INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

toliko st eme popljuvali kao da drukam kontra…samo sam rekao da ovdje nema spasa jer ako cijeli svijet raste 2% a mi padnemo 4% onda je valjda jasno kamo idemo..
plus poprilično sam uvjeren da će sp500 vrlo brzo ispod 1000 a onda ovdje nema spasa * 2…
samo objava poslova može zadržati cijenu od rasula..

+ poprilično sam siguran da kredita neće biti do sjednice..a onda je sve moguće…plus 31.06.2010. je pre blizu da bi se van Hrvatske igrao s ingrom..lp i ugodno ljeto

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!



nije bitno jer neće doći do margin calla, sve ću rasprodati prije toga!
ako se sutra nastavi pad ja lagano izlazim, ali nadam se da će biti rast do nekih 32 barem da je komotno izvučem iz ovog pakla. ako ne morat ću teška srca prodati po bidu.
nekoliko mojih prijatelja je uzimalo margine za koje su kupovali po 28-30… ova ingra je smrt, pakao!

na takve poput tebe i tvojih prijatelja brokeri računaju kad krenu rušiti cijene.
ako naglo sruše cijenu danas na zatvaranju nećete ti i tvoji frendovi sutra imati vremena prodavati po svom nahođenju, već će vašim dionicama banka početi tući po bidu. možete se samo nadati da će se nekakva potpora postaviti na 25 kn i da vam neće prodati dionice niže od toga, a to je jedina nada i drugima kojima se u prošlom padu nisu aktivirali margini, ali ovaj puta bi mogli [bye]
[/quote]

…može li link za ove tvrdnje…inače se čuvajte kaznenih mjera zbog manipulacija-ne mislim na ovo piskaranje-znate vi o čem pričam…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


…evo nas opet ispod 30…ako probijemo 27 stvari onda postaju gadne… [embarass]

budemo opet kupovali….prije ne…..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Nisam se javljao ravno dva tjedna samo kako bih vidio dali je moguće da sam ja jedan od sukrivaca spuštanja cijene dionice. Koliko vidim cijena i dalje pada, a ja nisam napisao ni jednu jedinu riječ [wink]




nije bitno jer neće doći do margin calla, sve ću rasprodati prije toga!
ako se sutra nastavi pad ja lagano izlazim, ali nadam se da će biti rast do nekih 32 barem da je komotno izvučem iz ovog pakla. ako ne morat ću teška srca prodati po bidu.
nekoliko mojih prijatelja je uzimalo margine za koje su kupovali po 28-30… ova ingra je smrt, pakao!

na takve poput tebe i tvojih prijatelja brokeri računaju kad krenu rušiti cijene.
ako naglo sruše cijenu danas na zatvaranju nećete ti i tvoji frendovi sutra imati vremena prodavati po svom nahođenju, već će vašim dionicama banka početi tući po bidu. možete se samo nadati da će se nekakva potpora postaviti na 25 kn i da vam neće prodati dionice niže od toga, a to je jedina nada i drugima kojima se u prošlom padu nisu aktivirali margini, ali ovaj puta bi mogli [bye]
[/quote]

…može li link za ove tvrdnje…inače se čuvajte kaznenih mjera zbog manipulacija-ne mislim na ovo piskaranje-znate vi o čem pričam…
[/quote]

link za tvrdnje??! [lol] ako su to moje tvrdnje onda nema linka jer je to moje mišljenje, a to pravo mi je Ustavom RH zagarantirano i neće mi to neki filija braniti, a to što burza potvrđuje da imam pravo trebaš mi biti zahvalan, a ne jalan [bye]
nego kolega filija, čujem da neki ulagači koje ste navukli na kupnju Ingre po 40 kn razmišljaju o prijavi protiv vas i tužbi radi naknade štete [shocked] [huh]

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!

…1 na kupnji, 1 prodana…uf, uff, ufff,… [lol], [embarass], …i što je sad to???…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


…1 na kupnji, 1 prodana…uf, uff, ufff,… [lol], [embarass], …i što je sad to???…

To su fundamentalni ulagači, misle da im je i 1 komad dovoljno.

UPOZORENJE PRAVIM INVESTITORIMA INGRE:
čuvajte se onih koji vam se prikazuju kao prijatelji, onih koji navodno imaju margine i spremni su rasprodati, mnogi su povezani u grupe radi istog cilja-da vam oderu kožu i pokupe dionice…OPREZ!
…ovo je samo moje mišljenje zajamčeno zakonom a nikoga ne prozivam poimence…svaka sličnost sa vama osobno je slučajna…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


A tko je navukao one sto su kupovali na 400 ? [rolleyes]

-Znalci, maaaheri, nazovi ih kako hoćeš [wink] [lol] [lol]

Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont

Slažem se kolega filija, evo ja sada pokušavam kupiti al stalno se jedan izbacuje ispred mene za lipu.
Neko manipulira


toliko st eme popljuvali kao da drukam kontra…samo sam rekao da ovdje nema spasa jer ako cijeli svijet raste 2% a mi padnemo 4% onda je valjda jasno kamo idemo..
plus poprilično sam uvjeren da će sp500 vrlo brzo ispod 1000 a onda ovdje nema spasa * 2…
samo objava poslova može zadržati cijenu od rasula..

+ poprilično sam siguran da kredita neće biti do sjednice..a onda je sve moguće…plus 31.06.2010. je pre blizu da bi se van Hrvatske igrao s ingrom..lp i ugodno ljeto

-Jel to od ove godine lipanj ima 31 dan ??? [lol] [lol]

Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont


Slažem se kolega filija, evo ja sada pokušavam kupiti al stalno se jedan izbacuje ispred mene za lipu.
Neko manipulira

A ja mislio da neko maniluria samnom pa stavljam po lipu iznad tebe ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

New Report

Close