INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

dao Bog da nešto napravi sa svim tim svojim poznanstvima, al oprezan sam kad je on u pitanju jer je 10 godina letio na račun poreznih obveznika a nije ništa napravio nego ostavio državu u najvećoj krizi ikada, pa se bojim da bi mogao sada malo letiti na račun INGRE a od poslova NIŠTA!

Osobno se nadam da bi mogao puno napraviti za INGRU kad bi htio ali obzirom da mi je poznat njegov način komuniciranja kao npr; Mi bi trebali, i stručnjaci neka se uključe, i neka svatko radi svoj posao! i takve slične verzije me ubile od njega, tako da sam oprezan kad je Stipica u pitanju!

DAO BOG DA GRIJEŠIM!



Ne znam dali itko ima čarobni štapić! [lol]
P.s. ima li objave da neke poslove nisu dobili??? [lol]

Znam…muka ti je gledati kako Ingra raste kad si prodao na 27,50 kn, ali još se stigneš vratiti. Zamisli kako će ti gadno tek biti kad danas-sutra pređemo 30 kn pa odskočimo kao metak na 35, a ti sa svojim nalogom ostaneš daleko ispod tih razina?? [bye] [thumbsup]
[/quote]
Kolega…ispravak rekao da sam kupio i prodao odmah uz malu zaradu znaći prodao na 28,50, [lol]
Čini mi se da su počele kitice radit svoje…. [lol]
Znam kakav je osječaj moći kad te nakite 5 000-10 000 kom , a gledaš cijenu u bescilj..
Primjer: zadnja takva nada je bila s naslovom
INGRA prodaje ARENU zagreb… [lol]
Logika ako je prodano 3xx xxx po cijeni cca 47 000 …
Ovaj pad je njima "MALECKI".
Može to još niže…nek Vas "MALKO NAKITE"
Več rekao jednom :odlazim po razne dividende, kad se vratim biti če to niže..
Sad kažem vidimo se na 18…možda kupim cca 1500 -2000 kom.
Ako napokon nešto priznaju…a do tada..i da opet malo i oni zatrejdaju s računa br.2 iz TOP 10
Zagreb, 7. lipnja 2010.
PREDMET: Isplata kamate za obveznicu oznake INGR-O-11CA
INGRA…nemam ni za svoje kamoli njihove kamate [lol]

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

Čovjek je ko kornjača sve zaboravi..
ono s 47 je bilo drugo iskrcavanje, a ovo je bilo na malo večoj cijeni..
Prisjetite se…….Vaš link

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

Nema to nama još gore…navlakuša opet…klasika.

manje je više, a više još više

vulkan11@
Kolega iskreno mi je žao, ali kasno Vam je za druk. Treba sportski priznati poraz i priključiti se pobjedničkoj ekipi. Sutra rano Vam je posljednja prilika. Poklopile se zastavice, čekići raznorazni, i nakovnji, a i situacija u Evropi i Americi se zeleni. Uživajte! Nema više drukera na dolje, ostali ste na "cjedilu", ostali su se već juče "pogasili". [shocked]


dao Bog da nešto napravi sa svim tim svojim poznanstvima, al oprezan sam kad je on u pitanju jer je 10 godina letio na račun poreznih obveznika a nije ništa napravio nego ostavio državu u najvećoj krizi ikada, pa se bojim da bi mogao sada malo letiti na račun INGRE a od poslova NIŠTA!

Osobno se nadam da bi mogao puno napraviti za INGRU kad bi htio ali obzirom da mi je poznat njegov način komuniciranja kao npr; Mi bi trebali, i stručnjaci neka se uključe, i neka svatko radi svoj posao! i takve slične verzije me ubile od njega, tako da sam oprezan kad je Stipica u pitanju!

DAO BOG DA GRIJEŠIM!

I griješiš, barem kada je u pitanju procjena njegovog predsjednikovanja jer bi sve to stajalo da je sve te godine bio premijer. A sada vjerojatno (nagađam, možda i griješim) ili ulazi u priću sa određenim brojem dionica koje se možda ni ne vode na njega i koje će nakon nekog vremena kapitalizirati ili će mu biti dobro plaćeno za poslovno lobiranje što bi bila daleko bolja investicija nego Manjkas svojevremeno kao glasnogovornik U svakom slućaju, IMO, INGRA još nije za otpis.


Čovjek je ko kornjača sve zaboravi..
ono s 47 je bilo drugo iskrcavanje, a ovo je bilo na malo večoj cijeni..
Prisjetite se…….Vaš link

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje….
Tebi je ovo deveti put ????????

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Pozdrav od Mesića .

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.



Čovjek je ko kornjača sve zaboravi..
ono s 47 je bilo drugo iskrcavanje, a ovo je bilo na malo večoj cijeni..
Prisjetite se…….Vaš link

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje….
Tebi je ovo deveti put ????????
[/quote]
A ti si izronio iz naftalina…?
Več napisao da sam imao 5500 x 57 kn=313 500kn, danas 28,50 x 5500= 156 750 kn??
50 je cca 50%, al pošto sam s marginom to je 100% gubitak???
Tome pribroji za skoro god. kmt. 11%..cca 16 000 kn???
Znači investiraš 156 750 kn …IZGUBIŠ…175 750KN!!!
Da sam slušao takve mudrace..to bi bio rezime..
Več rekao KITE VAS PONOVO…al tko voli nek izvoli…. [wink]

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

vulkan 11,

pomiješao si me s nekim ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Umjesto da firmu vode strucnjaci opet ce je voditi politicari.
A Igor u intervjuu kaze da nece vise politicki ulaziti u polove (ARENA)
Pa mu stave Mesica u nadzorni..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Umjesto da firmu vode strucnjaci opet ce je voditi politicari.
A Igor u intervjuu kaze da nece vise politicki ulaziti u polove (ARENA)
Pa mu stave Mesica u nadzorni..

Kada bi politika imala takvog utjecaja na Oppenheima i društvo onda bi europsko prvenstvo u vaterpolu gledali u Areni umjesto na bazenu Mladosti.

New Report

Close