INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Taj "pobjeda" je komad budale, "B" veliko kao i ostali koji ga slušaju, prestanite srat više po ovoj dionici i drukat, vidite da je cijela burza u kurcu, promet jedva da prelazi 5 milja, a vi tu serete, pogledajte oko sebe ostale dionice, koje su u boljoj situaciji nego "ingra", pa će Vam možda biti jasno da ovo nije realno stanje stvari, ali ko je iole pametan ne treba mu puno da shvati, lai ovi daytraderi nisu vrijedni spomena, nego su probisvijeti koji nemaju pametnija posla u životu…
Pozzz

a drugo u pon su svi bili 2% u plusu a cijeli crobex u minusu…meni je to dovoljno da vidim da nećemo gore…trebamo prvo pasti na 1600 da dođe do interesa investitora…
a kako da ja reagiram dok sam n aplaži i pijem koktel?
magijom?

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

http://www.jutarnji.hr/stjepan-mesic-napao-josipovica-zbog-bleiburga/841239/

Mesić je napao Josipovića zbog Bleiburga. Sve mi se čini da će od bivšeg predsjednika u NO Ingre biti više štete nego koristi jer počeo kačiti sa svim značajnijim političkim faktorima u zemlji [rolleyes]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!



budu*
nisam bio onaj od 3xxx komada ali sam prodao u pon i petak..
nažalost mogao sam prodati i ranije no nije bitno…
idem na GO i nemrem pratiti…stoga odmor i lp…
btw nebum drukao jer sma u cashu kao 95% drugih…
lp
p.s. iskreno volio bi da budete na 50 radi filije i sličnih vjernih dioničara…

hahahaha, koji je ovo lik! točno kao što sam i napisao pred neki dan: da će ubrzo prodati Ingru i to naknadno objaviti iako se kleo u kredit jer da je već odobren, poslove Ingre koji samo što nisu objavljeni svake srijede, pa u Mesića koji će ko fol dići ingru iz pepela…. [bye]
a pljuvao je po svima nama koji smo pisali da će Ingra ubrzo ispod 30 kn i uskoro žešće potonuti.
što reći nego da se lik "pobjeda" opet pokazao kao "poraz", mali druker koji uopće ne vjeruje u ono što piše nego mu je jedini cilj uvaliti dionice 1 kn skupnje nego ih je sam platio [bye]
[/quote]
sta se cudis?
pa jel ljepo postao ovdje da ovaj forum i postoji zbog drukova!
ako valja moderatorima mora valjat i vama.
ako vam ne odgovara – pravac na drugi forum. [bye]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.



budu*
nisam bio onaj od 3xxx komada ali sam prodao u pon i petak..
nažalost mogao sam prodati i ranije no nije bitno…
idem na GO i nemrem pratiti…stoga odmor i lp…
btw nebum drukao jer sma u cashu kao 95% drugih…
lp
p.s. iskreno volio bi da budete na 50 radi filije i sličnih vjernih dioničara…

hahahaha, koji je ovo lik! točno kao što sam i napisao pred neki dan: da će ubrzo prodati Ingru i to naknadno objaviti iako se kleo u kredit jer da je već odobren, poslove Ingre koji samo što nisu objavljeni svake srijede, pa u Mesića koji će ko fol dići ingru iz pepela…. [bye]
a pljuvao je po svima nama koji smo pisali da će Ingra ubrzo ispod 30 kn i uskoro žešće potonuti.
što reći nego da se lik "pobjeda" opet pokazao kao "poraz", mali druker koji uopće ne vjeruje u ono što piše nego mu je jedini cilj uvaliti dionice 1 kn skupnje nego ih je sam platio [bye]
[/quote]

…a svi drugi su kao bolji?…drukate nebi li kupili kunu jeftinije, a kao kunete se da vas Ingra ne interesira…da svi drugi kao rastu iz dana u dan jedino Ingra propada…slažem se sa fatboy, osim u psovkama…cijela je burza banana i namakati ćemo se ovako cijelo ljeto…malo gore malo dole kako zaludni analitičari u suradnji sa xxx kažu…a sve su to hrpe gluposti…kad dođu pravi ulagači onda svi mi možemo pisati što hoćemo, oni će raditi po svome…ovi prometi su jadni i od toga nema ništa…pozz…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

žao mi je što ovo moram napisati, ali ako ingra nastavi padati ja ću biti prisiljen prodati…
jednostavno ne mogu dopustiti da dobijem margin call jer sam all in u ingri.
za sad je još ok, ali ako se pad nastavi sutra istim tempom…morat ću rezati poziciju.
za sve je kriva HANFA i pravosudne institucije, jednostavno nema političke volje da se procesuiraju kompanije koje ovo rade, a to su najvjerojatnije offshore kompanije s pokredenim novcem iz privatizacije koji je uplaćen iz inozemstva u neke fondove i brokerske kuće s ciljem pranja novca rušenjem ingre. vjerujem da je tako, ali ništa ne mogu poduzeti ja sam protiv moćne mafije.
ne preostaje mi ništa drugo nego prihvatiti realnost i napraviti ono zadnje što mi je preostalo…

…evo nas opet ispod 30…ako probijemo 27 stvari onda postaju gadne… [embarass]


žao mi je što ovo moram napisati, ali ako ingra nastavi padati ja ću biti prisiljen prodati…
jednostavno ne mogu dopustiti da dobijem margin call jer sam all in u ingri.
za sad je još ok, ali ako se pad nastavi sutra istim tempom…morat ću rezati poziciju.
za sve je kriva HANFA i pravosudne institucije, jednostavno nema političke volje da se procesuiraju kompanije koje ovo rade, a to su najvjerojatnije offshore kompanije s pokredenim novcem iz privatizacije koji je uplaćen iz inozemstva u neke fondove i brokerske kuće s ciljem pranja novca rušenjem ingre. vjerujem da je tako, ali ništa ne mogu poduzeti ja sam protiv moćne mafije.
ne preostaje mi ništa drugo nego prihvatiti realnost i napraviti ono zadnje što mi je preostalo…

Ufff, ja nemam margin, ali ima Ingru pa mi nije svejedno ako ćeš ti iskrcati veliku količinu po bidu! na koliko ti se aktivira margin call (da izađem makar malo prije tebe [smiley] )

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

nije bitno jer neće doći do margin calla, sve ću rasprodati prije toga!
ako se sutra nastavi pad ja lagano izlazim, ali nadam se da će biti rast do nekih 32 barem da je komotno izvučem iz ovog pakla. ako ne morat ću teška srca prodati po bidu.
nekoliko mojih prijatelja je uzimalo margine za koje su kupovali po 28-30… ova ingra je smrt, pakao!


nije bitno jer neće doći do margin calla, sve ću rasprodati prije toga!
ako se sutra nastavi pad ja lagano izlazim, ali nadam se da će biti rast do nekih 32 barem da je komotno izvučem iz ovog pakla. ako ne morat ću teška srca prodati po bidu.
nekoliko mojih prijatelja je uzimalo margine za koje su kupovali po 28-30… ova ingra je smrt, pakao!

na takve poput tebe i tvojih prijatelja brokeri računaju kad krenu rušiti cijene.
ako naglo sruše cijenu danas na zatvaranju nećete ti i tvoji frendovi sutra imati vremena prodavati po svom nahođenju, već će vašim dionicama banka početi tući po bidu. možete se samo nadati da će se nekakva potpora postaviti na 25 kn i da vam neće prodati dionice niže od toga, a to je jedina nada i drugima kojima se u prošlom padu nisu aktivirali margini, ali ovaj puta bi mogli [bye]

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!

jbg,… mene budale ja rekoh pred dva tjedna ingra ce ubrzo na 25 a ona stoji li ga stoji, dapace nekad i raste,… sve se bojim da cu morati pricekati jos par dana na svoj target a meni se cekat neda jer nisam ja ko ingra… [proud]

molim vas da moj post ocjenite brojkom za koju smatrate pristojnom za cijenu ingre,…. u slucaju da je to 200(dvjesta) molim vas da mi barem 2(dva) posta ocjenite stojom [pray]

ZELIM BITI BRUTALNO USPJESAN KO bananarama................................


…evo nas opet ispod 30…ako probijemo 27 stvari onda postaju gadne… [embarass]

…što će smak svijeta???…a tko će prave investitore prisiliti da prodaju???…na tim nivoima ćete prodavati sami sebi kao i zadnji put…svaka manipulacija kad tad izađe na vidjelo-kad bude političke volje(potrebe), zato manipulatori neka se zamisle… [undecid]…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

New Report

Close