INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Što volim ove koji igraju na pad! Neki dan je jedan na TNSA prodao po 2100, igrao je na pad, a sada je dionica na 3000. Samo hrabro po bidu, divim Vam se! [thumbsup]

Kome?

…imali su dobru taktiku i sa uloženih 700 digli su cca 3000-4000 komada..svaka čast, tako se kupuje od psihički nestabilnih investitora… na kraju realnih 0:0…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...



Taj što je prodao po 28,70 nije bog zna koliko mogao zaraditi na tih 4000 kom

Upravo ih je postavio na asku po 29,30 i 29, 32 ili prosijek 29,31.
Drugim riječima ima razliku od 2 % minus dvostruka provizija brokera, a uništio je optimizam rasta cijene. Što je napravio ? Glupost naravno !
[/quote]
Ako nemaš uvid u cijelinu!!!
Ne znaš ništa!!!

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....



Taj što je prodao po 28,70 nije bog zna koliko mogao zaraditi na tih 4000 kom

Upravo ih je postavio na asku po 29,30 i 29, 32 ili prosijek 29,31.
Drugim riječima ima razliku od 2 % minus dvostruka provizija brokera, a uništio je optimizam rasta cijene. Što je napravio ? Glupost naravno !
[/quote]

Sad tek niš ne kužim…tko je kupio…tko je prodao …a tko je na asku….a tko na bidu [huh] Kolko ih je?

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

jedan ugledni TA guru s ovog foruma mi je javio da će ingra rasti.
rekao je da ingru očekuju godine RASTA…
nadam se da shvaćate, zamolio me da ostane ostane anoniman, kao i svi PRAVI dobrotvori.
iz prva sam bio pomalo skeptičan, zašto bi vjerojao nepoznatoj osobi na internetu?
zato sam odlučio nazvati brokera, koji je potvrdio njegove prognoze i rekao da potpisuje tu analizu.
naravno, kad bi od brokera naručio analizu da bi morao i platiti, ali potvrdni odgovor je najmanje što za mene može učiniti besplatno! [thumbsup]


jedan ugledni TA guru s ovog foruma mi je javio da će ingra rasti.
rekao je da ingru očekuju godine RASTA…
nadam se da shvaćate, zamolio me da ostane ostane anoniman, kao i svi PRAVI dobrotvori.
iz prva sam bio pomalo skeptičan, zašto bi vjerojao nepoznatoj osobi na internetu?
zato sam odlučio nazvati brokera, koji je potvrdio njegove prognoze i rekao da potpisuje tu analizu.
naravno, kad bi od brokera naručio analizu da bi morao i platiti, ali potvrdni odgovor je najmanje što za mene može učiniti besplatno! [thumbsup]

Eto, da sve ne bi ostalo na rekla-kazala daj i nama tu analizu. Analitičara ostavi anonimnim.



jedan ugledni TA guru s ovog foruma mi je javio da će ingra rasti.
rekao je da ingru očekuju godine RASTA…
nadam se da shvaćate, zamolio me da ostane ostane anoniman, kao i svi PRAVI dobrotvori.
iz prva sam bio pomalo skeptičan, zašto bi vjerojao nepoznatoj osobi na internetu?
zato sam odlučio nazvati brokera, koji je potvrdio njegove prognoze i rekao da potpisuje tu analizu.
naravno, kad bi od brokera naručio analizu da bi morao i platiti, ali potvrdni odgovor je najmanje što za mene može učiniti besplatno! [thumbsup]

Eto, da sve ne bi ostalo na rekla-kazala daj i nama tu analizu. Analitičara ostavi anonimnim.
[/quote]

Netreba ti ugledni guru ili broker, to je jasno samo po sebi, a gdje bi vi da INGRA pada na minus 16, pa u stečaju vrijedi više nego sada.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Loris, ja jesam dioničar Ingre. Obzirom na trenutnu cijenu, jasno je da sam u minusu i da mi daljnji pad ne paše. Ali valjda ti je jasno da se ne može samo tako najaviti godine rasta navodeći da su to potvrdili anonimni guru i nepoznati broker. Ili možda i može? Kako nisu najavili tempo rasta, moguće je da su mislili na dostizanje 50 kn krajem 2018-te!

minuteman,
ironija ili cinizam ne nosi dobro tebi ni drugima i svima predlažem da se puste ovih vrlina, a s ciljem konstruktivne, jasne i poželjne komunikacije.
Zar netko ovdje misli da je bolji i pametniji jer ima IGH, a ne INGRU ? Vara se, ali i ovaj koji ima INGRU, svi smo mi sada u istom košu koji nam je Vlada RH svojim izvardednim sjednicama za jedenje sladoleda omogućila.
Narod ovdje nije da misli, on je da radi što Vlada zakonom propiše, ali problem se nalazi što ni oni neznaju što da napišu i kako da to sprovedu.
Zato mislim da razliku između nas i retoričke Vlade RH treba biti jasana i konstruktivna poruka bez ironije i cinizma koji ovdje caruje, a naućen Vladinim ponašanjem i obrazlaganjem činjenica.

Naravno da ne postoji neki Guru ili Broker, postoji samo tvoja dobra volja i vjera u bolje sutra.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

dragi kolege, još sam prošli tjedan najavio rast i oporavak dionice ingre, nakon toga smo i dobili odbijanac. ne zbog mene i moga znanja, nego zbog znanja moga gurua.
tada su me mnogi ismijavali i najavljivali da će mi puknuti margin kredit koji sam nedavno podigao zbog kupnje ingre na ovim razinama.
naime, još sam od prošlog tjedna u stalnoj komunikaciji s dotičnim "guruom" i morate priznati da imam bar malu vjerodostojnost s obzirom da se ostvario rast koji sam najavio, a to nije slučajnost.

nažalost analizu ne mogu objaviti jer bi se odmah znalo tko je tvorac analize, a kako je loris napisao, ovdje vlada ironija i cinizam, te vrijeđanje i napadanje svakoga tko čini nešto za opće dobro.
da toga nema, analiza bi već bila objavljena od dotične osobe na temi "tehnička analiza", a ovako je ostala rezervirana samo za uzak krug ljudi.
ja ću poštovati svoje obećanje da neće biti objave, ali ukratko sam opisao o čemu se radi. thumbsup]

Pripremi lovu za vračanje margina,sve mi se čini da je taj tvoj guru na asku a taj tvoj broker na bidu.

Kupnja
Prodaja
Transakcije

Cijena Količina
28,57 72
28,45 1103
28,34 375
28,33 360
28,30 10
28,21 51
28,17 864
28,11 1000
28,10 1000

28,02 51
28,00 54
27,91 500

Cijena Količina
28,90 49
28,98 200
28,99 250
29,25 638
29,26 307
29,29 40
29,30 2000
29,32 2000

29,33 49
29,35 40
29,69 50
29,71 51
29,72 700
29,73 150
29,75 50
29,80 175
29,99 107

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"


dragi kolege, još sam prošli tjedan najavio rast i oporavak dionice ingre, nakon toga smo i dobili odbijanac. ne zbog mene i moga znanja, nego zbog znanja moga gurua.
tada su me mnogi ismijavali i najavljivali da će mi puknuti margin kredit koji sam nedavno podigao zbog kupnje ingre na ovim razinama.
naime, još sam od prošlog tjedna u stalnoj komunikaciji s dotičnim "guruom" i morate priznati da imam bar malu vjerodostojnost s obzirom da se ostvario rast koji sam najavio, a to nije slučajnost.

nažalost analizu ne mogu objaviti jer bi se odmah znalo tko je tvorac analize, a kako je loris napisao, ovdje vlada ironija i cinizam, te vrijeđanje i napadanje svakoga tko čini nešto za opće dobro.
da toga nema, analiza bi već bila objavljena od dotične osobe na temi "tehnička analiza", a ovako je ostala rezervirana samo za uzak krug ljudi.
ja ću poštovati svoje obećanje da neće biti objave, ali ukratko sam opisao o čemu se radi. thumbsup]

nije losa prica… [lol] [thumbsup]

New Report

Close