INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Slažem se kolega filija, evo ja sada pokušavam kupiti al stalno se jedan izbacuje ispred mene za lipu.
Neko manipulira

nadam se kolega da ste se u ovim zadnjima istresanjima po bidu dobrano nakrcali, sretno, trebat će vam [thumbsup]

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!

mislim da ne može još puno niže, zapravo mogli bi proglasiti dno. ingra je danas previše srušena, brokeri su se malo zaigrali, a sutra bi mogao odbijanac na nekih 30-32.


mislim da ne može još puno niže, zapravo mogli bi proglasiti dno. ingra je danas previše srušena, brokeri su se malo zaigrali, a sutra bi mogao odbijanac na nekih 30-32.

Ni manje ni više nego 10% sutra ????

zatvaranje na većoj cijeni daje naznake da dolazi do obrata trenda.
prosječna cijena ingre danas je 28,74. znači ako sutra krene odbijanac, a vjerojatno hoće, puno ćemo lakše na 30 nego na 27.
danas na zatvaranju i sat-dva prije zatvaranje se jasno moglo vidjeti da nema volje za daljnju prodaju i rušenje cijene, nitko nije htio dati po 28,15. kako rekoh, brokeri su se malo zaigrali, misivši da će izazvati paniku, a na kraju kad su vidjeli da neće su se uspaničili i krenuli lupati po asku na 28,50. sutra slijedi nastavak…lupanja po asku.
danas je bilo napeto ali sam sada siguran da mi ne mogu aktivirati margin ti šonje, još će oni kupovati moje dionice po asku na 32. koji su to šarlatani [thumbsup] [lol]



mislim da ne može još puno niže, zapravo mogli bi proglasiti dno. ingra je danas previše srušena, brokeri su se malo zaigrali, a sutra bi mogao odbijanac na nekih 30-32.

Ni manje ni više nego 10% sutra ????
[/quote]
konzultant i pobjeda to sutra dižu 10% haha [lol]

neka, ja im dajem ovo od danas po 31 da ne čekaju do 32


zatvaranje na većoj cijeni daje naznake da dolazi do obrata trenda.
prosječna cijena ingre danas je 28,74. znači ako sutra krene odbijanac, a vjerojatno hoće, puno ćemo lakše na 30 nego na 27.
danas na zatvaranju i sat-dva prije zatvaranje se jasno moglo vidjeti da nema volje za daljnju prodaju i rušenje cijene, nitko nije htio dati po 28,15. kako rekoh, brokeri su se malo zaigrali, misivši da će izazvati paniku, a na kraju kad su vidjeli da neće su se uspaničili i krenuli lupati po asku na 28,50. sutra slijedi nastavak…lupanja po asku.
danas je bilo napeto ali sam sada siguran da mi ne mogu aktivirati margin ti šonje, još će oni kupovati moje dionice po asku na 32. koji su to šarlatani [thumbsup] [lol]

Zatvaranje na višoj cijeni??? Kako možete pisati takve gluposti (bez uvrede). Kao prvo zatvaranje je ispod prosječne cijene, kao drugo iskipano je više tisuća komada do 28,10kn, zatim je netko (najvjerojatnije isti onaj koji je i prodavao) kupio 150 kom na 28,5kn, a vi govorite o zatvaranju na višoj cijeni. [rolleyes]
Cijelu priču završite izjavom kako po 28,15 nitko nije htio dati, ovo neću komentirati jer nema smisla. A vaš margin? Dajte molim vas još jednom razmislite..[yawn]

Pretpostavljam da pratite i druge dionice.

Ugodno trgovanje. [proud]



zatvaranje na većoj cijeni daje naznake da dolazi do obrata trenda.
prosječna cijena ingre danas je 28,74. znači ako sutra krene odbijanac, a vjerojatno hoće, puno ćemo lakše na 30 nego na 27.
danas na zatvaranju i sat-dva prije zatvaranje se jasno moglo vidjeti da nema volje za daljnju prodaju i rušenje cijene, nitko nije htio dati po 28,15. kako rekoh, brokeri su se malo zaigrali, misivši da će izazvati paniku, a na kraju kad su vidjeli da neće su se uspaničili i krenuli lupati po asku na 28,50. sutra slijedi nastavak…lupanja po asku.
danas je bilo napeto ali sam sada siguran da mi ne mogu aktivirati margin ti šonje, još će oni kupovati moje dionice po asku na 32. koji su to šarlatani [thumbsup] [lol]

Zatvaranje na višoj cijeni??? Kako možete pisati takve gluposti (bez uvrede). Kao prvo zatvaranje je ispod prosječne cijene, kao drugo iskipano je više tisuća komada do 28,10kn, zatim je netko (najvjerojatnije isti onaj koji je i prodavao) kupio 150 kom na 28,5kn, a vi govorite o zatvaranju na višoj cijeni. [rolleyes]
Cijelu priču završite izjavom kako po 28,15 nitko nije htio dati, ovo neću komentirati jer nema smisla. A vaš margin? Dajte molim vas još jednom razmislite..[yawn]

Pretpostavljam da pratite i druge dionice.

Ugodno trgovanje. [proud]
[/quote]

Kolega evo 100-tkica od mene, slažem se u potpunosti tako se trguje skoro svaki dan s ovom dionicom
pa mi nikako nije jasno da to neki ne kuže pa stvore paniku i rasprodaju dionice s gubitkom, pa nama
stvaraju nepotreban minus u portfelju

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Oprostite al vaše cijenjeno mišljenje mi jako malo znači. Sjetite se svojih par prošlih postova. Posebno onog od 18.06.2010. [wink]


zatvaranje na većoj cijeni daje naznake da dolazi do obrata trenda.
prosječna cijena ingre danas je 28,74. znači ako sutra krene odbijanac, a vjerojatno hoće, puno ćemo lakše na 30 nego na 27.
danas na zatvaranju i sat-dva prije zatvaranje se jasno moglo vidjeti da nema volje za daljnju prodaju i rušenje cijene, nitko nije htio dati po 28,15. kako rekoh, brokeri su se malo zaigrali, misivši da će izazvati paniku, a na kraju kad su vidjeli da neće su se uspaničili i krenuli lupati po asku na 28,50. sutra slijedi nastavak…lupanja po asku.
danas je bilo napeto ali sam sada siguran da mi ne mogu aktivirati margin ti šonje, još će oni kupovati moje dionice po asku na 32. koji su to šarlatani [thumbsup] [lol]

kolega,

zaigrali ste se previse.
rijesite se margina prije nego sve izgubite.

znanje Vam je malo, a jako puno riskirate jer imate margin u padajucem trendu – to nije za igru…
unistiti ce vas krpanje margina.

ps. ako pukne, vratite ga odmah, ni slucajno ne krpati margin.

nadam se da ste dovoljno mudri da shvatite da se ne zezam.

Tako je govorio Brutalni Kapital



ingra ima target na 20kn.

Tako je govorio Brutalni Kapital

"brutalni kapital" opet je pokazao i dokazao brutalno neznanje! [lol]
[/quote]

kolega Rotor,

smjeskate li se i dalje?

jel Vam jos uvijek smijsna prodaje moje ingre na 30,07 koju sam kupovao na cca 27,5X ?

Ovdje ce biti krvi do koljena.

moram čestitati dioničarima Ingre na odličnom i hrabrom držanju, kukavice su se istresle na 30 kn, pa na 29 kn, a hrabri čvrsto drže dionice u znojavim ručicama i nadaju se da neće dolje da ih ne dohvati margin call…zato samo hrabro, nemojte prodavati barem do 25 kn, neka je drugi trtaroši ruše, ali vi pokažite što su čvrste ruke na balkanu! [thumbsup]

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!

New Report

Close