INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/gradevinari-130-razvojnih-projekata-vrijednih-33-milijarde-eura,82085.html

ukratko
OPATIJA – Hrvatska komora inženjera građevinarstva izradila je program 130 razvojnih projekata vrijednih 33 milijarde eura za pokretanje gospodarstva, prevladavanje krize i nova zapošljavanja, a predstavljen je jučer u Opatiji na Danima ovlaštenih inženjera građevinarstva.

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.



Arena i dalje stoji ! [rolleyes]

ko i tvoj minus, pa kako ti ne dosadi?????/
Ovakav raj za trejdanje i surfanje na valovima, a ti dugorocni……ah da!, ti si podcjenjenu ingru uzimo na 48……
Kolega opet ste vrlo nervozni. Negdje sam Vas gadno ocepio. Zasigurno sam kupio Vase dionice na 28 pa
ste produbili minuse. Sada morate cekati potvrdu trenda pa onda na 50 mozete navaliti.

[kiss] [kiss]



Ima jedna teze koju nitko ne može demantirati, samo izrugivati, a ona glasi ;

Poslije kiše dolazi sunce ! [kiss]

ponekad nakon kiše dođe i potop (stečaj) koji neki ne prežive [bye]
[/quote]

…opet stečaj…pa koliko stečaja ima Ingra…eee ajde ohladite sa stečajem jer to više ne pali, naročito nakon ulaska Mesića u NO…pa zar vi mislite da bi on toliko riskirao svoj ugled da uđe u NO firme koja ide u stečaj???????… zaista se hvatate za glupe izjave nebi li se netko uhvatio i prodao vam ponovo po cijeni na kojoj ste se iskrcali, ali nema više 27, NEMAAAA…zato kupi dok je jeftino i čuvaj pažljivo da te neki druker ne nagovori da prodaš sa članarinom…kao što si sada na 27, [wink]…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Danas očekujem jedno čudno trgovanje..neće se udarati po ask-u ali bi bid mogao jačati..
Jačati i jačati…a onda u pon ili utorak eksplozija po ask-u..lp

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Danas očekujem jedno čudno trgovanje..neće se udarati po ask-u ali bi bid mogao jačati..
Jačati i jačati…a onda u pon ili utorak eksplozija po ask-u..lp

..a praznik???…zar neće spojiti ta dva dana?… [smiley]…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


Danas očekujem jedno čudno trgovanje..neće se udarati po ask-u ali bi bid mogao jačati..
Jačati i jačati…a onda u pon ili utorak eksplozija po ask-u..lp

da,da…eksplozija po asku bit će zasigurno najžešća u utorak, na državni praznik. gdje je kraj vašim blamažama kolega? [lol]

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!



Danas očekujem jedno čudno trgovanje..neće se udarati po ask-u ali bi bid mogao jačati..
Jačati i jačati…a onda u pon ili utorak eksplozija po ask-u..lp

..a praznik???…zar neće spojiti ta dva dana?… [smiley]…
[/quote]

http://www.zse.hr/UserDocsImages/legal/Radno%20vrijeme%202010.pdf

neće

al sa još manjim prometima nego danas…..već su svi na moru..nema trgovine….


Kupujte ljudi kupujte, kreda dobivena… slijede lijepe vijesti!!

da imam casha sada bi pokupio ove naloge od 30,07 do 30,37 [thumbsup]


al sa još manjim prometima nego danas…..već su svi na moru..nema trgovine….

http://prognoza.hr/sedam.php?id=sedam&param=Hrvatska&code=14445

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!



Kupujte ljudi kupujte, kreda dobivena… slijede lijepe vijesti!!

da imam casha sada bi pokupio ove naloge od 30,07 do 30,37 [thumbsup]
[/quote]

eeee, da je keša pokosio bih ja sam svih 95 komada na 30,07 [thumbsup]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

evo ja skinuo 132 na 29,93 i 11 na 30,00, nije brutalni kapital al valjda ću zaradit za kupaće i krokodila

New Report

Close