INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



E moji drukeri, vidim da ste se nakrcali Ingrom na 31 kn pa sad drhtite svjesni da je pred Ingrom novi pad i pljujete sve koji pišu istinu.
Za par dana priznat ćete da ste prodali na 30 kn jer ste vidjeli da Ingra kreće u novi pad.
Kad ste tako sigurnu da Ingra neće na 23-25 kn, što sada ne kupujete Ingru? Imate oko 2500 komada na prodaji od 30,71 do 31,00 [bye]

da li si ti za slijedeću stvar:
da se nas dvoje kladimo u 50.000 kuna da ingra neće na 23-25 kuna, već da će prije na 40-45
uzmemo dva forumaša za svjedoke i odemo javnom bilježniku…
da li si za
jer ako sada ignoriraš ovo ili nisi za onda rađe šuti..aj bok
[/quote]

druže pobjeda…

ja se ne kockam i ne kladim

razumijem da je kockanje u skladu s vašim ulagačkim mentalitetom, pa su vam na žalost takvi i rezultati na burzi…ali što se može, da bi netko zaradio, netko mora i izgubiti [bye]

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!

konzul..
nemam margin niti sam ga ikada imao niti ću ga ikada imati…za mene to ne postoji…
eventualno bezgotovinski ali to bi trebalo biti neko čudo i nikako za crobex…sve druge je za luđake..
igram se s novcima koje imam…i koje zarađujem…na krediti ne kupim niti auto a kamoli dionice na crobexu

hodor niti sam mislio da će biti drugačije…samo običan druker..i to je to…a ti se možeš pokriti ušima ispred mojih rezultata kako životnih tako i burzovnim..lp i aj bok

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

a onda ćao drugari

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

gospodine pobjeda..pratim vas vec dulje vi ste ovdje od kad je ingra bila na cck 60,vjerovatno i dulje….bar od tada intenzivno pisete na ovoj temi.,,nego cemu sekirancija ovo vam nije primaran posao koliko sam shvatio.Iskreno kako pada tako i kupujem a vidim da i vi pa po toj logici sto dulje ostane tu dolje oko 30 vise cemo kupiti i jednog dana debelo se smijati…grijesim???

ne bodu nimalo.. [lol] [thumbsup]

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

@pobjeda zasto padamo?


E moji drukeri, vidim da ste se nakrcali Ingrom na 31 kn pa sad drhtite svjesni da je pred Ingrom novi pad i pljujete sve koji pišu istinu.
Za par dana priznat ćete da ste prodali na 30 kn jer ste vidjeli da Ingra kreće u novi pad.
Kad ste tako sigurnu da Ingra neće na 23-25 kn, što sada ne kupujete Ingru? Imate oko 2500 komada na prodaji od 30,71 do 31,00 [bye]

…od kuda si se sad pa ti pojavio na temi Ingre???…i već drukaš na pad…pa daj malo prvo se ustali na forumu, kud odma agresiva…kupio bi jeftino haaa??? e pa i ja bi, ali ne ide tako lako… sve je manje ovčica a i ovaca…malo tko više vjeruje drukovima da to ide ispod minimuma…ovi što navlače prodajući svoje dionice samo vesele nas koji dokupljujemo…uskoro dobre vijesti, bolje od Mesića i eto nas u dva koraka na 40…pa ti drukaj i prodaj …

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

…promet nije loš…ovi prodavači na 30 će nas svojom ponovnom kupnjom dizati iznad 32…inače im ode voz…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


…promet nije loš…ovi prodavači na 30 će nas svojom ponovnom kupnjom dizati iznad 32…inače im ode voz…

svi su se ti ukrcali na 27 i nešto, pa polako od 32,ima se vremena

koliko puta je ovaj scenarij viđen…
na tehnici viaduktu,hidri,igh…
nikako da naučite [lol] [lol] [lol]


najmanje što fond manageri mogu učiniti da se iskupe za svoje grijehe iz prošlosti je da sada kupnjom po asku spase nas koji imamo margin na ingri.
možda im sud to dobro djelo uzme kao olakotnu okolnost kad završi istraga.
ne bi dobro izgledalo u njihovim dosjeima da su kupovali po 20 kuna ingru zbog mene i još mnogih marginalaca kojima su rušenjem cijene aktivirali callove.

Da, a? A ako ih peče savjest, da se odu ispovjediti i izbrisati sve grijehe prema Bogu?
Pa tko te tjerao da uzmeš margin i ulupaš ga na Ingru? I sad bi te netko kao trebao spašavati.

evo,ovo jučer i danas je savršena prilika za šrotanje,pardon šortanje-znate,ono posudim,prodam,pa čekam tamo negdje 23-25,pa opet kupim i vratim dionice,a ostane za par kila orade ili škampa(ne jedem burek)

P.S.nisam si mogao pomoći [cool]

New Report

Close