INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


taj članak govori da ingra ide putem hg spota ida će uskoro biti na istim tim vrijednostima oko 20kn.. a zašto šute iz uprave,jer nemaju o čem pametnom pisat,a ako nešto slažu,novinari će to brzo iskopati,pa će biti još gore.
gadan spust ovdje očekujem..

…a na temelju čega to govore…pišu špekulacije da se njihovi kompanjoni koji ih plaćaju nagrabe jeftino Ingre…ništa novo, tako se to radi i u svijetu, tako su Rokfeleri i ostali došli do bogatstva…a koliko su danas mediji moćniji, ništa čudno…no sve je to prljava igra a i ona će doći na naplatu kad tad…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Samo da počne šort prije nego ovo ode na dvije kune. Ovo je najjača šort dionica na ZSE a ovi sa ZSE nikako da krenu. ALi ima tu mesa još.hehe [sealed]

Uz znanje inajsd info ti nije potreban.........


Zagrebačka burza: Nedostatak vijesti i nikakav PR ubijaju Ingru i IGH

http://seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-nedostatak-vijesti-i-nikakav-pr-ubijaju-ingru-i-igh,82782.html

Pa šta više čekaju, jedna dobra objava diže dijonicu za cca 20-ak kuna, ajmo Igore sad je pravi
trenutak čekanje nas ubija, vidiš da i novinari neznaju što više negativno pisati o Ingri pa
trkeljaju bezveze…

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!


Možda im je u interesu da ne objave, ja sam sazno za jedan posao al nigdje ne objavljuju.

nismo dugo čekali da dobijemo nasljednika "pobjede"…evo i ovaj najavljuje nove poslove jer se prerano nakrcao [lol]
možete vi pričati što hoćete, ali rizik kupnje ingre u ovom trenutku puno je veći od moguće zarade jer Ingra je prezadužena, novih poslova nema iako uprava već godinu dana priče priče kako se javljaju na natječaje ali ništa od svega….a kamate i rate kredita dolaze im redovno na kraju svakog mjeseca, radili oni ili ne…kao i troškovi plaća, doprinosa itd.
ingra je u vrlo lošoj poziciji, možda i najgoroj od svih većih građevinara

Čuvajte hlače da ne odu i gaće!

Ako treba Seebiz će i treči put danas objaviti oblake nad INGROM .
Kako ne razumijete da nas treba uhvatiti panika i neki market marker u varijanti "ponuda-ponuda" napuniti dionicama, pa nije valjda za ništa danas rušio cijenu ?

http://www.seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-igh-i-ingra-nastavili-tonuti%2c-promet-nikakav,82844.html

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

xaxaxaxaxxaxaxaxaxaxaxaxaxaxxaxa sjetih se samo spekulacija o tome sto Radic nedaje nikakve izjave o poslu u cg. pred pola godine,…. ZNAMO kako je zavrsilo

[sealed] [sealed] [bye] [bye] zar vam nije dosta gubitka [angry]

ZELIM BITI BRUTALNO USPJESAN KO bananarama................................

Kolega jajar ja nenajavljujem, već znam. Nakrco sam se zbog toga, ali još kupujem. Tebe ako je strah nemoj ni kupovati ni pisati kontra nje jel nije u najgoroj poziciji od građevinara.



Možda im je u interesu da ne objave, ja sam sazno za jedan posao al nigdje ne objavljuju.

nismo dugo čekali da dobijemo nasljednika "pobjede"…evo i ovaj najavljuje nove poslove jer se prerano nakrcao [lol]
možete vi pričati što hoćete, ali rizik kupnje ingre u ovom trenutku puno je veći od moguće zarade jer Ingra je prezadužena, novih poslova nema iako uprava već godinu dana priče priče kako se javljaju na natječaje ali ništa od svega….a kamate i rate kredita dolaze im redovno na kraju svakog mjeseca, radili oni ili ne…kao i troškovi plaća, doprinosa itd.
ingra je u vrlo lošoj poziciji, možda i najgoroj od svih većih građevinara
[/quote]

…ajde jajaru napiši koliko su zaduženi…i napiši koliko vrijedi samo Arena, bez ostale imovine…ajde kada si toliko pametan i trkeljaš gluposti…molim odgovor…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


Ako treba Seebiz će i treči put danas objaviti oblake nad INGROM .
Kako ne razumijete da nas treba uhvatiti panika i neki market marker u varijanti "ponuda-ponuda" napuniti dionicama, pa nije valjda za ništa danas rušio cijenu ?

http://www.seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-igh-i-ingra-nastavili-tonuti%2c-promet-nikakav,82844.html

…sve su to plaćeni oglasi…ali narod shvatio tko su oni pa ne trza na njihove drukove…a koliko dionica je potonulo a oni pišu o Ingri koja je na 0:0…treba to pročešljat narodna policija… [angry] …

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Ponavljam, i da ode u stečaj, INGRA-ina imovina trenutno vrijedi bar 4 puta više od dionica po dionici.

Treba se prisjetiti ;
http://www.tportal.hr/biznis/novaciulaganje/66079/Ingra-trazi-spas-u-sindiciranom-kreditu.html

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Evo da ne dvojimo više ;
http://zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=INGR-R-A

IZVJEŠTAJ O PROMJENAMA KAPITALA 31.03.2010.
16. Ukupno povećanje ili smanjenje kapitala + 424.340.000,00 kn-a

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Još malo i ja mislim da ce svima biti jasno kako je ingra najkvalitetniji građevinar koji je u našoj
lijepoj uglavnom gubio poslove iz razloga što nije igrao prljavo na tržištu, pravno gledajuči
napokon su se afere namještanja poslova počele otkrivati a EU zahtjeva da se iste ne ponavljaju
(u niti jednoj aferi nije sudjelovala ingra) poslovi se više neće smjeti namještati, a Hrvatska
je još neizgrađena(ako ne gledamo autoceste) i očekuje ju u narednih 10 godina ulaganje od cca 3
milijarde eura godišnje!! Ej alooo, slovima tri milijarde eura… građevinari će izvuči Hrvatsku iz krize
i na njihovim dionicama će se najviše zaraditi!
Dali se slažete ljudi???
Pozdrav vjernim i dugoročnim ingrašima!

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

New Report

Close