INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ako kupuješ dionicu neke tvrtke prati šta se događa sa tom tvrtkom, uostalom nemožeš ulagati u nešto o čemu neznaš ništa

Odavno se zna da je Ingra-Gradnja u banani, a od tada je i krenuo silazni trend ove dionice

1. balkan
2. Alžir
3. Irak
4. tajna

lp

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Ako kupuješ dionicu neke tvrtke prati šta se događa sa tom tvrtkom, uostalom nemožeš ulagati u nešto o čemu neznaš ništa

Odavno se zna da je Ingra-Gradnja u banani, a od tada je i krenuo silazni trend ove dionice


i sto sada da radimo??



Ako kupuješ dionicu neke tvrtke prati šta se događa sa tom tvrtkom, uostalom nemožeš ulagati u nešto o čemu neznaš ništa

Odavno se zna da je Ingra-Gradnja u banani, a od tada je i krenuo silazni trend ove dionice

i sto sada da radimo??
[/quote]
Idemo na kavicu dok nedobijemo neki poslić od cca 300 miliončića ojira

još jedanput i neću više: ingra je najavila sindicirani kredit od 700 mil kuna za koji jamči arenom tj. najmom za koji jamči vlada i zg 52 mil kuna (kamata bi bila oko 8% ) nakon 7 god. zg holding može otkupit arenu za 80,5 mil eura (teško) u tom slučaju kamata se usklađiva s inflacijom (realno 10 % i više) tj. za banke nama rizika . ovo šta se radi po meni je ciđenje malih jer kad ingra objavi da je dobila najavljivani kredit ( a mora ga dobit – realnost) cijena dionice će biti minimum ….



Ako kupuješ dionicu neke tvrtke prati šta se događa sa tom tvrtkom, uostalom nemožeš ulagati u nešto o čemu neznaš ništa

Odavno se zna da je Ingra-Gradnja u banani, a od tada je i krenuo silazni trend ove dionice


i sto sada da radimo??
[/quote]
Sad kad je ovako podcjenjena dionica kupujmo i čekajmo bolje dane

Da li se domislite kada je INGRA vrijedila 413 kuna ?
E posljednji prodavatelj je upravo pozicioniran na toj cijeni s 2550 kom ili preko 1 milijun Kuna.
Nekako danas miriše na poz. blokadu .

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

A sada kvisko pitanje koje se mnogima pojavljuje u glavi…kako da kupim par tisuća komada a da ne lupam po ask-u do 30…
Nema načina…trebali ste o tome misliti od pon do danas…
Ovo napokon izgleda kako treba…
Još kada krene kupnja..uff pa objave..uff pa panika uff

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

goldy, 10.06.2010. u 11:51
kako da kupim par tisuća komada a da ne lupam po ask-u do 30…

Stavi po 28,00 na bid i ne sikiriki , doće ti sigurno….

smanjuje se minus.......

@pobjeda

evo upravo utovaruju ugljen, ložači već puštaju paru, parnjača samo što se nije katapultirala… iduća stanica 225

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!


@pobjeda

evo upravo utovaruju ugljen, ložači već puštaju paru, parnjača samo što se nije katapultirala… iduća stanica 225


[lol] [lol]
goldy*
ja sam svoje obavio..samo komentiram

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

…a ja što sam govorio da je do 30 čista bagatela, nitko nije slušao…a još uvijek držim da je i do 40 dobra kupnja…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

New Report

Close