INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


zanimljiva ideja, ali obranu cijene treba platiti. sumnjam da bi se dali nagovoriti…
ali zato ovim putem apeliram na HANFU, USKOK i DORH da posebno obrate pozornost na
transakcije koje će se izvršiti od 17. i 18.6., te od 21. do 25.6.
također bi trebalo organizirati sastanak s predsjednicima Josipovićem i Mesićem kako
bi zatražili zaštitu od brokerskih kuća koje utječu na pad dionica. mislim na takozvani "konzorcij".
postoji osnovana sumnja da su te brokerske kuća plaćene od ingrinih konkurenata, a također bi sve trebao istražiti Ured za sprječavanje pranja novca.

Datume si izvukao iz tarot karata ili si ovladao gannovom tehnikom? Ili naprosto imaš info dobiven ispod stola?

Mislim da ga datumi brinu zbog margin calla.
Ali sad kad Goldman Sachs dolazi u spas, nema više straha.



trebalo bi predložiti Oppenheimu da INGRA angažira neku domaću brokersku kuću ili
npr. brokere Goldman Sachsa da zaštite ovu dionicu od neprijatljskih napada kakav smo imali prilike vidjeti danas…

A koji bi bio cilj tih "napada"? Srušiti cijenu na 1 kn i onda preuzeti firmu? [wink]
Na žalost, ovdje više nema nikakvih napada ni upada velikih igrača, kao da su svi digli ruke i kibiciraju sa strane kako će ovo završiti, pa ovo o "napadu" shvaćam kao ljetnu šalu [rolleyes]
[/quote]

Ja mislim da nitko nije digao ruke nego naprosto su svjesni da treba vremena za vađenje iz govana. Ne ide ništa preko noći. Svi mali dioničari idu logikom dosta je palo i mora bar 30-50% gore s ovih razina i to u kratkom vremenu. A onda u napadu panika budu oderani.

Nema više kupnje na 30 kn, bojim se da ćemo dolje [embarass]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


Nema više kupnje na 30 kn, bojim se da ćemo dolje [embarass]

normalno, ovako je bilo na igh i dlkv puno puta, ali eto uvijek ima naivaca koji ulete u ribarovu mrezu.

vidimo se na 28 uskoro


zanimljiva ideja, ali obranu cijene treba platiti. sumnjam da bi se dali nagovoriti…
ali zato ovim putem apeliram na HANFU, USKOK i DORH da posebno obrate pozornost na
transakcije koje će se izvršiti od 17. i 18.6., te od 21. do 25.6.
također bi trebalo organizirati sastanak s predsjednicima Josipovićem i Mesićem kako
bi zatražili zaštitu od brokerskih kuća koje utječu na pad dionica. mislim na takozvani "konzorcij".
postoji osnovana sumnja da su te brokerske kuća plaćene od ingrinih konkurenata, a također bi sve trebao istražiti Ured za sprječavanje pranja novca.

opa kolega…da li vi to imate neke povlaštene informacije
niej dobro..povlaštene informacije vam donose gubitak…vjerujte meni na riječ [lol] [lol] [lol] [lol] ali kada krene ova raketa probiti će zračni zid..

btw nitko ne komentira dvije stavri:
1. fondacija guggenheim zainteresira je za gradnju muzeja i hotela u vrijednosti od 1 mlrd$ na istočnoj strani istre
2. njemci žele uložiti orgomna sredstva u dalmaciju (u građevinu)
3. poslovi koje ja navodim..

građ. sektor bi do kraja 2010 mogao biti lanserna raketa

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!



Nema više kupnje na 30 kn, bojim se da ćemo dolje [embarass]

normalno, ovako je bilo na igh i dlkv puno puta, ali eto uvijek ima naivaca koji ulete u ribarovu mrezu.

vidimo se na 28 uskoro
[/quote]

očekujete da će pad stati na 28 kn? ne znam na čemu temeljite svoj optimizam! pričekajte samo da se vani zacrveni par dana za redom pa ćete vidjeti koja dionica na ZSE najbrže tone kad stotine malih ulagača počnu bježati van iz ove dionice [bye]

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!



zanimljiva ideja, ali obranu cijene treba platiti. sumnjam da bi se dali nagovoriti…
ali zato ovim putem apeliram na HANFU, USKOK i DORH da posebno obrate pozornost na
transakcije koje će se izvršiti od 17. i 18.6., te od 21. do 25.6.
također bi trebalo organizirati sastanak s predsjednicima Josipovićem i Mesićem kako
bi zatražili zaštitu od brokerskih kuća koje utječu na pad dionica. mislim na takozvani "konzorcij".
postoji osnovana sumnja da su te brokerske kuća plaćene od ingrinih konkurenata, a također bi sve trebao istražiti Ured za sprječavanje pranja novca.

opa kolega…da li vi to imate neke povlaštene informacije
niej dobro..povlaštene informacije vam donose gubitak…vjerujte meni na riječ [lol] [lol] [lol] [lol] ali kada krene ova raketa probiti će zračni zid..

btw nitko ne komentira dvije stavri:
1. fondacija guggenheim zainteresira je za gradnju muzeja i hotela u vrijednosti od 1 mlrd$ na istočnoj strani istre
2. njemci žele uložiti orgomna sredstva u dalmaciju (u građevinu)
3. poslovi koje ja navodim..

građ. sektor bi do kraja 2010 mogao biti lanserna raketa
[/quote]

To bi bilo lijepo da je tako i odraz na burzi…no burza se pali na iracionalne vjesti tipa
"INGRu posjetili vanzemaljaci"
"Papa posvetio prostorije INGRe"
"David Bowie kupio dionice INGRe"

[lol]

Prodajem jeftino, kupujem skupo.




Nema više kupnje na 30 kn, bojim se da ćemo dolje [embarass]

normalno, ovako je bilo na igh i dlkv puno puta, ali eto uvijek ima naivaca koji ulete u ribarovu mrezu.

vidimo se na 28 uskoro
[/quote]

očekujete da će pad stati na 28 kn? ne znam na čemu temeljite svoj optimizam! pričekajte samo da se vani zacrveni par dana za redom pa ćete vidjeti koja dionica na ZSE najbrže tone kad stotine malih ulagača počnu bježati van iz ove dionice [bye]
[/quote]

Samo je problem što se vani zeleni , par dana zaredom , mogli bismo vidit koja dionica na ZSE najbrže raste , kad stotine malih i desetine velikih ulagača počnu panično uskakati u ovu dionicu.

@compa,

a kad bi taj film mogao biti na programu?

Samo redovito pratite program , jer reprize neće biti , a film se neće moći skinuti sa rapid share ni torrent.hr.

btw nitko ne komentira dvije stavri:
1. fondacija guggenheim zainteresira je za gradnju muzeja i hotela u vrijednosti od 1 mlrd$ na istočnoj strani istre
2. njemci žele uložiti orgomna sredstva u dalmaciju (u građevinu)
3. poslovi koje ja navodim..

1. …internetski portal Croatian Times u utorak je objavio izjavu zamjenice direktora i šefice službe za odnose s javnošću Zaklade Solomon R. Guggenheim Eleonor Goldhar koja veli "da zaklada koja upravlja muzejom u New Yorku ne planira graditi muzej u Puli". [embarass]

Nastavlja da "bez obzira na posjet predstavnika američke tvrtke G2 Investment Group Zaklada nije razmatrala niti je odobrila bilo kakav projekt u Hrvatskoj". GLAS ISTRE
2. Nijemci će MOŽDA uložiti lovu kod nas, a tko će izvoditi radove, o tom potom. prezdaužena Ingra teško da će upasti kod pedantnih Nijemaca koji traže solventne i bonitetne izvođače radova
3. na žalost, vi kolega odavno niste refernca kojoj se vjeruje na ovom forumu [embarass]

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!

New Report

Close