INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ja ne pišem knjige

znaci samo eseje???
pofuk


ja ne pišem knjige

pa sta lupaš gluposti onda!

u knjigama sve piše, znate li to?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

pofuk

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Što se Ingre tiče, vjerujem da je glavna panika ..iza nas. Iako još uvijek traje prodaja minimalnih dobitaka ..koji su se pojavili srozavanjem na dno-dna…vjerujem, da bi se situacija polako trebala
pribrati..a ovaj sektor na jesen , osvijestiti od brojnih udaraca….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

uuuuu,što su mi ingraši osjetljivi….
tako su pljuvali i tijekom 2008 na svakoga tko je rekao da će pad biti veći od 10-20%

da se razumijemo,ne drukam ni na jednu stranu,ali sam malo bacio rukavicu da vidim sentiment [cool]
položili ste [proud]

kolege, ne vjerujte ni riječi splitu i ostalima koji zazivaju ingru na 14 kn!
to govore samo zato što će oni staviti svoje naloge na 15 kn [angry]




ovdje ćemo se ili obogatiti ili potonut do kraja… a kraj na 0 ili?

Kraj je na 14kn
[/quote]

slažem se, daleko je još do dna, još su uvijek odlične cijene za prodati Ingru, a kad dođe do jakog pada tržišta samo ćete sanjati o 30 kn [bye]
[/quote]

Vidjet ćemo kako će biti na ZSE, ako nastavi padati i crveniti jasno je da će ingra opet zaroniti možda i do 25 kn, ali bar će biti jeftin dokup

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


kolege, ne vjerujte ni riječi splitu i ostalima koji zazivaju ingru na 14 kn!
to govore samo zato što će oni staviti svoje naloge na 15 kn [angry]

da se kladimo ti i ja da takvi neće kupiti niti po 10 jer će reći ide ovo na 8…hahaha
takvi ne kupuju kada pada, takvi ili ne kupuju (drukaju jer su plačeni) ili kupuju kada raste…
jer i da dođe do 15 onda će reći uffff ovo je stečaj, nebum ja kupio još…čekam niže i niže…
hahaha maheri

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!





ovdje ćemo se ili obogatiti ili potonut do kraja… a kraj na 0 ili?

Kraj je na 14kn
[/quote]

slažem se, daleko je još do dna, još su uvijek odlične cijene za prodati Ingru, a kad dođe do jakog pada tržišta samo ćete sanjati o 30 kn [bye]
[/quote]

Vidjet ćemo kako će biti na ZSE, ako nastavi padati i crveniti jasno je da će ingra opet zaroniti možda i do 25 kn, ali bar će biti jeftin dokup
[/quote]
DOKUP I SAMO DOKUP ,otvorit štampariju love i samo dokupljivanje…..to je put u siguran dobitak….. hebate pa ovi koji dokupljuju od 400 kn….ponestalo sirovine za štamapariju …. [lol] [lol] [lol]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Ajde više prestanite laprdati. Iskreno rečeno, boli me briga, a pretpostavljam i većinu forumaša mišljenja pojedinaca koji navodno niti nemaju dionice ingre. Da stvar bude još gore, ti isti pojedinci imaju karakter tvrditi da je niti ne planiraju kupiti. Presmiješno…
Da nebi bilo nejasnoća, ja imam ingru, i to sa puno boljim ulazom nego većina vas ovdje na forumu, pa mi je sasvim svejedno gdje će dionica, al ne mogu shvatiti da su moderatori dopustili da ovaj forum postane cirkus. Mjesto gdje se par likova od kojih svaki ima po nekoliko nickova dopisuju sami sa sobom. Tragikomično…

Ugodno trgovanje. [proud]

Gospođo RENATA… molim odgovore na neka pitanja :

– da li Ingra radi dobro ? ….
– Kakva je trenutna situacija u firmi?
– Ima li naznačenih novih poslova…?
– i da li je riješen kredit ?
– Za što je – istinski – bio potreban taj kredit ? Za što će se utrošiti ta sredstva ?
Hvala.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close