INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


…koje laži širi ovaj SE-BIŽ(od njega)-Žaran Perić: Ukrcavanje za dividendu podiže dionice Adrisa
a dionica pogledajte gdje je…tko je ovdje lud a tko regulira što može izaći kao vijest…

Seebiz sada, a prethodno business.hr, a za razliku od našeg "Poslovni.hr" se već duže vrijeme bavi manipulacijama, cenzuriranim naslovima sa dvosmislenim porukama, a sve s ciljem obmane ili vlastitih perverzija bez cilja i znanja.
Čitati seebizz ili business je isto što i sami sebe uvjeravati da je lopta ravna.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

ZSE u padu, a na Ingri ovo malo prometa prošlo po asku???????
Koliko se Evropa zeleni, ZSE se toliko crveni. Ne znam, ali moglo bi doći do malog obrata, nitko više ni ne druka, ni gore, ni dole. Svi se već umorili i od kupnje i od prodaje!

Možda ono što je zanimljivo je činjenica da su sa bida nestali svi ispod 20 kuna, a na aku se premija povećala na 450 kuna od 1002 dionica.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.



@filija

a mozda i za povrat dugova?
mozda za garancije za neki posao…
previse je tu nepoznanica
kako god…ima se kaj za prodat kad zagusti….

Sve kompanije u restrukturiranju se rješavaju poslova koji nisu njen glavni posao, pa se tako i Ingra rješava balasta. Pametnije je takve udjele prodati i novac iskoristiti za redovno poslovanje, nego ih držati kao mrtav kapital. Za sada sve ide dobro i prema planu i uskoro će sve biti finalizirano.

…da li je istina neslužbeno-novac od prodaje je djelomično za troškove dobivanja kredita???da li to netko zna???mogao bi ja i ove zadnje kune ubaciti u INGRU a mogao bi prodati neke druge pa kupiti još nekoliko stotica…bum videl…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

danas nam 29 zacementirana svako malo novi nalog….

promet je nikakav, ostale su samo burekđije.Evo ovaj što je kupio po 29 kn sad prodaje po 29,19? Jel mu to dosta za burek kad plati provizije? [bye]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


promet je nikakav, ostale su samo burekđije.Evo ovaj što je kupio po 29 kn sad prodaje po 29,19? Jel mu to dosta za burek kad plati provizije? [bye]

Ispravio je na 29,32, a to je ipak prinos od 1,1 % minus provizija brokera.

Problem je što netko opet igra na pad, te je probio obranu od 29,70

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Taj što je prodao po 28,70 nije bog zna koliko mogao zaraditi na tih 4000 kom

minuteman-Taj što je prodao po 28,70 nije bog zna koliko mogao zaraditi na tih 4000 kom

…nije taj zaradio ništa, ali zaraditi će uskoro-slom živaca [lol] …šala mala, ko zna???

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


Taj što je prodao po 28,70 nije bog zna koliko mogao zaraditi na tih 4000 kom

Upravo ih je postavio na asku po 29,30 i 29, 32 ili prosijek 29,31.
Drugim riječima ima razliku od 2 % minus dvostruka provizija brokera, a uništio je optimizam rasta cijene. Što je napravio ? Glupost naravno !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Što volim ove koji igraju na pad! Neki dan je jedan na TNSA prodao po 2100, igrao je na pad, a sada je dionica na 3000. Samo hrabro po bidu, divim Vam se! [thumbsup]

New Report

Close