INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.poslovni.hr/vijesti/zse-crobex-ojacao-155-posto-ingra-skocila-817-posto-150215.aspx

Ako ćemo najiskrenije, meni je ulaganje u franck barem duplo sigurnije nego u ingru. A opet ne ulažem u nijednu od tih dionica.
peromadjar@
Ajde ti nama perice kaži u koju onda dionicu ti ulažeš, i kojim dobrom si onda ovdje, što nam preporučaš za ulaganje? [rolleyes]


@mrasic6

SAVJET:
Uspješni i ozbiljni ljudi se nikada ne hvale svojim uspjehom
[/quote] kolega stoja od mene ko kuća!
[thumbsup]


ingra ima target na 20kn.

Tako je govorio Brutalni Kapital

"brutalni kapital" opet je pokazao i dokazao brutalno neznanje! [lol]

moje pisanje nije investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!



Sutra će Vam 33 izgledati kao jako povoljna kupnja!

Drago mi je da raste trziste a s njime i dionica Ingre, ali je realnost druga prica. Dajte kolega napisite par stvari koje su se promijenile u posljednje vrijeme u poslovanju iste!? Na bazi cega vi ocekujete zdravi rast? Valjda niste tako naivni da kupujete jer je Mesic "usao" . Pa ne moze se ocekivati "cak" niti na Hrv.trzistu da jedna dionica raste samo na bazi informacije da je Mesic u Ingri. To moze biti i marketinski trik ali i puno toga ostalog. Cak me cudi (makar jako malo) da je na bazi te info porasla u dvoznamenkastom postotku nakon. Pitanje- Na bazi cega ocekujete daljnji rast??? Molim zdrav odgovor. Slobodno netko argumentirano napise odgovor.

Po meni je sve na hold, vidjet rjesenje sa Arenom, pricekat natjecaje, pricekat te poslove na Bliskom Istoku, pricekat oporavak trzista nekretnina, itd. Uglavnom, ovdje moze biti oba placa.
[/quote]

Kada se svi ovi uvijeti ispune onda će cijena biti već preko 150 kn-a, a vi pričekajte, sigurno je sigurno .

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

čemu ovakva euforija-ovo bi trebalo minimalno skočiti 77% ,da jedan dio dioničara nekih 20 posto bude na nuli,stoga savjetujem oprez.

@lacoste drito u glavu! istina kolega


@lacoste drito u glavu! istina kolega

nemam slabu namjeru,ali u ovom trenutku gledam što se dogodilo,budući da nisam pratio današnje trgovanje -po meni ništa spektakularno,ništa se bitno u Ingri nije dogodilo , osim starih problema koji su i dalje prisutni,a kako stvari stoje biti će tako i do početka 2011 godine -dok se ne uvjerimo po rezultatima da su konačno nešto počeli raditi.

Prodaju opet mali, veliki čekaju! [rolleyes]

za kolegu peru uz dužno poštovanje ona narodna – ne laje huja radi sela nek radi sebe

@la



@lacoste drito u glavu! istina kolega

nemam slabu namjeru,ali u ovom trenutku gledam što se dogodilo,budući da nisam pratio današnje trgovanje -po meni ništa spektakularno,ništa se bitno u Ingri nije dogodilo , osim starih problema koji su i dalje prisutni,a kako stvari stoje biti će tako i do početka 2011 godine -dok se ne uvjerimo po rezultatima da su konačno nešto počeli raditi.
[/quote] a istina al ima uvjek buregđije koje ce drukat sad ce gore sad ce dole trlalalal


Prodaju opet mali, veliki čekaju! [rolleyes]

pa ocemu sam ja stalno pitao ekipu jel ima promjena u top 10? a oni meni kolce ok super samo klocite

New Report

Close