INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Situacija je vrlo jasna ;
1. Ako zadržite dionice možda neće rasti = rizik
2. Ako prodate dionice sigurno vas neće boliti ako dođe na 25 = sigurnost

A treća opcija:
3. Ako prodate a cijena raste = u ljekarnu po gastale

Ova opcija izgleda ni kod tebe ne drži vodu, kao ni kod ješ nekih s ovog foruma.



Situacija je vrlo jasna ;
1. Ako zadržite dionice možda neće rasti = rizik
2. Ako prodate dionice sigurno vas neće boliti ako dođe na 25 = sigurnost

A treća opcija:
3. Ako prodate a cijena raste = u ljekarnu po gastale

Ova opcija izgleda ni kod tebe ne drži vodu, kao ni kod ješ nekih s ovog foruma.
[/quote]

Zar ima pubertetlija na ovom forumu, pa upravo sam to i napisao ?
Kako si meni dao 2% evo tebi 100%

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Situacija je vrlo jasna ;
1. Ako zadržite dionice možda neće rasti = rizik
2. Ako prodate dionice sigurno vas neće boliti ako dođe na 25 = sigurnost

zaboravio si nadodati ovo:

p.s. ako ste na crobexu – rizik

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


zoki i bembo*
bolje vam je da prodate još dok imate kome..čuvajte se jer bi moglo opet na 20
[lol]

ja ne prodajem samo komentiram…… [thumbsup]




Situacija je vrlo jasna ;
1. Ako zadržite dionice možda neće rasti = rizik
2. Ako prodate dionice sigurno vas neće boliti ako dođe na 25 = sigurnost

A treća opcija:
3. Ako prodate a cijena raste = u ljekarnu po gastale

Ova opcija izgleda ni kod tebe ne drži vodu, kao ni kod ješ nekih s ovog foruma.
[/quote]

Zar ima pubertetlija na ovom forumu, pa upravo sam to i napisao ?
Kako si meni dao 2% evo tebi 100%
[/quote]

Ja ti nisam ništa dao, a što se tiče te treće opcije nju nisi naveo. Ili pišeš nevidljivim slovima.
Napisao si da možemo držati uz rizik da ne raste, možemo prodati i čekati 25 ali opciju da prodamo a ona naraste nisi spomenuo. Ja sam samo napisao da u slučaju te treće opcije neki mogu po gastal, iako ona po pisanjima nekih nije baš vjerojatna.

Ovaj post se odnosi na dioničare, nikako zlato ljupce ili bankovne kamatare !
Da li se slažete s slijedećim ;

U ovo recesijsko vrijeme, vrijeme bez posla i novaca, uvijek je pametno ulagati u sveopće podcijenjene dionice.
Koje dionice ; dionice koje su već pretrpile max pad, kao što su u našem slućaju građevinari INGRA, VDKT, INDG ili mislite da je pametnije ulagati u DLKV ili IGH, a koji nisu podcenjeni nego precijenjeni bez strukturnih promijena i mogućnosti većega rasta ?
U trenucima oporavka tržišta jasno je da će više podcjenjene dionice neusporedivo rasti, pa nije moguće da raste već sada precjenjena dionica.
Knjigovostvena vrijednost INGRE je 5 puta veća od IGH, a dionica IGH je 5 puta veća od nominale. Nadam se da niste tako naivni da ne računate kako neće biti korekcije na prvoj prilici, a kao primjer je dodatno manji gubitak INGRE nego IGH u prvom kvartalu poslovanja. Situacija je neprirodna i prije ili poslije ravnoteža će nastupiti na tržište.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Da da, kakvo laprdanje – podcjenjena, precjenjena.
Po čemu je INGR više podcjenjena od DLKV ( nemam nijednu), osim po tome da si kupio INGR a nemaš DLKV [lol] [lol]

A što s firmama koje i u recesiji posluju odlično, te naravno ne valjaju [lol] [lol]


Da da, kakvo laprdanje – podcjenjena, precjenjena.
Po čemu je INGR više podcjenjena od DLKV ( nemam nijednu), osim po tome da si kupio INGR a nemaš DLKV [lol] [lol]

A što s firmama koje i u recesiji posluju odlično, te naravno ne valjaju [lol] [lol]

[yawn] [yawn] [yawn] [yawn]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Kolega, rado ću čuti zašto je kupovina INGR nešto više od kocke trenutno ( s boljim ili lošijim koeficjentom, to je sad druga stvar). Nikako ne želim da INGR ode u stečaj ili bilo što slično, i milsim da neće, ali ovo s BV je bez veze, jer treba uzeti u obzir i dug.


Kolega, rado ću čuti zašto je kupovina INGR nešto više od kocke trenutno ( s boljim ili lošijim koeficjentom, to je sad druga stvar). Nikako ne želim da INGR ode u stečaj ili bilo što slično, i milsim da neće, ali ovo s BV je bez veze, jer treba uzeti u obzir i dug.

Kolega, kada postavite pravo pitanje dobiti ćete isti odgovor, a dokle se vaša prozirna pretpostavka temelji na cinizmu nemožete očekivati hvalospjeve ili argumente.

Kupnja određene dionice je stvar osobne kulture da ne kažem higijene.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Istina, pretpostavljam da ste dosta uložili truda u svoju projekciju poslovanja INGR za 2011-2012 godinu, da li ćete podijeliti s nama ?


Da da, kakvo laprdanje – podcjenjena, precjenjena.
Po čemu je INGR više podcjenjena od DLKV ( nemam nijednu), osim po tome da si kupio INGR a nemaš DLKV [lol] [lol]

A što s firmama koje i u recesiji posluju odlično, te naravno ne valjaju [lol] [lol]



Istina, pretpostavljam da ste dosta uložili truda u svoju projekciju poslovanja INGR za 2011-2012 godinu, da li ćete podijeliti s nama ?

Ovo je već pitanje za nekog pametnijeg od mene.
Samo nagađam da je INGRA najbolja prilika na CROBEX-u za 2011/12, ali tu su i ERNT, INA, JNAF i naravno LKRI, a čije dionice nažalost ja nemam. Posebnu pažnju skrečem na meni najstabilniju dionicu KRAŠ, ali kao što sam rekao tko sam ja da "lapardam" ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

New Report

Close