INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



nešto nema prodaje ispod 31, očito i nije neka frka i dionice se čuvaju, a zašto????

Svi se nadaju da će netko potegnuti prema gore, a trenutno niije frka za prodavati jer je vani zeleno…ali kad vani zacrveni vidjet ćeš stampedo na prodaji…. [bye]
[/quote]

…ali i na KUPNJI! [thumbsup]

Vaš link

Bojim se da je nećete više vidit na 27. Ja sam kupio samo pola od mog casha jer sam vjerojatno dao da na mene utječu ove provjerene mudrolije o 25 ili 23. A o tome da sad, kad se debelo grebe po dnu još bi trebalo i tri dana crvene amerike utjecat – moš mislit. Nakon ta tri opet će se amerika zelenit a vi ćete govorit sprema se let !?!

Nema više margina, oni su već potopljeni ispod 30. Tako da je kupovina ispod 30 u budućnosti "samo hrvatski san" koji se više ne ponavlja! [rolleyes]


Vaš link

ingra ko ingra, mesić im dao malo vjetra u leđa,oni umjesto da to iskoriste nekim poslom i zauvijek izvuku dionicu na razine iznad 30kn,,oni opet kukaju… očito do daljnjega ništa,ja sam dio prodo kupljen ispod 30kn… pozdrav do srijede…dug je vikend….

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


Nema više margina, oni su već potopljeni ispod 30. Tako da je kupovina ispod 30 u budućnosti "samo hrvatski san" koji se više ne ponavlja! [rolleyes]

krivo kolega, samo DIO margina je aktiviran, a padom INGRE na 23-25 kn aktivirat će se još barem 70.000-100.000 dionica pod marginom, to će biti prava prilika za ukrcaj [thumbsup]

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!


Vaš link

…sa Mesićem u NO INGRA bi to mogla lako dobiti legalnim natječajem…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...



Nema više margina, oni su već potopljeni ispod 30. Tako da je kupovina ispod 30 u budućnosti "samo hrvatski san" koji se više ne ponavlja! [rolleyes]

krivo kolega, samo DIO margina je aktiviran, a padom INGRE na 23-25 kn aktivirat će se još barem 70.000-100.000 dionica pod marginom, to će biti prava prilika za ukrcaj [thumbsup]
[/quote]

…a padom do 10 aktivirati će se svi margini … a tek padom do 5, koliko bi se onda aktiviralo…dajte ne budite smiješni…nema više 27…samo premA 40…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...



Nema više margina, oni su već potopljeni ispod 30. Tako da je kupovina ispod 30 u budućnosti "samo hrvatski san" koji se više ne ponavlja! [rolleyes]

krivo kolega, samo DIO margina je aktiviran, a padom INGRE na 23-25 kn aktivirat će se još barem 70.000-100.000 dionica pod marginom, to će biti prava prilika za ukrcaj [thumbsup]
[/quote]
Snovi su najčešće neostvarivi, ali dakako nisu zabranjeni! Ugodni snovi! [kiss]

znam dosta ljudi koji su uzimali prilično velike margine i kupovali po 28-29 kuna uvjereni da je dno..
sada strahuju da ingra ne padne niže jer bi se morali iskrcati po bidu.
jako bi se rado iskrcali po asku..



Nema više margina, oni su već potopljeni ispod 30. Tako da je kupovina ispod 30 u budućnosti "samo hrvatski san" koji se više ne ponavlja! [rolleyes]

krivo kolega, samo DIO margina je aktiviran, a padom INGRE na 23-25 kn aktivirat će se još barem 70.000-100.000 dionica pod marginom, to će biti prava prilika za ukrcaj [thumbsup]
[/quote]
le pričaš takve hebene nebuloze da se divim adminu kajte pušta..
reci margini na 23 kune
čiji kolega, kako

da li vi uopće znate kako margin krediti funkcioniraju
p.s. navedete mi jednog, pazi jednog forumaša koji je imao margin call sada ispod 30 kuna…eto samo jednog pa nastavi ovako jadno drukati

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!



Vaš link

…sa Mesićem u NO INGRA bi to mogla lako dobiti legalnim natječajem…
[/quote]

Da odmah budem jasan, ja bih volio da to dobije ingra, naprosto zato što imam tu dionicu u portfelju. Ali, kakav je to ‘legalan’ natječaj ako se posao dobije radi Stipe Mesića? Nije li to onda također dobiveno lobiranjem, pogodovanjem…

New Report

Close