INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Zar Vam g. Mesić izgleda kao gubitnik? Pa čovjek je preživio dva rata, nije on još uvijek za baciti, a o vezama i vezicama da i ne pričamo!
[cool]

Mesić u NO Ingre? Ovo DRASTIČNO mijenja situaciju Ingre na bolje, od lakšeg dobivanja kredita u bankama, do novih poslova u arapskome svijetu! [thumbsup]
[/quote]

…ODLIČNA VIJEST…za one koji to prepoznaju, no ima ih koji to ili nisu čuli ili ne znaju vrednovati pa prodaju za ovu bagatelu…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Što se tiče restruktruriranja postojećih obaveza, nije li Gadafi tj. Libija veliki dioničar Unicredita.
Ovo je pravi potez koji pokazuje da Igor i ekipa ipak znaju što im je činiti jer u ovoj banani državi se više neisplati bilo što raditi.


Ne postoji bolji lobista za tržište na koje Ingra cilja,lako Stipe sa Gadafijem u šatoru dogvori par bolnica.Osim toga tko prati šta Mesić radi u mirovini,mogao je vidjeti da je svaki mjesec u prijateljskom posjetu na poziv predsjednika država iz bivšeg bloka nesvrstanih.

Istina …ovo je zaista jako dobra vijest ….mislim da ovim treba zatvoriti priče o bankrotima , propastima ..i samo je dokaz da oph. pametno razmišlja i usmjerava dljenje poslovanje ponovno puno jače prema inozemnim projektima …..ovo je jaaaaaako dobro …kolege ……….

Da je Igor bio dobar s Mesićem nije tajna, ali isto tako i sa Sanaderom i Bandićem, te se nadam da neće INGRA biti njihovo utučište u kojem će tražiti naplatu prijateljstva ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Šteta, šteta…margini su ispucani jučer i prekjučer, a sad je došla va vijest s Mesićem….bojim se da neće više biti dokupa ispod 28 kn , morat čemo udarit po prodaji [angry]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Nisam tu vijest naša nigdje na netu. Ima neki link?


Stipe Mesić u NO Ingre !!!
Uprava dioničkog društva INGRA iz Zagreba, Alexandera von Humboldta 4/b, na sjednici održanoj 21. svibnja 2010., saziva

GLAVNU SKUPŠTINU

Ad 7. Za člana Nadzornog odbora Društva izabire se g. Stjepan Mesić, dipl. pravnik, Ilica 87, Zagreb, rođen 24. 12. 1934.

Ad 8. Provest će se financijsko restrukturiranje kratkoročnih i dugoročnih obveza Društva.


sve pet ali samo jos da ima i neki link na to…???.!!!…

Optimist - loše informirani pesimist



Stipe Mesić u NO Ingre !!!
Uprava dioničkog društva INGRA iz Zagreba, Alexandera von Humboldta 4/b, na sjednici održanoj 21. svibnja 2010., saziva

GLAVNU SKUPŠTINU

Ad 7. Za člana Nadzornog odbora Društva izabire se g. Stjepan Mesić, dipl. pravnik, Ilica 87, Zagreb, rođen 24. 12. 1934.

Ad 8. Provest će se financijsko restrukturiranje kratkoročnih i dugoročnih obveza Društva.


sve pet ali samo jos da ima i neki link na to…???.!!!…
[/quote]

http://narodne-novine.nn.hr/clanci/oglasi/2029024.html

moje pisanje nije poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

http://narodne-novine.nn.hr/clanci/oglasi/2029024.html

istina u nadzorni odbor ulazi Stjepan Mesić

pod Ad 7.

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

inače, uz izbor Mesića (što je doista odlična vijest) još je važnija točka "Ad 8. Provest će se financijsko restrukturiranje kratkoročnih i dugoročnih obveza Društva" jer ukazuje da je sve dogovoreno s bankama, pa se sad čeka da skupština da zeleno svjetlo. Ingra se izvukla iz gabule, to je jasno

moje pisanje nije poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


glavno da nema stečaja..to je jedino bitno…poslovi će doći kada tad..pa možda već ovaj mjesec..
tko zna možda dobimo neki posao od tipa mlrd$ negdje na bliskom istoku…ili tak nekaj…
danas je sve moguće…tko zna…niko
lp

2+2?

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!



glavno da nema stečaja..to je jedino bitno…poslovi će doći kada tad..pa možda već ovaj mjesec..
tko zna možda dobimo neki posao od tipa mlrd$ negdje na bliskom istoku…ili tak nekaj…
danas je sve moguće…tko zna…niko
lp

2+2?
[/quote]
2 +2 +5 = 225

New Report

Close