INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


inače, uz izbor Mesića (što je doista odlična vijest) još je važnija točka "Ad 8. Provest će se financijsko restrukturiranje kratkoročnih i dugoročnih obveza Društva" jer ukazuje da je sve dogovoreno s bankama, pa se sad čeka da skupština da zeleno svjetlo. Ingra se izvukla iz gabule, to je jasno

Sad se mirnije spava, Mesić je stari lisac i sigurno si ne bi dozvolio ulazak u firmu koja će u stečaj, a njegove veze vani (kao dosadašnjeg predsjednika RH) su izuzetne. U zadnje vrijeme nije ni radio ništa drugo nego putovao po svijetu, nalazio se da stranim premijerima, predsjednicima država, delegacijama i stvarao veze za budućnost….a Arapi su danas rijetki koji i dalje grade na veliko jer imaju dragocjenu i skupu naftu [thumbsup]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

…može li mi netko objasniti logiku-zadnja prodaja 28:88 i odmah se stavlja 28:81 i 28:80…zašto nije prije stavio tu cijenu već sada kada je prešla i veća????…može objasniti i netko od onih koji tako radi, nelogične prodaje…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


Šteta, šteta…margini su ispucani jučer i prekjučer, a sad je došla va vijest s Mesićem….bojim se da neće više biti dokupa ispod 28 kn , morat čemo udarit po prodaji [angry]

molio bih da se javi barem koji forumas kojem je pukao margin i kome su rasprodali ingru [lol]

KAD NEMA BOOKA, NEMA NI DRUKA!

Ovo definitivno mjenja smijer kretanja dionice Ingre. Mesić ima puno dobrih prijatelja na istoku i na zapadu [thumbsup] [thumbsup]

ps: Gadafi,šeik ovaj onaj [proud]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


…može li mi netko objasniti logiku-zadnja prodaja 28:88 i odmah se stavlja 28:81 i 28:80…zašto nije prije stavio tu cijenu već sada kada je prešla i veća????…može objasniti i netko od onih koji tako radi, nelogične prodaje…

Nema tu logike, kao ni u tvom držanju od tko zna kojih razina i dokupu svakih 1 kunu.


…može li mi netko objasniti logiku-zadnja prodaja 28:88 i odmah se stavlja 28:81 i 28:80…zašto nije prije stavio tu cijenu već sada kada je prešla i veća????…može objasniti i netko od onih koji tako radi, nelogične prodaje…

Štopa se cijena radi dokupa jer uskoro će biti kasno kad poleti gore.
Zamisli kako će zazvučati kada mediji objave da Stjepan Mesić, najugledniji hrvatski državnik, ulazi u NO Ingre! Arapi će moliti Ingru da uzme poslove i radi kod njih [lol]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Ne znam dali itko ima čarobni štapić! [lol]
P.s. ima li objave da neke poslove nisu dobili??? [lol]

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....


Ne znam dali itko ima čarobni štapić! [lol]
P.s. ima li objave da neke poslove nisu dobili??? [lol]

Znam…muka ti je gledati kako Ingra raste kad si prodao na 27,50 kn, ali još se stigneš vratiti. Zamisli kako će ti gadno tek biti kad danas-sutra pređemo 30 kn pa odskočimo kao metak na 35, a ti sa svojim nalogom ostaneš daleko ispod tih razina?? [bye] [thumbsup]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Veći poslovi kod Arapa se rade samo ako im se dopusti ulaz u vlasničku strukturu, a time lako se može desiti i jedno i drugo.
Arapi uvijek ovise od Europskog inženjeringa i to svakako nije za odbaciti kao slijed događaja puta INGRE.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

POSLOVICA:
Svatko griješi , al budala greške ponavlja…..

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....


Štopa se cijena radi dokupa jer uskoro će biti kasno kad poleti gore.
Zamisli kako će zazvučati kada mediji objave da Stjepan Mesić, najugledniji hrvatski državnik, ulazi u NO Ingre! Arapi će moliti Ingru da uzme poslove i radi kod njih [lol]

Čuj, ne treba pretjerivati ali svejedno, ovo imenovanje bi mogla biti velika stvar. Vjerujem da će u dogledno vrijeme krenuti serija Stipinih letova na račun INGRE.

Gledam gledalicu i nameće mi se samo jedan zaključak – od danas promjena trenda na INGRI – garant! [rolleyes]

New Report

Close