INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Zaboravili su da je neradni dan

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/V5mb9mBaX6cubzuQRt9rQA==.pdf

Pojam ;
obligacijski vrijednosni papir čijom prodajom se prikuplja kratkoročna novčana sredstva. Analognom primjenom definicije kratkoročnosti iz odredbe o najdužem roku dospijeća blagajničkih zapisa moglo bi se zaključiti kako je najduži rok dospijeća komercijalnih zapisa godina dana. Budući da komercijalni zapisi nisu dugoročni vrijednosni papiri, za njihovo izdavanje nije potrebno odobrenje nadležnog tijela (komisije za dugoročne vrijednosne papire), već je dovoljna odluka odgovarajućeg tijela izdatnika. Izdatnik komercijalnog zapisa može biti svaka pravna osoba, a odluka o izdavanju mora sadržavati ukupnu svotu na koju se izdaju komercijalni zapisi serije koja je obuhvaćena tom odlukom, naznaku namjene za koju se izdaju, rok otplate i visinu kamatne stope ako je predviđeno plaćanje kamata. Ako komercijalni zapisi daju kakve posebne pogodnosti svojim imateljima, onda odluka treba sadržavati i opis tih pogodnosti. Svaki pojedini komercijalni zapis mora sadržavati naznaku da je komercijalni zapis, identifikacijske podatke izdatniku, nominalnu svotu na koju glasi, visinu kamatne stope, mjesto i datum izdavanja, serijski i kontrolni broj i faksimil potpisa ovlaštenih osoba izdatnika komercijalnog zapisa;

Zaboravio si ti da je to jučer objavljeno, na radni dan!

Da li je to bitno i da li je bitno kada su objavili, bitna je činjenica da se ponovo zadužuju bez jasnih objašnjenja ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Da li je to bitno i da li je bitno kada su objavili, bitna je činjenica da se ponovo zadužuju bez jasnih objašnjenja ?

Ok, ali tvoj komentar nije bio u tom smjeru, nego samo da je to objavljeno na neradni dan.

Situacija je dosta jednostavna za Ingru. Ako dobiju kredu sređuju situaciju i opstaju na tržištu u protivnom stečaj i bay bay… Netko je napisao da je kreda dobivena,može link [pray]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

gdje je informacija da su uspjeli dobiti kredit-ili su to puste želje..

…………… tek sto nije svaluuuuula bogata nam innnngiiiicaaaaaaaaaaaaa [proud]

ZELIM BITI BRUTALNO USPJESAN KO bananarama................................


gdje je informacija da su uspjeli dobiti kredit-ili su to puste želje..

a što i da im odobre kredit kad to nije za nove poslove već samo za spašavanje žive glave i reprogramiranje postojećih dugova! Ingra je u banani drugovi i ovdje je situacija vrrrrrlo opasna, kako za samu firmu,a još više za dioničare! [shocked]


gdje je informacija da su uspjeli dobiti kredit-ili su to puste želje..

treba čekat srpanj i sjednicu..onda ćemo smjeniti nekoga i možda dati krediti..hahaha
do tada rokavela…
sretno svima u ovom paklu..ja odo na godišni i odmoriti se od ovog s…

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!



gdje je informacija da su uspjeli dobiti kredit-ili su to puste želje..

treba čekat srpanj i sjednicu..onda ćemo smjeniti nekoga i možda dati krediti..hahaha
do tada rokavela…
sretno svima u ovom paklu..ja odo na godišni i odmoriti se od ovog s…

[/quote]
kolega pobjeda izgleda da ste vi jucer pred kraj iskrcali po bidu,jedan mali dio zavrsio je i u mojim rukama pa eto kad ih budete htjeli nazad sjetite me se do tad cu vam ih cuvati.Sretno i pozdrav [thumbsup]

budu*
nisam bio onaj od 3xxx komada ali sam prodao u pon i petak..
nažalost mogao sam prodati i ranije no nije bitno…
idem na GO i nemrem pratiti…stoga odmor i lp…
btw nebum drukao jer sma u cashu kao 95% drugih…
lp
p.s. iskreno volio bi da budete na 50 radi filije i sličnih vjernih dioničara…

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


budu*
nisam bio onaj od 3xxx komada ali sam prodao u pon i petak..
nažalost mogao sam prodati i ranije no nije bitno…
idem na GO i nemrem pratiti…stoga odmor i lp…
btw nebum drukao jer sma u cashu kao 95% drugih…
lp
p.s. iskreno volio bi da budete na 50 radi filije i sličnih vjernih dioničara…

hahahaha, koji je ovo lik! točno kao što sam i napisao pred neki dan: da će ubrzo prodati Ingru i to naknadno objaviti iako se kleo u kredit jer da je već odobren, poslove Ingre koji samo što nisu objavljeni svake srijede, pa u Mesića koji će ko fol dići ingru iz pepela…. [bye]
a pljuvao je po svima nama koji smo pisali da će Ingra ubrzo ispod 30 kn i uskoro žešće potonuti.
što reći nego da se lik "pobjeda" opet pokazao kao "poraz", mali druker koji uopće ne vjeruje u ono što piše nego mu je jedini cilj uvaliti dionice 1 kn skupnje nego ih je sam platio [bye]

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!

znaći pobjeda nas je napustia,o bože pa ko ce sad pisati hvalospjeve o ingri na 35,50,150,250kn ocemo pisat peticiju da nam se pobjeda vrati! POBJEDA VRAT SE VRATI SE VRATI SE…..

New Report

Close