INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ali nema više 27, NEMAAAA…zato kupi dok je jeftino i čuvaj pažljivo da te neki druker ne nagovori da prodaš sa članarinom…kao što si sada na 27, [wink]…

-Nikad, kolega, ali baš nikad ne reci nikad. [wink]

Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont

ovdje ćemo se ili obogatiti ili potonut do kraja… a kraj na 0 ili?


ovdje ćemo se ili obogatiti ili potonut do kraja… a kraj na 0 ili?

Kraj je na 14kn

26.11.2010 - Dan D



ovdje ćemo se ili obogatiti ili potonut do kraja… a kraj na 0 ili?

Kraj je na 14kn
[/quote]

slažem se, daleko je još do dna, još su uvijek odlične cijene za prodati Ingru, a kad dođe do jakog pada tržišta samo ćete sanjati o 30 kn [bye]

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!


ko kaze da se ne gradi!!

jeli ovo ulaz u ove apartmane što ingra gradi!!!!

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.



ko kaze da se ne gradi!!

jeli ovo ulaz u ove apartmane što ingra gradi!!!!
[/quote]

da da to su ti apartmani rađeni po najnovijoj vrhunskoj arhitekturi!!! rasprodani unaprijed!!
ja gledan ovu sliku vec 100 puta i nemogu se načudit da niko od svih ljudi koji su to zidali nije primjetil da nešto ne štima ;))

idući tjedan će bit bolje...




ovdje ćemo se ili obogatiti ili potonut do kraja… a kraj na 0 ili?

Kraj je na 14kn
[/quote]

slažem se, daleko je još do dna, još su uvijek odlične cijene za prodati Ingru, a kad dođe do jakog pada tržišta samo ćete sanjati o 30 kn [bye]
[/quote]
pa ako krobeks ide na 1650,ingra sigurno nebu u tim uvjetima otišla na 100kn,pa makar Obama došo u nadzorni odbor

@marjan1 di to pise da crobex ide na 1650?

u knjigama

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


u knjigama

one koje vi pisete ili?

marjan* a ti si Dinko Novoselac koji je odlučio da idemo na 1650????
Koji lik.
Pa naravno ako crobex dođe i na 1400 da neće ingra na 100, već debelo ispod 30.
Samo za to sp500 treba na 800, a neznam baš da će ispod 1060, ali oke. Ako tvoja kugla tako kaže onda ti znaš.
p.s. samo tko će prodavati da toliko padne?
Ti? – koji niti imaš niti češ imati ingrine dionice?? hehehehehe

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

ja ne pišem knjige

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close