INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

…kao što sada plače masa prodavača ispod 38 tako će plakati i ovi što prodaju na 30…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Buffetov recept…na lose vijesti kupuj a na dobre prodaj…ili…kad svi prodaju ti onda kupuj a kad svi kupuju ti onda prodaj…i to je to…

Optimist - loše informirani pesimist

danas bi mogli ponoviti 50-75k dionica..samo danas ide s ask a ne po bid-u…
lijepo je za vidjeti da vijest o Mesiću može tako razbuditi ingru…
lijepo lijepo…još koji poslić..dva tri..pet i da vidiš

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

što jes jes , valjalo bi je tiltat odma na početku pa da se misli razbistre do podne, bježte s aska [thumbsup]

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan


Par sekundi prije otvaranja na kupnju je došlo 5000 komada po 30,07 ! [thumbsup]
Ingra je trenutrno najlikvidnija dionica na ZSE
Veći igrači vraćaju se u Ingru! [thumbsup]

nije nego ekipa po 27.5 izlazi vanka.

evo za sada -2000 komada 9.1 % u tri dana


vijest objavljena jučer: INGRA GRADNJA pred STEČAJEM

http://www.tportal.hr/biznis/gospodarstvo/72278/Ingra-gradnja-pred-stecajem.html


ooo…kolega…pozdrav

pa kaj nismo to vec provarili…
http://www.poslovni.hr/vijesti/blokirana-ingra-gradnja-dobavljaci-u-strahu-128378.aspx

aj oladi..

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

pitanje je sekudne da neko skine sve do 31…ima dovoljno dionica…jer je bid postao smiješan..nije valjda da misle da će netko prodati…

btw fini start..treba se sada malo ohladiti…i poslije ručka novi napad

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Tko izlazi opet ulazi, a ko ulazi taj i izlazi i tako u krug 🙂




peromadjar @ jel tebi dobro?

Pitanje je upravo suprotno…dal je Vama dobro kolega? zaradili ste onu clanarinu.
[lol]
i presli u DLKV….kad ono INGRA up.

Zao mi je samo kolege COMPA koji je prodao oko 27-28 zbog ovakvih kao ti i pobjeda.
DRUK MALO UP MALO DOWN….ovisno o poziciji
[thumbsup]

malo i o druk portalima

http://www.seebiz.eu/hr/nekretnine/global-bbr-arena-zagreb-gradevina-godine,81206.html

interesantno kako ovaj drukerski portal nije niti jednom rijecju naveo ko je gradio ovo zdanje…
ali kad su problemi oko nje vrlo dobro znaju navest i po par puta ime INGRA
Pozz
[/quote]
ako je on prodao radi mene ili invertara onda je i bolje da je prodao jer nije za burzu nego za vrtić-..
ako je tako kako si ti rekao, neka sve proda kaj ima i neka se makne za burzu i neka ide čuvati malu djecu u vrtić..

od ovakvih izjava mi se sere (s oproštajem)…—on je prodao radi mene…onda je degen 100%….pa forum je za razgovor i drukanja…a ne za uzimanje savjeta o kupnji i prodaji…

za savjet treba masno paltiti…pa onda neka plaće…
da ne kažem da inverter druka od 37..koj k…. onda nije prodao?

koje debilne optužbe za poluditi…
[/quote]

Ne brinite zaa mene , u privitku je moje stanje.



Par sekundi prije otvaranja na kupnju je došlo 5000 komada po 30,07 ! [thumbsup]
Ingra je trenutrno najlikvidnija dionica na ZSE
Veći igrači vraćaju se u Ingru! [thumbsup]

nije nego ekipa po 27.5 izlazi vanka.

evo za sada -2000 komada 9.1 % u tri dana
[/quote]

evo jos -1000

idemo kupnja na 29

jučer objavljena vijest o stečaju ingra gradnje, a danas o dolasku Mesića i vidi ti euforije.
Mesić je oduvijek bio neformalni član NO-a ingre, evo kao primjer članak iz 2004. iz kampanje za predsjedničke izbore
http://www.index.hr/vijesti/clanak/miksic-mesic-u-libiju-vodio-predstavnike-tvrtke-koja-ga-sad-obilno-financira/241691.aspx

Mesić je već tada optuživan da izravno pogoduje ingri, pa svejedno nisu sklopili niti jedan posao s Gadafijem, nedavno je objavljeno da su ingra i IGH otpali za veliki posao u Libiji, a dobili su ga Slovenci.
ovo je definitivno dobar impuls za prodaju ingre, a realnost je stečaj (vidi jučer objavljen članak)

nesto za kolege koje su kopovali na 27,50



+ dionice

– dionice

INGR-R-A – 2500 kom kupljene na 27,50kn, prodano na 30,07kn zarada plus + 6400kn
ukupna zarada u ovoj rundi: plus + 9.270kn

vrlo ste ljubazni.
[smiley]
[/quote]

sve vas je vise….majko mila okruzen sam GURUima
ali ipak…ovo je bio brutalni kapital a on ne grijesi.. [shocked]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

New Report

Close