INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


http://www.zse.hr.
Kakav bid.
Nemogu vratiti obveznicu a vi kupujete equity.


Onda nemoj kupovati nego prodaj INGRU
Ne razumijem, da li to nagovoaraš dioničare da prodaju tebi ili drugima ?
Milsiš da je u Optimi jako dobro gdje imaš dionice, pa duguju još više od INGRE ?

Jasno se vidi na INGRA asku da isti trader dži dolje cijenu od 28,30

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Ingra defaultala po obveznici

Default je u planu restrukturiranja

Produžena je isplata do 2016. godine

Tad očekuju oporavak

Trebali su odmah to produžiti na 2026. godina da su mirni

Dead company walking

Svaka dionica je precijenjena dok je ja ne kupim


Zahvaljujem na ocijenama, ali priznajem da uglavnom pišem što ljudi ne žala ćuti i dobivam 1%, ali ne dijelim mišljenje s vama o INGRI

Za razliku od IGH ili istih preforsiranih dionica koji umijetno drže fondovi bez pokrića, INGRA radi uglavnom vani i nije u toj mjeri ovisna o državi i njenim propustima, a i cijena INGRE je već dovoljno pala s time da nije u stečaju. Neki trader se jutros jako trudi ponovo dopuniti dionice rušenjem cijene i to je sve. Bar ja tako mislim.

Činjenica je da je INGRA već jako nisko, neznam koja bi to bila korektnija niža cijena, ali isto tako ostavlja mnogo veću mogućnost rasta nego fondovski nabrijane dionice iako naizgled sigurne poput HT, IGH, KOEI.
Gotovo svi margini na INGRI su već popucali i imamo rezultat, a ove gore nabrojane dionice margine još nisu ni osijetile, a nadam se za njihove dioničare da i neće .
Moj glavni moto u životu je da što više ljudi bude zadovoljno i svoj optimizam prenose kao zarazu.

Ovo što se sada dešava na burzi je čista pohlepa osobe koja ne vidi dalje od nosa.

…potpuno ste u pravu kolega, pogotovo ova zadnja rečenica…takvi nisu svjesni da si režu granu na kojoj sjede, jer ima i drugih koji mu režu posle njega…i tako svi u propast…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...



…mnogi su ovdje poput lešinara, ali ipak mali, problem su VELIKI LEŠINARI koji će preko mrtvih, ako treba, do svog profita…

kolega, lešinari jedini ne ubijaju svoju hranu, malo poštovanja molim.
[/quote]

…nećete valjda reći da je ovo ubijanje???…ja i vi smo sitne ribice, daleko smo mi od mogućnosti da postanemo lešinari a kamoli ubojice…PS:iako sam mislio figurativno a ne doslovno…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Ne razumije te ljude koju drukaju INGRU dolje, a računica je jasna :

Imaš 1000 dionica po cca 30 ili 30.000,00 Kuna, a onda rušiš da bi imao cca 1050 dionica po 28,57.
Ok zaradio si 50 dionica , ali
ako ode INGRA u stečaj, a ovim rušenjem cijena jako pomažeš tome, imaš slijedeće
1050 dionica po 0 kuna ili sveukupno 0 x 1050 ?
Dobra taktika, bar možeš reči da si propao sa 1050 dionica, a ne 1000 !

Međutim svi znamo da od stečaja nema ništa ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

nemojte prodavati, ako nitko ne proda dionica neće padati! trebamo se svi zajedno ovdje dogovoriti da nitko ne proda i sve će biti ok!
sluge i marionete u rukama stranog kapitala, to su ovi koji izlaze iz svojih rupa javljaju se protiv ingre.
vjerojatno rade za Talijane iz Unicredita koji najavljuju pesimistične prognoze za Hrvatsku i žele stečaj ingre da uzmu Arenu za talijanske interese! ni malo ne sumnjam da ne bi uzeli i pulsku arenu.
pa tko od vas ako ima kredit ne bi htio vratiti 5 godina kasnije, i to mogu bez problema u ingri.
sada treba kupovati i sačuvati hrvatske dionice od talijanskog kapitala koji želi preuzeti ono zadnje što je hrvatsko, svi trebamo stati na bidu u obrani da je ne kupe talijanski bankari!


Ne razumije te ljude koju drukaju INGRU dolje, a računica je jasna :

Imaš 1000 dionica po cca 30 ili 30.000,00 Kuna, a onda rušiš da bi imao cca 1050 dionica po 28,57.
Ok zaradio si 50 dionica , ali
ako ode INGRA u stečaj, a ovim rušenjem cijena jako pomažeš tome, imaš slijedeće
1050 dionica po 0 kuna ili sveukupno 0 x 1050 ?
Dobra taktika, bar možeš reči da si propao sa 1050 dionica, a ne 1000 !

Međutim svi znamo da od stečaja nema ništa ?

Cijena dionice moze (a i NE mora biti) indikator stanja neke tvrtke, ALI NIKAKO NIJE FAKTOR O KOJEM OVISI OPSTANAK NEKE TVRTKE! Naime, cijena Ingre moze otici na 0,01 kn, a da firma ne ode u stečaj, a s druge strane, može otići u stečaj a da cijena skoci npr. na 150kn! Puno je takvih primjera ne samo na našoj burzi, pa mi je totalno promašena priča na ZSE-u o korealciji cijene dionice s eventualnim stečajem!

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....

http://www.poslovni.hr/vijesti/sazvana-skupstina-vlasnika-obveznica-ingre-151443.aspx

marcello

@horco01

ovo drži vodu samo ako zaduženja kompanije ili ovdje INGRE nisu jamstvom vezana uz dionicu odnosno vrijednost cijele kompanije, zato molim bez obmana kao blueman.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

ako ode INGRA u stečaj, a ovim rušenjem cijena jako pomažeš tome,

hahaha, daj molim te objasni kakve veze pad ingrine dionice na burzi ima veze sa izazivanjem stečaja Ingre? ingra će/može ići u stečaj jer ne radi ništa, a ima ogromne dugove koje ne može servisirati, pa je pad cijene na burzi posljedica lošeg stanja u firmi a ne obrnuto
niti jedna firma kod nas nije otišla u stečaj jer joj je padala cijena na burzi [bye]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste



jedan ugledni TA guru s ovog foruma mi je javio da će ingra rasti.
rekao je da ingru očekuju godine RASTA…
nadam se da shvaćate, zamolio me da ostane ostane anoniman, kao i svi PRAVI dobrotvori.
iz prva sam bio pomalo skeptičan, zašto bi vjerojao nepoznatoj osobi na internetu?
zato sam odlučio nazvati brokera, koji je potvrdio njegove prognoze i rekao da potpisuje tu analizu.
naravno, kad bi od brokera naručio analizu da bi morao i platiti, ali potvrdni odgovor je najmanje što za mene može učiniti besplatno! [thumbsup]

Kolega,

razmislite o tome da brokeru i guruu date 1000-2000 kuna i zamolite ih da se prestanu šaliti s vama.

Ti novci bi mogli imati jako veliki povrat
[thumbsup]

LP

[/quote]
Kolega,

Guru i broker jos uvijek imaju isto stajalište?
http://zse.hr/default.aspx?id=31327
Pozdravite ih i neka pogledaju ovu obavijest
[bye]

Referendum o ZOR-u omogućiti će da ljudi koje rade, rade još više, a ljudi koje ne rade, rade još manje

Međutim svi znamo da od stečaja nema ništa ?

znamo? tko to zna i tko to može garantirati??? 800 milja kuna duga realna je opasnost da firma ode u stečaj!

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

New Report

Close