INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@pobjeda,
jel ti imaš margin na ingri?
ajde iskreno, pa nisi sam, imam ga i ja.
vjeruj mi, ima nas više nego što se čini.


hehee,kakav mir i tišina danas na ovoj temi [shocked]
svi se iskrcali? zaradili za grickalice?
ujutro kokice, kikiriki ispred sebe, i gledajte kako ide to bez vas [lol]
molim da me ne ocjenjuju i ne komentiraju oni koji nemaju barem 100 komada ove ljepotice [lol]
vjerujem da ću ostati neocijenjen [yawn]

…mislio si 1000 kom???…vidim ja daa je ovo postala dječija dionica…jakih mi investitora bez barem 1000kom…nakupilo se stotine onih sa po 100-200 kom…nije mi jasno što misle s tim???…samo smetaju…jedva čekam da se napravi 100:1 pa da vidimo tko će onda imati samo 100kom…dosta je dječijih igara…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

E moji drukeri, vidim da ste se nakrcali Ingrom na 31 kn pa sad drhtite svjesni da je pred Ingrom novi pad i pljujete sve koji pišu istinu.
Za par dana priznat ćete da ste prodali na 30 kn jer ste vidjeli da Ingra kreće u novi pad.
Kad ste tako sigurnu da Ingra neće na 23-25 kn, što sada ne kupujete Ingru? Imate oko 2500 komada na prodaji od 30,71 do 31,00 [bye]

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!




Vaš link

…sa Mesićem u NO INGRA bi to mogla lako dobiti legalnim natječajem…
[/quote]

Da odmah budem jasan, ja bih volio da to dobije ingra, naprosto zato što imam tu dionicu u portfelju. Ali, kakav je to ‘legalan’ natječaj ako se posao dobije radi Stipe Mesića? Nije li to onda također dobiveno lobiranjem, pogodovanjem…
[/quote]

…legalan-pravedan…a ne kao ovi do sad-čitaj o ĐĐ…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


@pobjeda,
jel ti imaš margin na ingri?
ajde iskreno, pa nisi sam, imam ga i ja.
vjeruj mi, ima nas više nego što se čini.

ti si bolestan covjek….nemoj se ljutit…danima drukas losim vjestima o INGRI i onda konstatiras da imas MARGIN
ko si zeli lose ima osobnih problema

evo jos jednog primjera drukanja skojim bi se odredjene institucije mogle pozabaviti

i Openhajm je u nekoliko navrata naveo kako se bori protiv zlih jezika

http://www.seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-gradevinari-u-plusu%2c-ali-nastavlja-se-korekcija-ingra-e,81864.html

danima drukaju za pad…ali kad raste ima vjest o rastu gradjevinskog sektora ( u naslovu ) pa onda u clanku navode postotke ili promet ovisno di je INGRA losija
i u ovom clanku pise kao je INGRA pala u naslovu….iako u nastavku clanka mozemo zakljuciti da je IGH pao vise

takve portale treba zakonom zabranit ili provjeriti koje dionice imaju njihovi novinari

A ako netko misli da sam nerealan molim odgovor na pitanje…zasto se nepise na kojem prometu je narasla i na kojem pada..

i na kraju da sve nebude crno…

Došao Mujo iz kafane u sitne sate i navali na Fatu. Ona hladna ko špricer.
– "Koji ti je k… večeras?", besno je upita Mujo.
– "Treći!", iskreno će Fata.
[lol] [wink]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

najmanje što fond manageri mogu učiniti da se iskupe za svoje grijehe iz prošlosti je da sada kupnjom po asku spase nas koji imamo margin na ingri.
možda im sud to dobro djelo uzme kao olakotnu okolnost kad završi istraga.
ne bi dobro izgledalo u njihovim dosjeima da su kupovali po 20 kuna ingru zbog mene i još mnogih marginalaca kojima su rušenjem cijene aktivirali callove.


najmanje što fond manageri mogu učiniti da se iskupe za svoje grijehe iz prošlosti je da sada kupnjom po asku spase nas koji imamo margin na ingri.
možda im sud to dobro djelo uzme kao olakotnu okolnost kad završi istraga.
ne bi dobro izgledalo u njihovim dosjeima da su kupovali po 20 kuna ingru zbog mene i još mnogih marginalaca kojima su rušenjem cijene aktivirali callove.

A da li im u olakotnu okolnost ide to što će se neki i nakrcati po 20… Ja, na primjer, radim sa svojim kešom i tu bi mi pasalo nakrcati se … Ja bih im odmah stao u red kao svjedok obrane.


najmanje što fond manageri mogu učiniti da se iskupe za svoje grijehe iz prošlosti je da sada kupnjom po asku spase nas koji imamo margin na ingri.
možda im sud to dobro djelo uzme kao olakotnu okolnost kad završi istraga.
ne bi dobro izgledalo u njihovim dosjeima da su kupovali po 20 kuna ingru zbog mene i još mnogih marginalaca kojima su rušenjem cijene aktivirali callove.

ima nade da neće biti novog potopa sve dok drži brana na 30 kn, ako to opet pukne bit će spasavaj se ko može i masovni iskrcaj, zato tko ima keša neka se stavi na kupnju da ne bude prekasno [embarass]



najmanje što fond manageri mogu učiniti da se iskupe za svoje grijehe iz prošlosti je da sada kupnjom po asku spase nas koji imamo margin na ingri.
možda im sud to dobro djelo uzme kao olakotnu okolnost kad završi istraga.
ne bi dobro izgledalo u njihovim dosjeima da su kupovali po 20 kuna ingru zbog mene i još mnogih marginalaca kojima su rušenjem cijene aktivirali callove.

ima nade da neće biti novog potopa sve dok drži brana na 30 kn, ako to opet pukne bit će spasavaj se ko može i masovni iskrcaj, zato tko ima keša neka se stavi na kupnju da ne bude prekasno [embarass]
[/quote]

Evo odmah krećem …


E moji drukeri, vidim da ste se nakrcali Ingrom na 31 kn pa sad drhtite svjesni da je pred Ingrom novi pad i pljujete sve koji pišu istinu.
Za par dana priznat ćete da ste prodali na 30 kn jer ste vidjeli da Ingra kreće u novi pad.
Kad ste tako sigurnu da Ingra neće na 23-25 kn, što sada ne kupujete Ingru? Imate oko 2500 komada na prodaji od 30,71 do 31,00 [bye]

da li si ti za slijedeću stvar:
da se nas dvoje kladimo u 50.000 kuna da ingra neće na 23-25 kuna, već da će prije na 40-45
uzmemo dva forumaša za svjedoke i odemo javnom bilježniku…
da li si za
jer ako sada ignoriraš ovo ili nisi za onda rađe šuti..aj bok

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

TA signalizira da Ingra ide ispod 30 kn pa sam svoje prodao, a vi koji ste oslučili ostati unutra sretno vam bilo

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

Igrati se s marginom na firmi kojoj prijeti bankrot, koja je toliko zadužena, je stvarno hrabro. Ne znam kako to banke uopće podržavaju, trebalo bi ih tužiti. Meni to izgleda kao kriminal, mlaćenje kupina (kopriva) s tuđim …

New Report

Close