INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



@lacoste drito u glavu! istina kolega

nemam slabu namjeru,ali u ovom trenutku gledam što se dogodilo,budući da nisam pratio današnje trgovanje -po meni ništa spektakularno,ništa se bitno u Ingri nije dogodilo , osim starih problema koji su i dalje prisutni,a kako stvari stoje biti će tako i do početka 2011 godine -dok se ne uvjerimo po rezultatima da su konačno nešto počeli raditi.
[/quote]
ako je sa 27 na 31,9 nis spektakularno onda ok…
[huh]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


čemu ovakva euforija-ovo bi trebalo minimalno skočiti 77% ,da jedan dio dioničara nekih 20 posto bude na nuli,stoga savjetujem oprez.

kod mene 63 % od jučerašnje cijene …onih 150 komada( jedna bivša) sa 260 me ..be… .. :-))) …po kolegi Tigrusu ovo je samo kratkotrajni odbijanac …po TA sve vrišti da ide UP ….po stanju u zemlji ….niko živ nezna kam to ide ……




@lacoste drito u glavu! istina kolega

nemam slabu namjeru,ali u ovom trenutku gledam što se dogodilo,budući da nisam pratio današnje trgovanje -po meni ništa spektakularno,ništa se bitno u Ingri nije dogodilo , osim starih problema koji su i dalje prisutni,a kako stvari stoje biti će tako i do početka 2011 godine -dok se ne uvjerimo po rezultatima da su konačno nešto počeli raditi.
[/quote]
ako je sa 27 na 31,9 nis spektakularno onda ok…
[huh]
[/quote]

kolega je očito mislio da se ništa spektakularno nije dogodilo sa samom firmom, njenim poslovanjem koje je loše, novim poslovima kojih nema, smanjenjem ogromnih dugova koji su i dalje isti itd.
a slažem se da je rast sa 27 na 31,9 kn spektakularan, pogotovo što je nastao samo na osnovi vijesti da bivši precjednik države navodno ulazi u NO ingre…a cijena je zbog toga skočila skoro +20%! sad će mnogi spektakularno rasprodati Ingru i uzeti brzih 20%, a oni sretnici koji su kupovali na 40 kn čekat će iduću godinu da dođu barem na 0, a "sretnici" koji sada kupuju uskoro će i sami biti u minusu [bye]





@lacoste drito u glavu! istina kolega

nemam slabu namjeru,ali u ovom trenutku gledam što se dogodilo,budući da nisam pratio današnje trgovanje -po meni ništa spektakularno,ništa se bitno u Ingri nije dogodilo , osim starih problema koji su i dalje prisutni,a kako stvari stoje biti će tako i do početka 2011 godine -dok se ne uvjerimo po rezultatima da su konačno nešto počeli raditi.
[/quote]
ako je sa 27 na 31,9 nis spektakularno onda ok…
[huh]
[/quote]

kolega je očito mislio da se ništa spektakularno nije dogodilo sa samom firmom, njenim poslovanjem koje je loše, novim poslovima kojih nema, smanjenjem ogromnih dugova koji su i dalje isti itd.
a slažem se da je rast sa 27 na 31,9 kn spektakularan, pogotovo što je nastao samo na osnovi vijesti da bivši precjednik države navodno ulazi u NO ingre…a cijena je zbog toga skočila skoro +20%! sad će mnogi spektakularno rasprodati Ingru i uzeti brzih 20%, a oni sretnici koji su kupovali na 40 kn čekat će iduću godinu da dođu barem na 0, a "sretnici" koji sada kupuju uskoro će i sami biti u minusu [bye]
[/quote]
…sa većinom posta se slažem osim sa zadnjim djelom…dal će preko 40 dogodine…ili sutra do 20 teško da itko tko je ovdje može sa sigurnošću garantirat…mene osobno nebi iznenadilo da se ponovi Hg spot priča…ali ko što rekoh ništa nije sigurno…



Drage moje kolege! pa ima li ko danas ponosniji i sretniji od kolege pobjede-zivio mi kolega pobjeda!!!!!

lako za plus kolega..
ja ću biti sretan kada se više objavi ono o čemu pričam već dva-tri mjeseca…jer su me neki toliko izvrijeđali na PM da se osječam kao idiot…
ali oke…objaviti će se..
ali ima nešto..ufff jedva čekam da to vidite…da zinete i uživate…
jer likovi poput filije to i zavređuju jer su bili strpljivi i gutali minus…koji će brzo postati plus
[/quote]

Burki i ja gutam minuse ali i nadokupljujem jer isto kao i ti znam da nas uskoro očekuju lijepe vijesti
i iznenađenja do kraja godine 100kn, ali isto tako me interesira dali smo ja i ti na istom tragu!??
Može na private?
lp

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

hm, kupnja je sve slabija, a prodaja sve jača…euforija od jučer je spasnula i što sad? držati ili potkratiti poziciju za slučaj da se opet vrati na 27-28 kn? [rolleyes]

dugoročni dioničari (držioničari) su na burzi pušioničari - trejdanje je zakon.

nešto je stalo skidanje sa aska [sealed]


nešto je stalo skidanje sa aska [sealed]

a ti opleti po bidu dok ga ima

INGRA je izdala najbolju ponudu za posao (204 milijuna kuna), ali je mravak pogodovao drugima…

http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Hrvatska/Mravak-dogovorio-mito-od-nevjerojatnih-16-milijuna-kuna?homesrclink=carousel

Vise u tiskanom izdanju jutarnjeg… Jos jedan dokaz da je INGR-a jedna od postenijih i boljih firmi u "lijepoj nasoj silovanoj"…

Stojte mi dobro!

zoki i bembo*
bolje vam je da prodate još dok imate kome..čuvajte se jer bi moglo opet na 20
[lol]

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Situacija je vrlo jasna ;
1. Ako zadržite dionice možda neće rasti = rizik
2. Ako prodate dionice sigurno vas neće boliti ako dođe na 25 = sigurnost

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

…očekivana korekcija…do kraja dana 0:0…budući da se lopovi hvataju i trpaju gdje im je mjesto konačno će biti i malo poštenja u dodjeli poslova…euforija za INGROM još nije ni počela tek idućih dana preko 33…oš uvijek je superjeftina…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

New Report

Close