INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


jedan ugledni TA guru s ovog foruma mi je javio da će ingra rasti.
rekao je da ingru očekuju godine RASTA…
nadam se da shvaćate, zamolio me da ostane ostane anoniman, kao i svi PRAVI dobrotvori.
iz prva sam bio pomalo skeptičan, zašto bi vjerojao nepoznatoj osobi na internetu?
zato sam odlučio nazvati brokera, koji je potvrdio njegove prognoze i rekao da potpisuje tu analizu.
naravno, kad bi od brokera naručio analizu da bi morao i platiti, ali potvrdni odgovor je najmanje što za mene može učiniti besplatno! [thumbsup]

[lol] [lol] [lol]
[lol] [lol] [lol] izgleda da je pocela panika i onim kupcima prije 2006 godine…..ako ih jos ima koji drze dionicu cjelo puhanje i busenje balona ,ima li nekog takvog ovdje ???????

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

[lol] [lol] [lol]
[lol] [lol] [lol] izgleda da je pocela panika i onim kupcima prije 2006 godine…..ako ih jos ima koji drze dionicu cjelo puhanje i busenje balona ,ima li nekog takvog ovdje ???????
[/quote]
@inverter? panika,povodom cega-povodom toga sta se nekom druka ili?


…a gdje bi vi da INGRA pada na minus 16, pa u stečaju vrijedi više nego sada.

ne pada Ingra zbog nečijih želja nego zbog katastrofalnog poslovanja! a ti se samo nadaj da ćeš dobiti nešto u stečaju, tako su računali i za DKVS za imovina vrijedi duplo više od dugova, a kad je stečaj otvoren ispalo je da su dugovi duplo veći od imovine [bye]

p.s. imam Ingru, ali je se polako rješavam

sve što pišem moje je mišljenje te se ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!

Ne riješavaš je se nego si očajan.
Da si to rekao pred godinu il 6mj. Ok.
Al ovako je se sad riješit na 28kn. Ja se nebi baš hvalio.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

@potimist1
Tko zna, možda ispadne da je u pravu padne li Ingra recimo na 25 kn…ili čak niže gdje je također neki očekuju (20 kn) [rolleyes]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

… … [sealed]…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


… … [sealed]…

[tongue]…………. [lol]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.



… … [sealed]…

[tongue]…………. [lol]
[/quote]

… — … , … — … , … — … [bye]

Optimist - loše informirani pesimist



frckavi@ izgleda da je…..jbg. nekom smrke nekom svane…..

a kome je smrknulo, a kome svanulo?
[/quote]
kako stanje na racunu???? jel dokupljujes…????? dokop i samo dokup.ingr ….štamparija love 24 sata radi [lol] [lol] [lol]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


jedan ugledni TA guru s ovog foruma mi je javio da će ingra rasti.
rekao je da ingru očekuju godine RASTA…
nadam se da shvaćate, zamolio me da ostane ostane anoniman, kao i svi PRAVI dobrotvori.
iz prva sam bio pomalo skeptičan, zašto bi vjerojao nepoznatoj osobi na internetu?
zato sam odlučio nazvati brokera, koji je potvrdio njegove prognoze i rekao da potpisuje tu analizu.
naravno, kad bi od brokera naručio analizu da bi morao i platiti, ali potvrdni odgovor je najmanje što za mene može učiniti besplatno! [thumbsup]

Kolega,

razmislite o tome da brokeru i guruu date 1000-2000 kuna i zamolite ih da se prestanu šaliti s vama.

Ti novci bi mogli imati jako veliki povrat
[thumbsup]

LP

Referendum o ZOR-u omogućiti će da ljudi koje rade, rade još više, a ljudi koje ne rade, rade još manje

zasto mislis da dokupljujem?
ja sam svoje rijesio na 31,8x
a ti?
danas mos uc opet po istoj ….ako si uopce ulazio na 27,5….moz zaradit za burek…
ionak si naviknut na tu deliciju, a do jogurta jos tebas puno zganaca napapat
…ima di kakav GAP?
gapko

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


zasto mislis da dokupljujem?
ja sam svoje rijesio na 31,8x
a ti?

Zato kaj on dokupljuje hdel od 260

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

New Report

Close