INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da naravno, ERNT i LKRI su u istoj rečenici hehehe.
Kao recimo i i KODT i DKVS [lol]

@pobjeda sta se dogdilo danas zasto padamo???

hehee,kakav mir i tišina danas na ovoj temi [shocked]
svi se iskrcali? zaradili za grickalice?
ujutro kokice, kikiriki ispred sebe, i gledajte kako ide to bez vas [lol]
molim da me ne ocjenjuju i ne komentiraju oni koji nemaju barem 100 komada ove ljepotice [lol]
vjerujem da ću ostati neocijenjen [yawn]

Frankly my dear, I don't give a damn!



Da da, kakvo laprdanje – podcjenjena, precjenjena.
Po čemu je INGR više podcjenjena od DLKV ( nemam nijednu), osim po tome da si kupio INGR a nemaš DLKV [lol] [lol]

A što s firmama koje i u recesiji posluju odlično, te naravno ne valjaju [lol] [lol]



Istina, pretpostavljam da ste dosta uložili truda u svoju projekciju poslovanja INGR za 2011-2012 godinu, da li ćete podijeliti s nama ?

Ovo je već pitanje za nekog pametnijeg od mene.
Samo nagađam da je INGRA najbolja prilika na CROBEX-u za 2011/12, ali tu su i ERNT, INA, JNAF i naravno LKRI, a čije dionice nažalost ja nemam. Posebnu pažnju skrečem na meni najstabilniju dionicu KRAŠ, ali kao što sam rekao tko sam ja da "lapardam" ?
[/quote]
Kolega short term je buy,a nakon toga nemojte opet plakati za ste ostali u dionicama [lol]

ma ne još danas,al u petak treba sve opet prodat

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Postoji jedna činjenica možda ne jako bitna, ali znakovita;

U prodaji se smanjio stalni broj dionica za 10.000 komada, a u kupnji se povečao za 5.000 komada, odnosno odnos im više nije 4,4:1 nego 2,5:1

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


ma ne još danas,al u petak treba sve opet prodat

samo ti čekaj petak, pazi da ti ne prisjedne. danas ili najkasnije sutra treba biti van Ingre, a i većine otalih dionica. nemamo snage za rast kad rastu druge burze, znači da nam preostaje samo padati kad počnu padati i oni. veći igrači nemaju interesa dizati cijene dionica pa da im se mali iskrcavaju. veliki će sačekati i pogurati jedan jači pad cijele ZSE i tek kad se dobro nakrcaju bit će rast. zato očekujem Ingru na 23-25 kn

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!

Loris,

možda ima nekakvo značenje, ali ne bitno. Ako netko želi istresti ne mora stajati na asku, nego kad mu bid bude po volji opali. Tim brojkama se lako manipulira. Evo recim da ja sad stavim na kupnju 1000 kom na 28 to se vidi a zapravo taj nalog nema nikakav uticaj.


Postoji jedna činjenica možda ne jako bitna, ali znakovita;

U prodaji se smanjio stalni broj dionica za 10.000 komada, a u kupnji se povečao za 5.000 komada, odnosno odnos im više nije 4,4:1 nego 2,5:1

vrlo jasan znak da se sprema iskrcaj, samo da se malo podigne cijena [thumbsup]

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!

nešto nema prodaje ispod 31, očito i nije neka frka i dionice se čuvaju, a zašto????


Loris,

možda ima nekakvo značenje, ali ne bitno. Ako netko želi istresti ne mora stajati na asku, nego kad mu bid bude po volji opali. Tim brojkama se lako manipulira. Evo recim da ja sad stavim na kupnju 1000 kom na 28 to se vidi a zapravo taj nalog nema nikakav uticaj.

Slažem se , ali kada je INGRA letila dole s 40 na 27 taj index je bio obrnut nego sada.

S druge strane da se danas netko iskrcava i to je istina jer omjer od 0,XX postatka cijene ne odgovara ni bikovima ni medvjedima, već doslovno kupcima i prodavateljima.
Današnji prodavatelj ili je odlučio izači iz INGRE ili računa na sutrašnji svijetski trend pada dionica pa automatizmom i INGRE pa će se sutra na nižim razinama opet napuniti .
Ono što je sigurno danas se neigra na dan nego na dva ili više dana.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


nešto nema prodaje ispod 31, očito i nije neka frka i dionice se čuvaju, a zašto????

Svi se nadaju da će netko potegnuti prema gore, a trenutno niije frka za prodavati jer je vani zeleno…ali kad vani zacrveni vidjet ćeš stampedo na prodaji…. [bye]

New Report

Close