INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




…milusic, loris, mrasic6, pobjeda, broj1, loti, filija, bananarama, Mr.Wiseguy, rader, compa, minimini, janlana, pinokio, flick, gismund, golubv, ElRoy23…

To bi bio današnji niz izigranih dioničara, starih i novopečenih dugoročnih ulagača u ingru.

Vidjet ćemo narednih dana kakvu će ovi dioničari spiku imati. Sad će im opet bit krivi fondovi, država, Stipe, svi samo ne oni sami. Al kocka je jača od razuma.

Puno pricas,malo kazes.Mudar covjek kada nema sta pametno za reći šuti. Davno sam rekao da me je ingra u velikoj opasnosti i da je budučnost neizvjesna,i kao takva me ne zanima dugoročno,ali isto tako treba naučiti jahati na valovima.A ti bi umjesto da brojis postove po forumu za pocetak mogao vratiti stari nick pod kojim si pisao,pa da znamo s kim imamo posla.
[/quote]

Čestitam svim ulagačima ingre i jahačima valova na izvrsnoj kupnji.

Sutra sigurno objavljuju na svim vijestima da je ovdje Mesić preuzeo stvar u svoje ruke, samo to će podić cijenu dionice bar 6-7 posto.

A obzirom da su američki indeksi završili s plus 3 posto, moglo bi lako doći do tehničke blokade dionice.

Isplatilo se zato svima kupovat na 27,50, ja sve ljude koje znam su kupovali na 27,50.

Zato pojedite se svi vi što se prodali ovaj hrvatski dijamant, bez obzira po kojoj cijeni ste prodali.
[/quote]

a šta je sad ovo, mora da si pospan?!

Bit će posla ko u priči za najbolju hrvatsku firmu. U libiji se hrvati čekaju raširenih ruku, pogotovo mesića i jedva čekaju da mogu konačno k sebi pozvati jednu renomiranu tvrtku kao šta je ingra i uvalit im posla za par milijardi dolara.

Tako se to radi, deal je deal. Oni nama milijarde, mi njima ceste i građevine i dvorane.

TILT! TILT! Živjela INgra!
Čestitam još jednom kupcima i sutra dočekajmo ovdje svi skupa toliko željno očekivanu pozitivnu blokadu!

Nema tu panike, treba kupit u svakom slučaju dok ima dionica jer su ovo predobre vijesti da bi ih se tek tako ignoriralo. Ja priznajem da sam pogrješio šta sam prodao svojih 5000 dionica po 27,50 kuna al zato ću kupit odmah sutra duplo toliko nazad pa planiram svejedno zaradit!
UP UP UP
[pray] [pray] [pray] [proud] [thumbsup]

never surrender

Evo sad ne mogu zaspat od uzbuđenja.

Svaka čast mesiću, popravio mi je dan, sad mirne duše mogu uložit pola svoje životne ušteđevine u ingru znajući da imam tamo dobro zaleđe i priliku za zaradit kakva se ne propušta

Navijajmo sutra za lijep plus!!! I pozitivnu blokadu koja će sigurno doći jer mora!
Svima lijep pozdrav i laku noć!!!

p.s. ovo šta pišem nije nagovor na kupnju il prodaju da se netko ne bi zabunio, ja se samo veselim skupa s ostalim ulagačima i stipom.

never surrender

Arena Zagreb građevina godine

"Na konferenciji Global BBR 2010 održanoj prošlog tjedna u Washingtonu Arena Zagreb proglašena je građevinom godine. U konkurenciji od 104 građevina diljem svijeta (mostovi, razne inženjerske građevine, dvorane i slično), Arena Zagreb proglašena je pobjednicom u apsolutnoj kategoriji"
http://www.hrt.hr/index.php?id=48&tx_ttnews%5Btt_news%5D=76447&tx_ttnews%5BbackPid%5D=23&cHash=32cf877828

Ja ću ponovno pitati, pa ako itko zna molio bi odgovor. Što znači da vijest više nije važeća?? To piše iznad poziva za glavnu skupštinu kod ingre. Da ne duljim, evo link pa pogledajte:
http://www.zse.hr/default.aspx?id=31045

Mean people suck and nice people swallow!

http://www.tportal.hr/biznis/gospodarstvo/72278/Ingra-gradnja-pred-stecajem.html

du du du .. nema nam pomoći

Ljudi , danas će ovdje biti veselo (nakon dugotrajne čamotinje), a i US i Azija nam daju vjetar u leđa. 🙂
http://finance.yahoo.com/

[color=blue][b]Dovoljno... nikad nije dovoljno.[/b][/color] [i][/i]

Vidim neki su već "pukli" od silnog pritiska! [shocked]

PeroS
vjerojatno je neka greška u obavijesti pa će dostaviti novu, s ispravkom. EU i USA jučer su odradili žestok rast, pa bi i crobex konačno mogao jače potegnuti ako dozvole ove lopine od FM. Ingru vjerujem da više nemaju razloga držati ispod 30 kn jer margin callovi su se ispucali prošlih dana pa bi sad i Ingru mogli pustiti s lanca [smiley]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

pero*
just relax, everything will be fine!!!
živio kalif i njegovo bogatsvo!!

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

@gismund
thx [thumbsup]

Mean people suck and nice people swallow!


Ja ću ponovno pitati, pa ako itko zna molio bi odgovor. Što znači da vijest više nije važeća?? To piše iznad poziva za glavnu skupštinu kod ingre. Da ne duljim, evo link pa pogledajte:
http://www.zse.hr/default.aspx?id=31045

Moguće je nekakva greška u dopisu ili je došlo do promjene termina (datuma ili satnice održavanja) ali nemorate to brinuti jer se to događa često i drugim tvrtkama da stavljaju takvu obavijest a naknadno se ispostavi da je u obavijesti bila jedna obična gramatička pogreška!

Poznato mi je da Stipe Mesić ljetuje u to vrijeme na Hvaru pa su se vjerojatno naknadno morali s Njim usuglasiti oko termina jer nemoš nepitati Predsjednika države (bivšeg) jel mu paše datum… [wink] [thumbsup]

New Report

Close