INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


pobjeda je prodao, legendarno. [lol] [lol]

Mislim da je upravo suprotno i da pobjeda kupuje. Kada je pisao da treba kupovati onda je prodavao. Sada kada je navodno prodao i očekuje daljnji pad pobjeda vjerojatno kupuje od naivaca koji nasjedaju na njegove trikove.

Na ingri su u igri samo dvije opcije.

Jedna je reprogram dugovanja i nastavak normalnog poslovanja uz ugovaranje novih poslova sa arapima. Od svih naših građevinara ingra ima najveći potencijal i vrhunske reference na stranim tržištima, posebno u arapskom svijetu, ćemu će još doprinjeti veze novog člana NO-a. Mislim da će biti jako dobrih vijesti iz Libije jer će Gadafi svom prijatelji Stipi sigurno udjeliti neki poslić.

Druga opcija je stečaj što podrazumjeva naplatu vjerovnika iz ingrine imovine, ali za koju je trenutno jako, jako teško naći kupca po cijeni koja bi zadovoljila banke i omogućila im punu naplatu. Bankarima trenutno više odgovara prva opcija jer na dana velika kreditna sredstva neće morati izvršiti rezervacije i tako si smanjivati dobit. Dovoljan im je stečaj Peveca i činjenica da će do svog novca doći jako teško, tj. morati će jako dugo čekati da nađu kupca za fer cijenu. Vidjeli ste neki dan da su prodali samo jedan kamion od njih 39 i to za smješne novce. Ostali idu u drugi krug dražbe po još nižoj cijeni. Dali takva situacija odgovara bankama prosudite sami.

Prema tome kolege pamet u glavu. Prije donošenja odluke o kupnji ili prodaji više slušajte zdrav razum a ne drukere sa ovog foruma koji su posebno aktivni baš na ingri.
Doći če i njima kraj jer pravda je spora ali dostižna i dođe kada se najmanje nadaš.

Sve knjige, romane, časopise i ilustrirane crteže namijenjeni dionicama, a koje sam čitao, u jednom se svi slažu i poručuju isto ;
Kupuj kada svi prodaja, prodaji kada svi kupuju !

Gdje smo sada s INGROM, da li je svi kupuju ili prodaju ovih dana ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Sada smo nigdje, nitko ne kupuje nitko ne prodaje, sto sada?

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.


Sada smo nigdje, nitko ne kupuje nitko ne prodaje, sto sada?

Tvrditi da se Ingrom ne trguje je ipak malo pretjerano. Ingrom se trguje sasvim solidno,možeš je kupiti ili prodati kad god ti srce poželi [smiley]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

danas se SIGURNO ne trguje!






eto zatvorilo se 5% manje nego sam ja prodao…a vi me iznapadali..
malo su se futursi zacrvenili a ovo je otišlo u pakao..
hebite me, ali ako USA ne misli opasno grabiti prema 1200 ovdje će starno biti pakao..

plus nema još kredita niti ikakve obavjesti…
a kraj mjeseca je tu…


vec sutra ces govorit da si danas kupovao…/ uz uvjet da sutra raste /
i tako u nedogled
ak nije problem aj ti ovdje iznesi na dan kad si sve prodao da si prodao..i naravno tren kad si kupio..
a ovak….smjesan si….gledas puno crtica
🙂
Tigrus je bio napadnut iako je dao svoje naloge da se vide…ti si samo nick na PDu
[/quote]
1. tigrus ili nema posao ili niš ne radi na poslu jer cijeli dan visi na forumu
2. ja na poslu ne mogu raditi kaj vi radite, te stoga tržim preko mobitela (to si mogao već 20 puta pročitati i inverter mi je dokaz)
3. sutra kada dođem doma odmah ću ti poslat kada sam prodao (16.06.2010. i 21.06.2010.) i po kojoj cijeni – jedino ću pocrniti broj naloga radi osobne zaštite
4. mene ste se našli..ja barem ne serem i ne drukam kada prodam za razliku od drugih
5. lp

p.s. neću govoriti da sam kupovao jer nisam niti neću…jer sutra u 14 krećem na Pleso i gotov sam s netom do daljnjeg…lp
[/quote]
ma sto ces im slati dokaze ili bilo sto….ne spustaj se na taj nivo pobjeda , malo gore malo dole…
koda drugi pisu nesto puno pametnije…..tko su su ti oni u zivotu da ih izvjestavas jesi li prodao ili kupio i za koliko….odhebi ih sve….
[/quote]
Kolega, mora da je gorak okus u ustima zbog zadnjeg maestralnog "trade"-a
jeste danas kupovali?
Ja sam ubo 1500.
Znam sirotinja al nisam ziher pa reko da imam nesto sitno ak poleti
[/quote]
kolega mesaja vas je otkrio kolega Pobjeda
a o
4. mene ste se našli..ja barem ne serem i ne drukam kada prodam za razliku od drugih

COVJECE IMAS LI TI MORALA I SRAMA IMALO?
PA OCES DA TI IZVADIM TVOJE POSTOVE PA NEK SVATKO ZAKLJUCI SKAKVIM "LJUDSKIM SLOJEM" IMA POSLA?!
eno te Inverter podrzava
pa on je prodao na 28,5 slavodobitno kad je otisla jos 2 kn gore (covjek povratio clanarinu)
o cemu vas dvojca laprdate?!
Prvi je prodao 2 dana nakon sto padne a drugi proda 2 dana prerano
[lol]
ja vam mogu ovdje obojci postat svoj nalog kada sam prodao pa vi vidite… idalje ne (s oprostenjem moderatorima) serem ni za ni protiv, a vas dvoje?

trkeljas o srijedi i poslovima vec zadnjih mjesec dana….toboze imas inside…imas ti ….da ne kazem
naravno naizmjence i o stecaju kad ti pase..
ZIVIO TI MENI RODJO

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


Sve knjige, romane, časopise i ilustrirane crteže namijenjeni dionicama, a koje sam čitao, u jednom se svi slažu i poručuju isto: Kupuj kada svi prodaja, prodaji kada svi kupuju!

Kad "svi" kupuju automatski "svi" i prodaje.
Kad "svi" prodaju automatski "svi" i kupuju.
Bojim se d anećeš daleko dogurat s tom logikom. [thumbsup]

caccone @ ufffff ,oko cega se ti brines,….ali sto ce to tebi pomoci kad si i dalje u minusu [bye]
dokup i samo dokup…..štamparija love radi prekovremeno….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


caccone @ ufffff ,oko cega se ti brines,….ali sto ce to tebi pomoci kad si i dalje u minusu [bye]
dokup i samo dokup…..štamparija love radi prekovremeno….

Kolega jel jos trgujete prema GAPovima?
[lol]
jel gorko u ustima kako kaze Mesaja?
ja mogu dodat…jel fin Burek? [rolleyes]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.



caccone @ ufffff ,oko cega se ti brines,….ali sto ce to tebi pomoci kad si i dalje u minusu [bye]
dokup i samo dokup…..štamparija love radi prekovremeno….

Kolega jel jos trgujete prema GAPovima?
[lol]
jel gorko u ustima kako kaze Mesaja?
ja mogu dodat…jel fin Burek? [rolleyes]
[/quote]
naravno… ipak sam ja GAP analiticar…. [tongue] a ti imas samo GAP od ulazne cjene ingre [lol] [lol] [lol]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

ima li ko kakvu informaciju jel će ingra dobit kredit ili ne?

CROBEX: Zadržavanje iznad 1.930 daje nadu u jači odbijanac
(http://www.seebiz.eu/hr/analize/crobex-zadrzavanje-iznad-1.930-daje-nadu-u-jaci-odbijanac,83102.html)
"Već nekoliko puta ponavljamo, propadanjem indeksa ispod 1930 bodova, otvara se mogućnost većeg pada. Padom ispod te razine, dobili bismo i potvrdu da je obrazac „dvostruki vrh“ pravovaljan, te možemo očekivati veći i dugotrajniji pad, ali prvo treba pričekati, da vidimo indeks ispod 1.930 bodova, zatim potvrda tog proboja od 3 do 5 posto."

SEEbizov trust mozgova: Čeka nas teža jesen nego što možemo zamisliti!
(http://www.seebiz.eu/hr/banke/krediti/seebizov-trust-mozgova-ceka-nas-teza-jesen-nego-sto-mozemo-zamisliti!,83002.html)
"SKOKO: Budimo realni, većina ljudi koja je potpisala nije uopće informirana o Zakonu o radu i nemaju pojma što zapravo sindikati i Vlada žele, ali su na ovaj način izrazili svoj protest.

KOSTRENČIĆ: Nas u svakom slučaju čeka teža jesen nego što možemo zamisliti. Mislim da se zbog toga premijerka odlučila na ovako drastične poteze, jer je očito toga svjesna. Sindikati nisu toga svjesni i naivno misle da bi promjenom vlasti došli u bolju poziciju.

JURČIĆ: Treba se riješiti iluzija da će rješenje doći samo od sebe ili da će netko drugi riješiti naše probleme. Neće to učiniti ni EU ni strane investicije niti MMF. Rješenje jedino može doći od Vlade. A da bi ono došlo, treba nevojbeno znati što su to hrvatski nacionalni interesi u 21. stoljeću."

Brankica (http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=2434&pg=3106&#post1024189)
"Deca bok.Crobex. Veliki padajući kanal. SMA 50 i SMA 100 presjekle SMA 200. SMA 200 okrenula prema dolje. Indeks je u bear marketu. Srednjeročno i kratkoročni padajući trend. Indeks ispod svih pomičnih presjeka. Kratkoročno Crobeks treba probiti liniju dauntrenda koja se nalazi oko SMA 21 na 1955, da bi krenuo prema SMA 50 na 2051. Do tada ništa. Nema naznaka bilo kakvih promjena na indikatorima. Savjet-kloniti se ovog tržišta što se tiče bilo kakve long pozicije. Kratkoročni uzleti su uvijek mogući ali rizik ulaska ne bi preporučila niti iskusnim trejderima. Pozdrav"

…i kako se onda nadati da bi uz sve crne prognoze koje nas ocekuju jedino ingrica mogla rasti…(lp)

Optimist - loše informirani pesimist

New Report

Close