INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ingre ingre raja hoće, ajmo još malo pa nestalo, ingre ingre raja.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Od 31 do 34 kune po dionici ima samo 2800 dionica.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Adrenalin na vrhuncu, to se traži…dugo ga nije bilo (skoro godinu dana na ovoj dionici) Odriješite kese VELIKI sada je taj trenutak!

Kaže jedan autor "u životu svatko dobije po tri velike šanse za uspjeh, ako ih sve tri propusti nikada neće uspjeti"!

Zato HRABRO, ali PAMET u glavu!

samo hrabro…

izgoriti cete u euforiji.

Tako je govorio Brutalni Kapital.



…kao što sada plače masa prodavača ispod 38 tako će plakati i ovi što prodaju na 30…

problem je što ne prodaju ovi ili oni ( u malom su broju ), već isti koji kupuje odmah i prodaje za 1-2 % iznad, ali to je uobičajeni uvod.
[/quote]

Koji genije mi je za ovo dao 2%, pa upravo se jasno da ne može biti jasnije vidi krcanje nekoga večeg, a isti svako malo lupi prodaju za 1-2% do pokupi sve paničare prije nego pozitivno blokira INGRU .

Pozitivnu blokadu sam i jučer nagovijestio, činjenica dan ranije !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Od 31 do 34 kune po dionici ima samo 2800 dionica.

onih vidljivih…a koliko moguce ima jos onih nevidljivih !?

Optimist - loše informirani pesimist


Od 31 do 34 kune po dionici ima samo 2800 dionica.

Vjeruješ u to????? [lol]
O.k počelo super,al pravi skokovi su na malim prometima, danima, a tek onda na veliki, jer kada se gomila koja se ukrca zadovolji s 10% agonija počinje iznova…ili griješim?

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....



Od 31 do 34 kune po dionici ima samo 2800 dionica.

onih vidljivih…a koliko moguce ima jos onih nevidljivih !?
[/quote]

Nije moguće !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Prije nekoliko dana trgovanje se ovako odvijalo, a vi pogađajte ostalo…..

8.6.2010 28,00 49.411 1.377.040,39
7.6.2010 29,50 24.912 747.219,16
4.6.2010 31,54 1.564 48.834,07

[cool] [rolleyes] [thumbsup]

marcello



INGRA je INGRA 60 godina tradicije i postojanja,kroz što su sve prošli kroz ta razdoblja i uspjeli opstati
nebojte s e neće ni sada propasti.
Čeka s esamo novi ciklus i kad krene loviti će dionica se po asku ne pitajući za cijenu.
A onda tek će mirovinci moći kupovati ,naravno oni čekaju da je kupe na novom ATH-u.

Odavno sam shvatio da fond menadžeri mirovinaca kupuje od sebe kao fizičkih osoba, rodbine i prijatelja dionice za mirovinski fond kada su cijene na vrhuncu, a prodaju sebi kao fizičkim osobama, rodbini i prijateljima dionice kada su cijene na dnu. Više im se isplati od premije koje dobiju u fondu za savjesno upravljanje portfeljem. Iz kategorije: Lako je tuđim ku..em koprive mlatit’. [sad]
[/quote]

Uvijek bilo i bit će, sve dok nam je regulativa ovakva kakva jest, i dok nitko ne snosi posljedice.
A broj Porschea ispred Ramazzotija raste iz dana u dan.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"



Adrenalin na vrhuncu, to se traži…dugo ga nije bilo (skoro godinu dana na ovoj dionici) Odriješite kese VELIKI sada je taj trenutak!

Kaže jedan autor "u životu svatko dobije po tri velike šanse za uspjeh, ako ih sve tri propusti nikada neće uspjeti"!

Zato HRABRO, ali PAMET u glavu!

samo hrabro…

izgoriti cete u euforiji.

Tako je govorio Brutalni Kapital.
[/quote]

"….ALI PAMET U GLAVU"

(…nekome ovdje trebaju naočale!)




Od 31 do 34 kune po dionici ima samo 2800 dionica.

onih vidljivih…a koliko moguce ima jos onih nevidljivih !?
[/quote]
Nije moguće !
[/quote]
a jutros na asku bijase ih u jednom trenutku i preko 10k…gdje li sada nestadose…

Optimist - loše informirani pesimist



Adrenalin na vrhuncu, to se traži…dugo ga nije bilo (skoro godinu dana na ovoj dionici) Odriješite kese VELIKI sada je taj trenutak!

Kaže jedan autor "u životu svatko dobije po tri velike šanse za uspjeh, ako ih sve tri propusti nikada neće uspjeti"!

Zato HRABRO, ali PAMET u glavu!

samo hrabro…

izgoriti cete u euforiji.

Tako je govorio Brutalni Kapital.
[/quote]
ohohohoho dašao je i lovac na krokodile..
levče ajde vi nama pokažite koje ste vi to dionice ingre kupili na 37,50??
Još kažete 2000??????
hahahahahaha koja brutalna laž kao i brutalni kapital…

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

New Report

Close