INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Od 31 do 34 kune po dionici ima samo 2800 dionica.

onih vidljivih…a koliko moguce ima jos onih nevidljivih !?
[/quote]

Skrivenih naloga više nema, ali lako će netko opaliti po bidu čim se podigne, ako mu je do prodavanja na ovim razinama. Oni koji su kupovali po 27,x su skoro na 10% plusa, pa je lako moguće da to idu unovčiti ako se bid malo podigne.

"Mesić je za Novi list potvrdio da ulazi u NO Ingre, gdje će se u ulozi nadzornika pridružiti Marjanu Kostrenčiću i Nadanu Vidoševiću. Kazao je kako su mu predložili da uđe u NO imajući u vidu njegove razgranate veze po svijetu, a s ciljem da doprinese širenju Ingre na svjetska tržišta. "

Osim lijepe vijesti, ovo je dokaz da smo dobili sid kredit.
Samo trebaju to objaviti.
Ja bi bio sretan da ga objave danas u 16 h

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!




Od 31 do 34 kune po dionici ima samo 2800 dionica.

onih vidljivih…a koliko moguce ima jos onih nevidljivih !?
[/quote]

Skrivenih naloga više nema, ali lako će netko opaliti po bidu čim se podigne, ako mu je do prodavanja na ovim razinama. Oni koji su kupovali po 27,x su skoro na 10% plusa, pa je lako moguće da to idu unovčiti ako se bid malo podigne.
[/quote]

A što sam ja odgovorio, isto to, samo nisam komentirao što bi bilo ako bude ?

Biti će !

Onaj koji se odlućio na krcanje i kupnju INGRE postavio je i blokadu za sada na 30,50 kn-a. Čeka sve one koji su živce izguli ovih dana, pa navalite i maknite se .

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

… 27,50 + 10% = 30,25 … najs … 27,50 + 25% = 34,37 … veri nice … but … 27,50 + 40% = 38,50 …
i sto je bolje … vrabac u ruci ili golub na grani …

Optimist - loše informirani pesimist

http://www.seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-mesic-pretvorio-ingru-u-najveceg-dobitnika,81266.html
…muka im je to pisati, ali ipak je to VIJEST…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

jel ovo spremanje zimnice ..ili… [wink]


http://www.seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-mesic-pretvorio-ingru-u-najveceg-dobitnika,81266.html
…muka im je to pisati, ali ipak je to VIJEST…

lose vjesti vise nemaju ucinka….pogotovo kad ih ponavljate 20 puta na dan u nedostatku novih…. [lol] [lol] [lol]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak




Adrenalin na vrhuncu, to se traži…dugo ga nije bilo (skoro godinu dana na ovoj dionici) Odriješite kese VELIKI sada je taj trenutak!

Kaže jedan autor "u životu svatko dobije po tri velike šanse za uspjeh, ako ih sve tri propusti nikada neće uspjeti"!

Zato HRABRO, ali PAMET u glavu!

samo hrabro…

izgoriti cete u euforiji.

Tako je govorio Brutalni Kapital.
[/quote]
ohohohoho dašao je i lovac na krokodile..
levče ajde vi nama pokažite koje ste vi to dionice ingre kupili na 37,50??
Još kažete 2000??????
hahahahahaha koja brutalna laž kao i brutalni kapital…
[/quote]

na temi "sto smo danas trzili ?" imas dokaze.

ne moras kopati,

u attach sam stavio naloge kada sam kupovao na 27,50kn.

Tako je govorio Brutalni Kapital

tigrus*

svaka čast..
zato sam i rekao da nije istina…tu se vidi da si kupio 928 komada po 27,50 a ne 2500 komada…
velika je razlika između ta dva iznosa…
no nije bitno…lp

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

svi ste zaboravili da je danas petak…..ćeka se ponedeljak za jaći up


tigrus*

svaka čast..
zato sam i rekao da nije istina…tu se vidi da si kupio 928 komada po 27,50 a ne 2500 komada…
velika je razlika između ta dva iznosa…
no nije bitno…lp

dobro,
a sto je sa ovim kupljeno na 27,44 i 27,70?

to se ne broji?

Tigrus

a kaj se raspravljaš s njima…

dovoljno im je sto gube novce, netreba im veca kazna

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

New Report

Close