INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


@pobjeda zasto padamo?

Pa zato što je srijeda. Zar nije srijeda trebala biti nekakav dan D za Ingru? Ili je to ipak bio petak? Ne sjećam se više, a i teško je više pratiti.


koliko puta je ovaj scenarij viđen…
na tehnici viaduktu,hidri,igh…
nikako da naučite [lol] [lol] [lol]

majstori su se nakrcali na 27-29 i sada se danima kipaju iznad 30 kn, a rulja kupuje. kad sve iskipaju ide cijena oštro dolje, ali jbg neki nikako da nauče [rolleyes]

prodali smo za šaku EUra svoju slobodu, ponos i samostalnost .....amen

kolega dadoo , vidim da su vas nakrcali jedinicama, ali to je tako jer istina boli kad dionica pada…
mali forumaši se krcaju ingrom umjesto da je sada prodaju dok je je još uvijek nekakva kupnja iznad 30 kn…sentiment na Ingri opet je okrenuo u negativno, samo što to većina još nije skužila

moji postovi nisu investicijski savjeti niti poziv na kupnju ili prodaju dionica!!


kolega dadoo , vidim da su vas nakrcali jedinicama, ali to je tako jer istina boli kad dionica pada…
mali forumaši se krcaju ingrom umjesto da je sada prodaju dok je je još uvijek nekakva kupnja iznad 30 kn…sentiment na Ingri opet je okrenuo u negativno, samo što to većina još nije skužila

koliko si siguran da se ingra nemoze odbiti do 34-35?
jedna vijest o MESICu i ode…zamisli, nedobog, da je pobjeda u pravu i da ovaj tjedan objave dobiven posao!
NHF al pricate bedastoce
nakon ovakvog rasta potrebna je i korekcija…dal ce ona otici daleko ispod dna na 27 ili ce prije toga otic do 34…
rijetki su ti koji to znaju sa sigurnoscu
npr…ja mislim da ce se sutra ingra odbiti…to je moje misljenje…moze biti i nemora…
al da je na 31,8x trebalo izaci sa djelom….pfff..naravno..danas se vec moglo dokupiti 1,6 kn jeftinije
pozz i ugodno trgovanje

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.



kolega dadoo , vidim da su vas nakrcali jedinicama, ali to je tako jer istina boli kad dionica pada…
mali forumaši se krcaju ingrom umjesto da je sada prodaju dok je je još uvijek nekakva kupnja iznad 30 kn…sentiment na Ingri opet je okrenuo u negativno, samo što to većina još nije skužila

koliko si siguran da se ingra nemoze odbiti do 34-35?
jedna vijest o MESICu i ode…zamisli, nedobog, da je pobjeda u pravu i da ovaj tjedan objave dobiven posao!
NHF al pricate bedastoce
nakon ovakvog rasta potrebna je i korekcija…dal ce ona otici daleko ispod dna na 27 ili ce prije toga otic do 34…
rijetki su ti koji to znaju sa sigurnoscu
npr…ja mislim da ce se sutra ingra odbiti…to je moje misljenje…moze biti i nemora…
al da je na 31,8x trebalo izaci sa djelom….pfff..naravno..danas se vec moglo dokupiti 1,6 kn jeftinije
pozz i ugodno trgovanje

[/quote]
ja mislim da nemre ispod 29.50..tu bi se sutra moglo odbiti i onda natrag prema gore

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

trebalo bi predložiti Oppenheimu da INGRA angažira neku domaću brokersku kuću ili
npr. brokere Goldman Sachsa da zaštite ovu dionicu od neprijatljskih napada kakav smo imali prilike vidjeti danas…


trebalo bi predložiti Oppenheimu da INGRA angažira neku domaću brokersku kuću ili
npr. brokere Goldman Sachsa da zaštite ovu dionicu od neprijatljskih napada kakav smo imali prilike vidjeti danas…


bravo,majstore


trebalo bi predložiti Oppenheimu da INGRA angažira neku domaću brokersku kuću ili
npr. brokere Goldman Sachsa da zaštite ovu dionicu od neprijatljskih napada kakav smo imali prilike vidjeti danas…

Sjajna ideja. Predlažem da odmah oformite udrugu malih dioničara i pošaljete pismo Openhajmu sa zahtjevom da kontaktira Goldman Sachs i nagovori ih na obranu cijene. Ako je imalo razuman, odmah će to napraviti.

zanimljiva ideja, ali obranu cijene treba platiti. sumnjam da bi se dali nagovoriti…
ali zato ovim putem apeliram na HANFU, USKOK i DORH da posebno obrate pozornost na
transakcije koje će se izvršiti od 17. i 18.6., te od 21. do 25.6.
također bi trebalo organizirati sastanak s predsjednicima Josipovićem i Mesićem kako
bi zatražili zaštitu od brokerskih kuća koje utječu na pad dionica. mislim na takozvani "konzorcij".
postoji osnovana sumnja da su te brokerske kuća plaćene od ingrinih konkurenata, a također bi sve trebao istražiti Ured za sprječavanje pranja novca.


trebalo bi predložiti Oppenheimu da INGRA angažira neku domaću brokersku kuću ili
npr. brokere Goldman Sachsa da zaštite ovu dionicu od neprijatljskih napada kakav smo imali prilike vidjeti danas…


Prva ideja je bila sa lupanjem po asku, da se spase “marginasi”, i nije losa ideja, ali ova druga ideja sa Goldmanom je jos bolja.
Kolega, to je sala je tako?
Nisam mogao odoljeti, rekao bi jedan clan sa ruznim zelenim kirčavim avatarom
[lol]

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

Pa zasto ste mi dali jedinicu kolega?
[lol]

Ide INGRa sutra na 40, je sada ok?
Ili bi na 50?
[yawn]

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.


trebalo bi predložiti Oppenheimu da INGRA angažira neku domaću brokersku kuću ili
npr. brokere Goldman Sachsa da zaštite ovu dionicu od neprijatljskih napada kakav smo imali prilike vidjeti danas…

A koji bi bio cilj tih "napada"? Srušiti cijenu na 1 kn i onda preuzeti firmu? [wink]
Na žalost, ovdje više nema nikakvih napada ni upada velikih igrača, kao da su svi digli ruke i kibiciraju sa strane kako će ovo završiti, pa ovo o "napadu" shvaćam kao ljetnu šalu [rolleyes]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

New Report

Close