INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



@Pobjeda

sad su navijanja u drugom smjeru?


grrrr nisam li zadnjih dva dana govorio da ćemo na 25 pa onda na 225 do kraja godine???
Svi ste pizdili radi ovih 25 a samo jedna osoba je neš rekla za ovih 225.
Stoga kolega odgovor na vaše provokativno pitanje je NE!
A to se vidi u zadnjih par dana.
[/quote]
Več rekao da ide na 18 i u to sam više nego siguran(samo indicija)
Vjerovao sam u pozitivna dešavanja na ovoj dionici, kada je bila i na 60,indicije i graf mi je govorio ko na niti jednoj drugoj, te sam i pisao dosta puta: velika korekcija idemo ispod 50.
1.Izašao na cca 60, 5-6 dana poslje vratio se na 57,
opet izašao na 60.
2.Tjedan poslje ušao na cca 56- 5500 kom
3 .Bio na ručku, čitam TEH ANALIZU gledam u graf, i skoro se udavim…vidim PINCETU OBRATNU,
to ovdje napisao, možda netko shvatio ko druk, al bio siguran u vrtoglav pad i napisao:
INGRA ide oštrom korekcijom ispod 50, možda i do 40 kn!
4.Vidim sve to al tvrdoglavo ne izlazim.
5.Čitam na zse, koliko otpuštanju vlastitih dionica, čitam izjave uprave, sve mi smrdi još više.
6. Nespavam cijelu noč, te se sjetih jednog savijeta iz neke knjige koji glasi:
ako jednu noč niste spavali zbog svoje tržišne pozicije , velika je vjerovatnost da ste na krivoj strani tržišta!!
7.Prvi put, pitam žensku osobu da pogleda i pročita članak Igora Operxxx i da mi kaže svoje mišljenje.
Ona kaže: ovaj se sigurno neče izgubiti, a ja odgovaram, toga se bojim i ja , al mislim da če mo se svi mi zbog njega.
8. Postalo mi jasno da odbijanac od 50-51 da moram sve izači..
9. Dok se to dešavalo te novce uzeo od prodane pozicije koja narasla 20% i tu učininio največu grešku.ikada.
10. Još ulazio par puta niže(jedini poslje pametno na 42, prodao na 47 cca 2000, al odmah izlazio.
11. Zato sada mislim da ide na 17-18 kn.
12. Eto volio bih da grijšim…jer znam da velika večina trpi katastrofalne gubitke na ovoj dionici, pa vam želim rast, al mene više (osim day trejdanja nečete vidjeti prije cijene koju napisao, pa čak i tada plafon 2000 kom.MOžda niti to jer scenari može biti i gori
Opet rekao NE ŽELI PAD , ŽELIM Vam streloviti rast da se svi vratite, a tvrtci FENIX efekt
Pozdrav

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

E a jel ti možda palo na pamet da si opet na krivoj strani tržišta? [shocked]




Ako kupuješ dionicu neke tvrtke prati šta se događa sa tom tvrtkom, uostalom nemožeš ulagati u nešto o čemu neznaš ništa

Odavno se zna da je Ingra-Gradnja u banani, a od tada je i krenuo silazni trend ove dionice


i sto sada da radimo??
[/quote]
Sad kad je ovako podcjenjena dionica kupujmo i čekajmo bolje dane
[/quote]

a dok čekamo ispijamo kavice i trošimo ono što smo zaradili na prošlom krstarenju 2009. sa 41 na 60 kunića (par tisućica komadića)

prošlost se ponavlja uskoro (STRPLJEN-SPAŠEN)


E a jel ti možda palo na pamet da si opet na krivoj strani tržišta? [shocked]

To te ja pitam…, PRAVO U ČELO!

Svaka čast majstore, znaš ga pogoditi gdje najviše boli!

Stipe Mesić u NO Ingre !!!
Uprava dioničkog društva INGRA iz Zagreba, Alexandera von Humboldta 4/b, na sjednici održanoj 21. svibnja 2010., saziva

GLAVNU SKUPŠTINU

dioničkog društva INGRA iz Zagreba, Alexandera von Humboldta 4/b, za 22. srpnja 2010. (četvrtak) u 12 sati a održat će se u sjedištu Društva, u Zagrebu, Alexandera von Humboldta 4/b (velika dvorana,V. kat).

Predlaže se

Dnevni red:

1. Razmatranje izvješća Uprave o stanju društva za 2009. godinu, konsolidiranog izvješća Uprave o stanju Društva za 2009. godinu, izvješća Nadzornog odbora o obavljenom nadzoru za 2009. godinu, godišnjih financijskih izvješća za 2009. godinu te konsolidiranih godišnjih financijskih izvješća za 2009. godinu koje su zajedno utvrdili Uprava i Nadzorni odbor

2. Prihvaćanje izvješća revizora Društva o obavljenoj reviziji za 2009. godinu

3. Donošenje odluke o pokriću gubitka za 2009. godinu

4. Davanje razrješnice članovima Uprave za 2009. godinu

5. Davanje razrješnice članovima Nadzornog odbora za 2009. godinu

6. Izmjena i dopuna odredbe čl. 23. i čl. 26. Statuta Društva

7. Izbor člana Nadzornog odbora

8. Donošenje odluke o financijskom restrukturiranju kratkoročnih i dugoročnih obveza Društva

9. Imenovanje revizora za 2010. godinu.

PRIJEDLOZI ODLUKA

Uprava i Nadzorni odbor Ingre d.d. zajednički predlažu Glavnoj skupštini donošenje odluke pod točkom 3., 6., Uprava pod točkom 8., a Nadzorni odbor pod točkama 2., 4., 5., 7. i 9. kako slijedi:

Ad 2. Prihvaća se izvješće revizora o obavljenoj reviziji za 2009.

Ad 3. Gubitak po završnom računu za 2009. godinu nakon oporezivanja iznosi 82.719.945,21 kunu te će se iznos gubitka od 39.633.973,63 kuna pokriti iz zadržane dobiti, dok će se iznos gubitka od 43.085.971,58 kuna pokriti iz ostalih rezervi.

Ad 4. Daje se razrješnica članovima Uprave za vođenje Društva u 2009. godini.

Ad 5. Daje se razrješnica članovima Nadzornog odbora za obavljeni nadzor nad vođenjem Društva u 2009. godini.

Ad 6. I. U članku 23. st. 3. Statuta riječ sedmog zamjenjuje se riječju šestog, te se iza riječi »skupštine« briše točka stavlja zarez i dodaju riječi »u taj se rok ne računa dan prispijeća prijave Društvu.«

Iza st. 5. dodaje se st. 6. koji glasi;

»Smatra se da je objavom bilo kakve informacija, dokumenta, izjave, poziva, ili bilo kojeg drugog podatka na internetskoj stranici društva http://www.ingra.hr izvršena obavijest dioničarima.«

II. U članku 26. st. 1. Statuta riječ polovine zamjenjuje se riječju četvrtine.

III. Ovlašćuje se Nadzorni odbor da utvrdi pročišćeni tekst Statuta.

Ad 7. Za člana Nadzornog odbora Društva izabire se g. Stjepan Mesić, dipl. pravnik, Ilica 87, Zagreb, rođen 24. 12. 1934.

Ad 8. Provest će se financijsko restrukturiranje kratkoročnih i dugoročnih obveza Društva.

Ad 9. Za revizora Društva imenuje se revizorsko društvo Nexia revizija d.o.o., Koranska 16, Zagreb, te se naknada za rad revizora utvrđuje u iznosu prema ponudi revizorskog društva Nexia revizija d.o.o., Koranska 16, Zagreb.

Uvjeti za sudjelovanje i korištenje pravom glasa

Na Glavnoj skupštini imaju pravo sudjelovati samo dioničari koji pisanim putem prijave svoje sudjelovanje najkasnije sedmog dana (zaključno s 15. srpnja 2010.) prije održavanja Glavne skupštine. Za sudjelovanje na Glavnoj skupštini relevantno će biti stanje u depozitoriju Središnjega klirinškoga depozitarnog društva d.d. na kraju zadnjeg dana roka za podnošenje prijave za sudjelovanje.

Zar Vam g. Mesić izgleda kao gubitnik? Pa čovjek je preživio dva rata, nije on još uvijek za baciti, a o vezama i vezicama da i ne pričamo!
[cool]

Ne postoji bolji lobista za tržište na koje Ingra cilja,lako Stipe sa Gadafijem u šatoru dogvori par bolnica.Osim toga tko prati šta Mesić radi u mirovini,mogao je vidjeti da je svaki mjesec u prijateljskom posjetu na poziv predsjednika država iz bivšeg bloka nesvrstanih.

Može link?

…burekdžije se malo iskrcavaju…kažem ja oni su psihološki teret…ima kupaca, zapeti ko puške ali dok ima burekdžija, a ima ih, kupci strpljivo čekaju na bidu…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


Zar Vam g. Mesić izgleda kao gubitnik? Pa čovjek je preživio dva rata, nije on još uvijek za baciti, a o vezama i vezicama da i ne pričamo!
[cool]

Mesić u NO Ingre? Ovo DRASTIČNO mijenja situaciju Ingre na bolje, od lakšeg dobivanja kredita u bankama, do novih poslova u arapskome svijetu! [thumbsup]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


E a jel ti možda palo na pamet da si opet na krivoj strani tržišta? [shocked]

… [lol] … očito neće spavati cijelu noć kad dođe na 50 i onda će shvatiti da je glupo držati kešš…i da je na krivoj strani…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


Ne postoji bolji lobista za tržište na koje Ingra cilja,lako Stipe sa Gadafijem u šatoru dogvori par bolnica.Osim toga tko prati šta Mesić radi u mirovini,mogao je vidjeti da je svaki mjesec u prijateljskom posjetu na poziv predsjednika država iz bivšeg bloka nesvrstanih.

Sad smo sigurni , meni je ovo jače od Alžira i Bosne zajedno.

New Report

Close