INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Fino vas sad navode gore na temelju "dobre" vijesti i onda će se obrušiti na naloge dolje…samo će ih popapati

počelo je počelo…prodaja je opet sve jača, a počelo je i bombardiranje bida nalozima s preko 1000 komada. do kraja dana opet smo na 30 kn ili ispod toga [bye]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Maknite se s kupnje ….ako žele prodati nek se spuste [angry]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Nema Filije već par dana, jeli to buy signal?
Čudno, iznad 40 kn bilo je toliko savjeta za kupnju dok sada svi šute???


Maknite se s kupnje ….ako žele prodati nek se spuste [angry]

Ovo mi izgleda kao poziv "očajnika". Kada drukanje na dole više "ne pali", trebalo bi izdati zabranu kupnje Ingrinih dionica, ili uvesti pdv od 23% svim kupcima. Kolega imaš 100-tku od mene za ovaj proglas!


počelo je počelo…prodaja je opet sve jača, a počelo je i bombardiranje bida nalozima s preko 1000 komada. do kraja dana opet smo na 30 kn ili ispod toga [bye]

mnogi bi to htjeli al nema više
[lol] [lol] [lol]



Maknite se s kupnje ….ako žele prodati nek se spuste [angry]

Ovo mi izgleda kao poziv "očajnika". Kada drukanje na dole više "ne pali", trebalo bi izdati zabranu kupnje Ingrinih dionica, ili uvesti pdv od 23% svim kupcima. Kolega imaš 100-tku od mene za ovaj proglas!
[/quote]

Kolega čitaj moje postove od kad je izašla vijest o Stipi. Pronađi druk na dolje…nema. Ali ako prodaja jača zašto skidati s aska???

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Važno je da smo već nekoliko dana milijunaši. [proud]

IDEMO RADIT !!!




Maknite se s kupnje ….ako žele prodati nek se spuste [angry]

Ovo mi izgleda kao poziv "očajnika". Kada drukanje na dole više "ne pali", trebalo bi izdati zabranu kupnje Ingrinih dionica, ili uvesti pdv od 23% svim kupcima. Kolega imaš 100-tku od mene za ovaj proglas!
[/quote]

Kolega čitaj moje postove od kad je izašla vijest o Stipi. Pronađi druk na dolje…nema. Ali ako prodaja jača zašto skidati s aska???
[/quote]
Nisam ni mislio na Vas, znam da ste na pravoj strani tržišta i pratim komentare, ali ideja je zaista dobra, zato sam Vam i dodijelio stotku! [thumbsup]


Važno je da smo već nekoliko dana milijunaši. [proud]

kako i nebi bili kad se u samo nekoliko dana kupnja podebljala za 3x….
prije smo imali na kupnji cca 7000 kom a danas bili u 1 trenutku na 30000


Nema Filije već par dana, jeli to buy signal?
Čudno, iznad 40 kn bilo je toliko savjeta za kupnju dok sada svi šute???


…radi se teren za predstavu…samo još nisam siguran dali ide komedija ili tragedija… [huh]

koje ce ovo biti sisanje kao na igh i dlkv prije par tjedana isti scenarij.

ko zadnji m……


koje ce ovo biti sisanje kao na igh i dlkv prije par tjedana isti scenarij.

ko zadnji m……

…ovo više miriši na deranje kože!

New Report

Close