INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


nemojte prodavati, ako nitko ne proda dionica neće padati! trebamo se svi zajedno ovdje dogovoriti da nitko ne proda i sve će biti ok!
sluge i marionete u rukama stranog kapitala, to su ovi koji izlaze iz svojih rupa javljaju se protiv ingre.
vjerojatno rade za Talijane iz Unicredita koji najavljuju pesimistične prognoze za Hrvatsku i žele stečaj ingre da uzmu Arenu za talijanske interese! ni malo ne sumnjam da ne bi uzeli i pulsku arenu.
pa tko od vas ako ima kredit ne bi htio vratiti 5 godina kasnije, i to mogu bez problema u ingri.
sada treba kupovati i sačuvati hrvatske dionice od talijanskog kapitala koji želi preuzeti ono zadnje što je hrvatsko, svi trebamo stati na bidu u obrani da je ne kupe talijanski bankari!

kolega konzultant,

vec me ozbiljno zabrinjavas….

tko ce ti stajati na bidu i kupovati?
dovoljno je da ti dodje jedan fond i iskrca se i ode sve u pm.

shvati da je bezumno imati margin u padajucem trendu.
rijesi se tog zla i mirno spavaj.
Poslusaj brutalni kapital sto ti savjetuje…

poslije ces mi zahvaljivati.

ps. ako ti pukne margin, nemoj niti slucajno dizati lovu s tekuceg racuna i ici krapti margin.
jesi me cuo?
[angry]

Evo zašto je cijeli Crobex out, zbog ovih neodgovornih ljudi, pogledajte što su napravili mirne duše u blagostanju svog neznanja i egoizma.
Dovesti HR proračuna do sloma nije lako, za to moraš biti posebno nadaren kao aktualna Vlada RH.
http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/75002/U-rujnu-vise-nece-biti-novca-za-mirovine.html

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


@horco01

ovo drži vodu samo ako zaduženja kompanije ili ovdje INGRE nisu jamstvom vezana uz dionicu odnosno vrijednost cijele kompanije, zato molim bez obmana kao blueman.

Dobro, prihvaćam tvoju tezu, ali pod UVJETOM da izlozis svoje dokaze o jamstvenom vezanju zaduzenja s dionicom!

I naravno, molim te bez uzvisenih tonova i djeljenja moralnih packi kroz neke price o obmani. Kao sto ja ne znam koliko ti imas dionica (nit me zanima), tako ni ti ne znas koliko ih ja imam u posjedu, odnosno koliki mi postotak Ingra cini u portfelju.

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....


Evo zašto je cijeli Crobex out, zbog ovih neodgovornih ljudi, pogledajte što su napravili mirne duše u blagostanju svog neznanja i egoizma.
Dovesti HR proračuna do sloma nije lako, za to moraš biti posebno nadaren kao aktualna Vlada RH.
http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/75002/U-rujnu-vise-nece-biti-novca-za-mirovine.html

Šukera već dugo nisam vidio ovako ozbiljnog, mora da je gladan

Vaš link

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....


nemojte prodavati, ako nitko ne proda dionica neće padati! trebamo se svi zajedno ovdje dogovoriti da nitko ne proda i sve će biti ok!
sluge i marionete u rukama stranog kapitala, to su ovi koji izlaze iz svojih rupa javljaju se protiv ingre.
vjerojatno rade za Talijane iz Unicredita koji najavljuju pesimistične prognoze za Hrvatsku i žele stečaj ingre da uzmu Arenu za talijanske interese! ni malo ne sumnjam da ne bi uzeli i pulsku arenu.
pa tko od vas ako ima kredit ne bi htio vratiti 5 godina kasnije, i to mogu bez problema u ingri.
sada treba kupovati i sačuvati hrvatske dionice od talijanskog kapitala koji želi preuzeti ono zadnje što je hrvatsko, svi trebamo stati na bidu u obrani da je ne kupe talijanski bankari!

…znaš, uvijek je uz "strane okupatore" bilo i "domaćih izdajnika"…a posle su propali i jedni i drugi…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

skoro 4000 komada na prodaji na 27,39 kn
izgleda da su krenuli margin callovi, 20 kn je sve bliže [cry]
nadam se da ste na vrijeme prodali jer ako niste to će učiniti banka umjesto vas [bye]

p.s. došlo je još 2566 komada na prodaju na 27,29 kn….izgleda da je situacija s marginima krajnje ozbiljna

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!

Filija malo sam se podeblja prije potopa +500

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....


Međutim svi znamo da od stečaja nema ništa ?

znamo? tko to zna i tko to može garantirati??? 800 milja kuna duga realna je opasnost da firma ode u stečaj!
[/quote]

…kad već govorite koliko su dužni, napišite odmah i što imaju u posjedu a i koje poslove rade…nije istina da ne rade ništa…no i ovo sa obveznicama je ipak dobra vijest iako je neki žele pretvoriti u lošu…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

wow- 26,88-novi atl,ovo zbilja ide možda i ispod 20
moja sućut imaocima [undecid]

…preko 10 000 po 27…???? što je to, koliko će dugo biti, šali li se ili???

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


skoro 4000 komada na prodaji na 27,39 kn
izgleda da su krenuli margin callovi, 20 kn je sve bliže [cry]
nadam se da ste na vrijeme prodali jer ako niste to će učiniti banka umjesto vas [bye]

p.s. došlo je još 2566 komada na prodaju na 27,29 kn….izgleda da je situacija s marginima krajnje ozbiljna

ne treba likovati iako ste u pravu kolega, zamislite koliko je forumaša s marginom u Ingri i na kojim su mukama, dajte malo solidarnosti s njima [embarass]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

New Report

Close