INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Drage moje kolege! pa ima li ko danas ponosniji i sretniji od kolege pobjede-zivio mi kolega pobjeda!!!!!

lako za plus kolega..
ja ću biti sretan kada se više objavi ono o čemu pričam već dva-tri mjeseca…jer su me neki toliko izvrijeđali na PM da se osječam kao idiot…
ali oke…objaviti će se..
ali ima nešto..ufff jedva čekam da to vidite…da zinete i uživate…
jer likovi poput filije to i zavređuju jer su bili strpljivi i gutali minus…koji će brzo postati plus
[/quote]

Kolega jel su to insajderske informacije možda? Lijepo, lijepo…

never surrender

krenulo je!!!

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!







Inverter i pobjeda ,da li ćete čekat pa opet platit članarinu ili prodat odmah tj.sada?

prodao..vratio clanarinu od jucer [cool]
[/quote]
Bravo.
Maestralno
na mogucem dnu burek zaradjen! A gap gore na 32, kaj niste vidjeli kolega?
Hmmmm, mozda i kupi dokraja!!
[lol]
@pobjeda nekuzim target , kako ste dosli do njega?
Ja vidim samo leptira koji moze i do 20. [huh]
[/quote]

ingra ima target na 20kn.

Tako je govorio Brutalni Kapital


Kolega brutalis ne kopirati target. Reko ja to jos prije pobjedi i Inverteru.
Bit ce jos odbijanca , a ovaj ko eustahije brzic zgibo iz ingre i uletio u Dlkv [bye]
a bit ce i pada!
Po harmonicu je vec odradjen al moze i jos dole
cjus
[/quote]
svejedno mi je di ce cjena….bureci ce se uvjek dat uzet…..nista drugo osim bureka me niti ne zanima ovdje…..dugorocni [thumbsup]
[/quote]
Brutalan kapital je opet sve pogodio!!! [lol]
buregdjije lijevo investitori desno!
Kolega kakav je burek? Preporucam sol za suzbijanje gorcine!
[/quote]
sve ok….polako….prilke za burek ce uvjek bit…i na 100 kn i na 30 kn….tako da ne brini…..cestitke dugorocnima…..vjerujem da ih je jaako malo koji su u plusu…..ali to je tako…..ingr up up

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak




Maknite se s kupnje ….ako žele prodati nek se spuste [angry]

Ovo mi izgleda kao poziv "očajnika". Kada drukanje na dole više "ne pali", trebalo bi izdati zabranu kupnje Ingrinih dionica, ili uvesti pdv od 23% svim kupcima. Kolega imaš 100-tku od mene za ovaj proglas!
[/quote]

Kolega čitaj moje postove od kad je izašla vijest o Stipi. Pronađi druk na dolje…nema. Ali ako prodaja jača zašto skidati s aska???
[/quote]
vidio si kraj današnjeg trgovanja…tu ti leži odgovor…svi ste/su bili škrti kupiti po 31.25 (a imali ste preko 8000) a onda najedamput bum bum…32 je jeftino…
a sutra?

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Pa ja mislim da je jedno 2,23 posto dugoročnih ulagača u nekakvom plusu obzirom da je cijena i dalje na višegodišnjem minimumu. I to valjda nešta o svemu govori.

No ljude svašta veseli, pa tako i ovaj rast na 32 kune. Samo pitam se šta će bit kad rast stane, to je pravo pitanje, onda će se znat jeli ovaj rast spekulantske naravi il ne. A javnost neka u međuvremenu procjeni, pa hvala Bogu bilo je sličnih primjera u nedavnoj prošlosti, neću ih nabrajat, a ko nije naučio sam si je kriv…

never surrender


Jel se vesele i oni koji su kupovali na 36-37? Ima li koji takav da se javi?

Kada raste onda se svi vesele, naravno osim onih koji su u kesu i cekaju na 25, kao npr. moj kolega elevator. A lijepo sam mu cijelo vrijeme tupio da ako zeli biti uspjesan kao ja mora kupovati ispod 30.
A bas bi bilo lijepo da se sada skupa veselimo! [thumbsup]

pero*
inside infos?
tko zna…ovisi kako gledaš..
ali vezano uz ovo tvoje pitanje da li je špekulativni rast…(ujedno je i pitanje za tebe)…
ako bankari znaju da je postignut dogovor za kredit – onda oni masovno kupuje sada na dnu (da li je i to inside info i kako je kontrolirati)????

kolega ingra je pala tako nisko radi velike mogučnosti stečaja…ako ga nema idemo na 40..
ako objave nove poslove idemo dalje…

se slažete s time?

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

@pobjeda

Dobro si ti to nadrukao, koliko si uspio namaknut plusa? Jesi prodavao danas? Ili ćeš sutra sve utopit? Čisto me zanima…al dobro znam da mi nećeš reći…svejedno
[thumbsup]

never surrender

pero*
ako te nekaj stvarno zanima pitaj na PM…ovo nije tema kaj je pobjeda radio već ingra…

molim moda da pobriše ovaj post nakon 15 minuta (samo da pero pročita)…hvala

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Ja sam kupovao na 38,20 i naravno da se veselim rastu cijene dionice.Prošlo je dosta vremena kako se nisam javljao, ali često čitam vaše postove.Ima li netko tko se neveseli rastu cijene?


Sutra će Vam 33 izgledati kao jako povoljna kupnja!

Drago mi je da raste trziste a s njime i dionica Ingre, ali je realnost druga prica. Dajte kolega napisite par stvari koje su se promijenile u posljednje vrijeme u poslovanju iste!? Na bazi cega vi ocekujete zdravi rast? Valjda niste tako naivni da kupujete jer je Mesic "usao" . Pa ne moze se ocekivati "cak" niti na Hrv.trzistu da jedna dionica raste samo na bazi informacije da je Mesic u Ingri. To moze biti i marketinski trik ali i puno toga ostalog. Cak me cudi (makar jako malo) da je na bazi te info porasla u dvoznamenkastom postotku nakon. Pitanje- Na bazi cega ocekujete daljnji rast??? Molim zdrav odgovor. Slobodno netko argumentirano napise odgovor. Po meni je sve na hold, vidjet rjesenje sa Arenom, pricekat natjecaje, pricekat te poslove na Bliskom Istoku, pricekat oporavak trzista nekretnina, itd. Uglavnom, ovdje moze biti oba placa.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

@pobjeda

Ma stečaj nikad nije dolazio u obzir, ne znam otkud svima takva debilna informacija. Kredit je ingri lako dobit jer se zasad ima čime garantirat, a ima se garantirat onim ratama na ime arene što ingra dobija od grada zagreba. To nema nijedan građevinar, pa je pozicija ingre specifična.

Naravno banke će ovdje iskoristit priliku da samo nabiju još veće kamate nego su do sada, pa neće im dat kredit iz samilosti s niskim kamatama, zar ne?

Samo malo ljudi je svjesno da će ingri te rate kredita od arene poslužit samo za plaćanje spomenutih kamata na kratkoročni dug, dok sam dug i dalje ostaje. Comprende? Dakle bez novih unosnih poslova ili daljnjih rezanja troškova cijena može samo patit.

never surrender

New Report

Close