INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Oprostite al vaše cijenjeno mišljenje mi jako malo znači. Sjetite se svojih par prošlih postova. Posebno onog od 18.06.2010. [wink]

Kolega vec sam vam objasnio da stojim iza toga što sam napisao, a vi ste očito nestrpljivi [lol]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

eto zatvorilo se 5% manje nego sam ja prodao…a vi me iznapadali..
malo su se futursi zacrvenili a ovo je otišlo u pakao..
hebite me, ali ako USA ne misli opasno grabiti prema 1200 ovdje će starno biti pakao..

plus nema još kredita niti ikakve obavjesti…
a kraj mjeseca je tu…

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!



Oprostite al vaše cijenjeno mišljenje mi jako malo znači. Sjetite se svojih par prošlih postova. Posebno onog od 18.06.2010. [wink]

Kolega vec sam vam objasnio da stojim iza toga što sam napisao, a vi ste očito nestrpljivi [lol]
[/quote]
Ajde nek vam bude. [smiley]
Kad se već dijele stotice, evo i vama jedna, iako ste vi mene opalili komadom!

Pozdrav


Kolega umro mi je stric u Amerci,ostavio pare, nakon dugo razmisljanja odlucio I imam još i neznam sta da radim.

hahaha, odlično kolega! [thumbsup]
nema više straha, sad možete po asku da se praši.
prodavači imaju razloga za paniku jer je također nedavno jedan dioničar ingre koji ima margin kao ja najavio da će dići hipotekarni kredit na kuću i njime braniti ingru.
dakle imamo dvojicu sa pozamašnim svotama koje bi se uskoro mogle pojaviti na bidu.
možete li zamisliti reakciju tržišta kad se pojave ti nalozi od 10 000- 20 000 komada?
vjerojatno se bliži kraju procedura ishođenja kredita u banci..
kuća vrijedi sigurno bar nekih 200 tisuća eura…znači sutra će ingra rasti. [thumbsup]



Kolega umro mi je stric u Amerci,ostavio pare, nakon dugo razmisljanja odlucio<sam sve uložiti u ingru.
I imam još i neznam sta da radim.

hahaha, odlično kolega! [thumbsup]
nema više straha, sad možete po asku da se praši.
prodavači imaju razloga za paniku jer je također nedavno jedan dioničar ingre koji ima margin kao ja najavio da će dići hipotekarni kredit na kuću i njime braniti ingru.
dakle imamo dvojicu sa pozamašnim svotama koje bi se uskoro mogle pojaviti na bidu.
možete li zamisliti reakciju tržišta kad se pojave ti nalozi od 10 000- 20 000 komada?
vjerojatno se bliži kraju procedura ishođenja kredita u banci..
kuća vrijedi sigurno bar nekih 200 tisuća eura…znači sutra će ingra rasti. [thumbsup]
[/quote]
Iskreno se nadam da je ova priča sa marginima,hipotekama i ostalim oblicima kredita samo dobra zajebancija.Nije valjda da postoji luđak koji bi svoju kuću stavio na bubanj zbog eventualno nekakve zarade na Ingri(samo očekivane ne i sigurne)
Igor O. ni jedne kune iz svog đepa nije izložio tu a vi bi kuće u zalog davali??Aloo…koncentrirajte se malo [shocked]

sijem žito raste grahorica




Kolega umro mi je stric u Amerci,ostavio pare, nakon dugo razmisljanja odlucio<sam sve uložiti u ingru.
I imam još i neznam sta da radim.

hahaha, odlično kolega! [thumbsup]
nema više straha, sad možete po asku da se praši.
prodavači imaju razloga za paniku jer je također nedavno jedan dioničar ingre koji ima margin kao ja najavio da će dići hipotekarni kredit na kuću i njime braniti ingru.
dakle imamo dvojicu sa pozamašnim svotama koje bi se uskoro mogle pojaviti na bidu.
možete li zamisliti reakciju tržišta kad se pojave ti nalozi od 10 000- 20 000 komada?
vjerojatno se bliži kraju procedura ishođenja kredita u banci..
kuća vrijedi sigurno bar nekih 200 tisuća eura…znači sutra će ingra rasti. [thumbsup]
[/quote]
Iskreno se nadam da je ova priča sa marginima,hipotekama i ostalim oblicima kredita samo dobra zajebancija.Nije valjda da postoji luđak koji bi svoju kuću stavio na bubanj zbog eventualno nekakve zarade na Ingri(samo očekivane ne i sigurne)
Igor O. ni jedne kune iz svog đepa nije izložio tu a vi bi kuće u zalog davali??Aloo…koncentrirajte se malo [shocked]
[/quote]

Nema Luković ništa ni u ZABI, Mudrinić nešto sitno u HT-u ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


eto zatvorilo se 5% manje nego sam ja prodao…a vi me iznapadali..
malo su se futursi zacrvenili a ovo je otišlo u pakao..
hebite me, ali ako USA ne misli opasno grabiti prema 1200 ovdje će starno biti pakao..

plus nema još kredita niti ikakve obavjesti…
a kraj mjeseca je tu…


vec sutra ces govorit da si danas kupovao…/ uz uvjet da sutra raste /
i tako u nedogled
ak nije problem aj ti ovdje iznesi na dan kad si sve prodao da si prodao..i naravno tren kad si kupio..
a ovak….smjesan si….gledas puno crtica
🙂
Tigrus je bio napadnut iako je dao svoje naloge da se vide…ti si samo nick na PDu

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.



eto zatvorilo se 5% manje nego sam ja prodao…a vi me iznapadali..
malo su se futursi zacrvenili a ovo je otišlo u pakao..
hebite me, ali ako USA ne misli opasno grabiti prema 1200 ovdje će starno biti pakao..

plus nema još kredita niti ikakve obavjesti…
a kraj mjeseca je tu…


vec sutra ces govorit da si danas kupovao…/ uz uvjet da sutra raste /
i tako u nedogled
ak nije problem aj ti ovdje iznesi na dan kad si sve prodao da si prodao..i naravno tren kad si kupio..
a ovak….smjesan si….gledas puno crtica
🙂
Tigrus je bio napadnut iako je dao svoje naloge da se vide…ti si samo nick na PDu
[/quote]
1. tigrus ili nema posao ili niš ne radi na poslu jer cijeli dan visi na forumu
2. ja na poslu ne mogu raditi kaj vi radite, te stoga tržim preko mobitela (to si mogao već 20 puta pročitati i inverter mi je dokaz)
3. sutra kada dođem doma odmah ću ti poslat kada sam prodao (16.06.2010. i 21.06.2010.) i po kojoj cijeni – jedino ću pocrniti broj naloga radi osobne zaštite
4. mene ste se našli..ja barem ne serem i ne drukam kada prodam za razliku od drugih
5. lp

p.s. neću govoriti da sam kupovao jer nisam niti neću…jer sutra u 14 krećem na Pleso i gotov sam s netom do daljnjeg…lp

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!




eto zatvorilo se 5% manje nego sam ja prodao…a vi me iznapadali..

a kraj mjeseca je tu…


vec sutra ces govorit da si danas kupovao…/ uz uvjet da sutra raste /

🙂
Tigrus je bio napadnut iako je dao svoje naloge da se vide…ti si samo nick na PDu
[/quote]

1. tigrus ili nema posao ili niš ne radi na poslu jer cijeli dan visi na forumu

[/quote]

tigrus je trenutno na poslovnom putu u Zurichu.
vidis da radim nekaj kad sam u Svicarskoj…

sad ti pisem iz hotela na zuriskom jezeru…

ps. znate vi da je ovdje dan do 22h?


Zatvaranje na višoj cijeni??? Kako možete pisati takve gluposti (bez uvrede). Kao prvo zatvaranje je ispod prosječne cijene, kao drugo iskipano je više tisuća komada do 28,10kn, zatim je netko (najvjerojatnije isti onaj koji je i prodavao) kupio 150 kom na 28,5kn, a vi govorite o zatvaranju na višoj cijeni. [rolleyes]
Cijelu priču završite izjavom kako po 28,15 nitko nije htio dati, ovo neću komentirati jer nema smisla.

Evo tek tolko da se javim….to sam Vam bil ja. Jes da sam se malo zeznul, ali kaj sad!
Tak da svima skratim muke! Morem vam i poslati na papirnato ak ne verujete.
[wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Zagrebačka burza: Nedostatak vijesti i nikakav PR ubijaju Ingru i IGH

http://seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-nedostatak-vijesti-i-nikakav-pr-ubijaju-ingru-i-igh,82782.html

…novinarski napisi u sprezi sa špekulativnim kapitalom…to je prljava igra protiv koje su pošteni nemoćni…no ima i nad njima zakona…sve u sv oje vrijeme…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

New Report

Close