


Zavjera konzorcija rusi cijenu ili informacija da nemogu otplatiti obveznicu?

A kao dobili kredit.
Stipe sredio.

Gdje je odgovornost mirovisnkih fondova za inertnost oko poslovanja ove firme a drze veliki dio??

a sta ce biti s ingrom ako crobex stvarno padne minus -15%,, tj na 1650?
kaj bu pala jos -60%?

New Report

Close