INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

zanimljivo koliko jalnuša se odjednom javilo kad su skužili da se kod Ingre nazire svjetlo na kraju tunela. prodali ste na 27,30 pa se niste usudili kupiti nazad na 28, pa ni danas na 29…sutra će vam biti skupo po 30 pa kako bude raslo bit će vam sve skuplje…tamo na 50 kn ćete oprezno početi ulaziti i pričati kako će za mjesec dana biti na 100 kn [thumbsup]

sve što pišem moje je mišljenje, i ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!


@stfaco,

sumnjam, mediji su ingru izgleda uzeli na zub [lol]


a sjećate se sa IGH-A kako je to išlo pa možda sad sljedi ovdje…


…milusic, loris, mrasic6, pobjeda, broj1, loti, filija, bananarama, Mr.Wiseguy, rader, compa, minimini, janlana, pinokio, flick, gismund, golubv, ElRoy23…

To bi bio današnji niz izigranih dioničara, starih i novopečenih dugoročnih ulagača u ingru.

Vidjet ćemo narednih dana kakvu će ovi dioničari spiku imati. Sad će im opet bit krivi fondovi, država, Stipe, svi samo ne oni sami. Al kocka je jača od razuma.

Puno pricas,malo kazes.Mudar covjek kada nema sta pametno za reći šuti. Davno sam rekao da me je ingra u velikoj opasnosti i da je budučnost neizvjesna,i kao takva me ne zanima dugoročno,ali isto tako treba naučiti jahati na valovima.A ti bi umjesto da brojis postove po forumu za pocetak mogao vratiti stari nick pod kojim si pisao,pa da znamo s kim imamo posla.

zanimljivo ovdje [cool] ajde samo neka krenu prometi ….i svi zadovoljni….i dugorocni i oni drugi…. [smiley]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


zanimljivo ovdje [cool] ajde samo neka krenu prometi ….i svi zadovoljni….i dugorocni i oni drugi…. [smiley]
sutra link i to je to
[tongue]

Ovo je prvi građevinar koji ima odličnu vijest.To je vrlo važno s psihološkog aspekta a psihologija krda je najvažnija za burzu.Ja sam prvi pisao da će Ingra propasti ali sam danas promjenio mišljenje kad sam pročitao da Mesić ulazi u nadzorni.U pitanju je dil,vi mene u nadzorni a ja vama posla ko u priči.Libija …Libija…Libija.Rekao je davno Mesić da će posjetiti svog prijatelja Gadafija kad završi mandat.Kao predsjednik nije smio pogodovati samo jednoj firmi al sad može kolko mu volja. Mislite da bi on sjedao u nadzorni odbor firme koja će sutra u bankrot?? Baš je lud da se sramoti.Al zamislite naslovnice tipa "Ingra zahvaljujuči Mesiću dobila poslove u Libiji ….. Ingra zapošljava xxx radnika… [thumbsup] [thumbsup]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Ingra preživljava od naplate rati kredita od dužnika države ( grad zagreb ), sama ima dugovanja prema bankama, a jamči dugove tom svojom kreditnom linijom s državom ( gradom zagrebom ) i nekretninama koje ne može prodat. I ima puno najavi koječega – konkretno ništa. Od core biznisa ima ugovorenih nekih poslića za sve skupa par milijuna eura.

Time se dakle ingra u zadnje vrijeme bavi? Ne zvuči mi kao neka perspektiva od firme. Zapravo, ne zvuči ovako ni kao građevinar, već više kao d.o.o koje se bavi pretakanjem iz šupljeg u prazno.

Slažem se, ovo pisanje je zabava i treba bit glup da se investira na osnovu pisanja na forumu.

Pogledaj koliko imaju zaposlenih. Kliko sad, a koliko prije. I koliko su manji troškovi…



…milusic, loris, mrasic6, pobjeda, broj1, loti, filija, bananarama, Mr.Wiseguy, rader, compa, minimini, janlana, pinokio, flick, gismund, golubv, ElRoy23…

To bi bio današnji niz izigranih dioničara, starih i novopečenih dugoročnih ulagača u ingru.

Vidjet ćemo narednih dana kakvu će ovi dioničari spiku imati. Sad će im opet bit krivi fondovi, država, Stipe, svi samo ne oni sami. Al kocka je jača od razuma.

Puno pricas,malo kazes.Mudar covjek kada nema sta pametno za reći šuti. Davno sam rekao da me je ingra u velikoj opasnosti i da je budučnost neizvjesna,i kao takva me ne zanima dugoročno,ali isto tako treba naučiti jahati na valovima.A ti bi umjesto da brojis postove po forumu za pocetak mogao vratiti stari nick pod kojim si pisao,pa da znamo s kim imamo posla.
[/quote]

Čestitam svim ulagačima ingre i jahačima valova na izvrsnoj kupnji.

Sutra sigurno objavljuju na svim vijestima da je ovdje Mesić preuzeo stvar u svoje ruke, samo to će podić cijenu dionice bar 6-7 posto.

A obzirom da su američki indeksi završili s plus 3 posto, moglo bi lako doći do tehničke blokade dionice.

Isplatilo se zato svima kupovat na 27,50, ja sve ljude koje znam su kupovali na 27,50.

Zato pojedite se svi vi što se prodali ovaj hrvatski dijamant, bez obzira po kojoj cijeni ste prodali.

never surrender



pero*
kocka je jača od razuma?
hehehe zato si i prodao u utorak?
mudro mudro…nemoj biti ljut..lp

Kolega pobjeda, uz puno dobre namjere, dionice ingre nemam nit sam ih imao, samo komentiram novonastalu situaciju.

A situacija je za ovu dionicu po ovom što vidim vrlo nepovoljna, sa stipom il bez njega.
[/quote]

Peromadjar!

Šta si se tako raskokodakao kada nemaš niti jedne dionice INGRE??????????????????????????

Trenutni prinos na obveznicu za drzanje od 1,4 godine oko 40%.
Ako tu bude prometa onda ima smisla, ako ne nista

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

kolega što znači obavijest na ZSE pod novosti kod Ingre da vijest o pozivu na gs "više nije važeća"???
Evo link pa ako netko zna neka kaže, ljubazno molim jer to prvi puta vidim-e da i zahvaljujem na odgovoru.
http://www.zse.hr/default.aspx?id=31045

Mean people suck and nice people swallow!


…milusic, loris, mrasic6, pobjeda, broj1, loti, filija, bananarama, Mr.Wiseguy, rader, compa, minimini, janlana, pinokio, flick, gismund, golubv, ElRoy23…

To bi bio današnji niz izigranih dioničara, starih i novopečenih dugoročnih ulagača u ingru.

Vidjet ćemo narednih dana kakvu će ovi dioničari spiku imati. Sad će im opet bit krivi fondovi, država, Stipe, svi samo ne oni sami. Al kocka je jača od razuma.

Crvena zastava dovoljno govori tko je ovdje zalutao, a stalna prisutnost sa postovima je činjenica da je kolegu Peru iz Madjarske uhvatila panika (možda je prodao sa velikim gubitkom…)

New Report

Close