INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Za rast, trebamo prijelom iznad 32 kn
http://www.svijet-dionica.net/index.php?option=com_content&view=article&id=577:i&catid=62:tehnika-analiza-dionice

Stanje u top 10 i jučer bez promjena. Sad je već izvjesno da su one rasprodaje bile zbog margin callova jer nitko od većih ne prodaje. Vidjet ćemo još stanje danas na večer radi potvrde i onda je to to.

10.6.2010
Vlasnik/nositelj računa Stanje [%]
1. OPPENHEIM IGOR 762.750 10,17
2. Skrb.: PBZ D.D. 475.200 6,34
3. TEHNIKA D.D. 451.800 6,02
4. Skrb.: SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 435.682 5,81
5. Skrb.: HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 346.856 4,62
6. LUDVIGER JASNA 338.850 4,52
7. ELEKTROPROJEKT D.D. 207.450 2,77
8. Skrb.: HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE OBVEZNI MIROVINSKI FOND 204.545 2,73
9. HIDROELEKTRA NISKOGRADNJA D.D. 171.300 2,28
10. GREGUŠ VJEKOSLAV 91.500 1,22
Ukupno: 46,48

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


peromadjar @ jel tebi dobro?

Pitanje je upravo suprotno…dal je Vama dobro kolega? zaradili ste onu clanarinu.
[lol]
i presli u DLKV….kad ono INGRA up.

Zao mi je samo kolege COMPA koji je prodao oko 27-28 zbog ovakvih kao ti i pobjeda.
DRUK MALO UP MALO DOWN….ovisno o poziciji
[thumbsup]

malo i o druk portalima

http://www.seebiz.eu/hr/nekretnine/global-bbr-arena-zagreb-gradevina-godine,81206.html

interesantno kako ovaj drukerski portal nije niti jednom rijecju naveo ko je gradio ovo zdanje…
ali kad su problemi oko nje vrlo dobro znaju navest i po par puta ime INGRA
Pozz

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.



peromadjar @ jel tebi dobro?

Pitanje je upravo suprotno…dal je Vama dobro kolega? zaradili ste onu clanarinu.
[lol]
i presli u DLKV….kad ono INGRA up.

Zao mi je samo kolege COMPA koji je prodao oko 27-28 zbog ovakvih kao ti i pobjeda.
DRUK MALO UP MALO DOWN….ovisno o poziciji
[thumbsup]

malo i o druk portalima

http://www.seebiz.eu/hr/nekretnine/global-bbr-arena-zagreb-gradevina-godine,81206.html

interesantno kako ovaj drukerski portal nije niti jednom rijecju naveo ko je gradio ovo zdanje…
ali kad su problemi oko nje vrlo dobro znaju navest i po par puta ime INGRA
Pozz
[/quote]
ako je on prodao radi mene ili invertara onda je i bolje da je prodao jer nije za burzu nego za vrtić-..
ako je tako kako si ti rekao, neka sve proda kaj ima i neka se makne za burzu i neka ide čuvati malu djecu u vrtić..

od ovakvih izjava mi se sere (s oproštajem)…—on je prodao radi mene…onda je degen 100%….pa forum je za razgovor i drukanja…a ne za uzimanje savjeta o kupnji i prodaji…

za savjet treba masno paltiti…pa onda neka plaće…
da ne kažem da inverter druka od 37..koj k…. onda nije prodao?

koje debilne optužbe za poluditi…

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

@Pobjeda
Eto vidis, kao osoba iza nicka lijepo si se otvoreno svrstao medju drukere i to je ok
bar znas skim imas posla
a sa ovim prvim se slazem…mozda je COMPA imao skupu skolu…al nitko mu nije kriv…sam je zadao nalog
[tongue]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


@Pobjeda
Eto vidis, kao osoba iza nicka lijepo si se otvoreno svrstao medju drukere i to je ok
bar znas skim imas posla
a sa ovim prvim se slazem…mozda je COMPA imao skupu skolu…al nitko mu nije kriv…sam je zadao nalog
[tongue]

ne kolega..naveo si da je prvo prodao radi invertera pa radi mene….inverter je prodao na 37, a ja sam prodao radi invertera na 34…(i hvala bogu da jesam)..a kaj je čekao COMPA????
prolječe???jesen???? ili
stoga nemrete tako nekoga optužiti bez veze…

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

caccone @ ljepo sam napisao da sam prodao na 37 i vristao na forumu…..kolega pobjeda je malo okljevao ali eto opet je dobro prosao…..a ti si mi samo ljepio keceve i pisao drukeru drukeru….i svaki dan gledao sve veci minus…..da si mene drukera slusao …kupio bi istu kolicinu 10 kn jeftinije ….kao sto rekoh…nek se prometi povecaju ,eto mene da doprinesem prometu….k/p/k/P/k/p, ovo mene apsolutno ne zanima za long poziciju…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Budimo realni, prestanimo nerealno lupetati (u okolnostima u kojima jesmo kao država), ali situacija ovdje je čista da ova dionica trenutno bude barem na 40 kunića (bez najave o Mesiću), sa Mesićem u NO 45 kn, sa dobivanjem kredita 50 kn, a sa nekim ozbiljnim poslom vani cca. 60 – 70 kn (iako sve to vrijedi više)


Budimo realni, prestanimo nerealno lupetati (u okolnostima u kojima jesmo kao država), ali situacija ovdje je čista da ova dionica trenutno bude barem na 40 kunića (bez najave o Mesiću), sa Mesićem u NO 45 kn, sa dobivanjem kredita 50 kn, a sa nekim ozbiljnim poslom vani cca. 60 – 70 kn (iako sve to vrijedi više)

72 mi je simpatičniji broj …


Za rast, trebamo prijelom iznad 32 kn
http://www.svijet-dionica.net/index.php?option=com_content&view=article&id=577:i&catid=62:tehnika-analiza-dionice

jel to ona analiza ko zadnji put kupovni signali (u noći [lol] ) na 40 kn

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan


caccone @ ljepo sam napisao da sam prodao na 37 i vristao na forumu…..kolega pobjeda je malo okljevao ali eto opet je dobro prosao…..a ti si mi samo ljepio keceve i pisao drukeru drukeru….i svaki dan gledao sve veci minus…..da si mene drukera slusao …kupio bi istu kolicinu 10 kn jeftinije ….kao sto rekoh…nek se prometi povecaju ,eto mene da doprinesem prometu….k/p/k/P/k/p, ovo mene apsolutno ne zanima za long poziciju…


kolega…
moj minus je moj minus…koliko ja para imam boli me ….mogu dokupit i na 20 i na 10 to je nebitno
a vas je pol foruma kupilo na 27,5 stime da ja osobno znam 2 koji su kupili bas na toj cifri… 🙂
ko laze?
[lol]
bitno je da ja ne drukam kad prodam da nesto nevalja za razliku od Vas dvojce bezkraljeznjaka
obojci je na 29 islo na 25 ili 20 barem…jedan zazivao stecaj a onda obojca kupujete!

BITNO je da neiskusniji forumasi skuze skim imaju posla….
inace pitanje za tebe…..ocel ingra na GAP?
Pobjeda te poslusao….ucenik postao bolji od ucitelja….nebi bilo prvi put
nikad mi niste odgovorili na pitanja o GAPu
a ni kolegi nosorogu..
[bye]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

ako ja dobro razumijem riječ ‘prijelom’ ispada da treba narasti 8-10% pa se onda prelomiti? Di, opet prema dole? [lol]

Ja bi radije da raste polako ali i bez preloma.

New Report

Close