INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


POZITIVA…citiram te:

Nitko ali baš nitko nije mogao znati da ce cijena pokazati svoj povjesni minimum sad kad smo
na korak do izlaska iz krize i kad je praktički najgore prošlo!

Pitaj susjede, ljude, poduzetnike, drvoprerađivače, tekstilce…građevinare… [lol]
Jesi ti s nekog drugog planeta ili…. [undecid]

…kad kupiš onda ćeš vaditi ovaj post ili citirati kolegu…imam tvoje privatne poruke dok si imao Ingru i pisao kako je Ingra zakon i da je podcijenjena i bla, bla…samo neznam da li si bio onda ili sada ne razu man…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

glavno da nema stečaja..to je jedino bitno…poslovi će doći kada tad..pa možda već ovaj mjesec..
tko zna možda dobimo neki posao od tipa mlrd$ negdje na bliskom istoku…ili tak nekaj…
danas je sve moguće…tko zna…niko
lp

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

@Pobjeda

sad su navijanja u drugom smjeru?

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

Tražili ste dugoročnog investitora …pa, evo me u najizvornijem obliku …minus na INGRI- 90…..

Situacija će se popraviti već sa izvješćem u 9.mjesecu…smirite se . Sjetite se prošle godine
u trećem mjesecu kako je bilo. Kad je rast dionica krenuo…za par tjedana sve ste zaboravili , svu gorčinu.

Zato..strpljenja.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Tražili ste dugoročnog investitora …pa, evo me u najizvornijem obliku …minus na INGRI- 90…..

Situacija će se popraviti već sa izvješćem u 9.mjesecu…smirite se . Sjetite se prošle godine
u trećem mjesecu kako je bilo. Kad je rast dionica krenuo…za par tjedana sve ste zaboravili , svu gorčinu.

Zato..strpljenja.

kako stvari stoje imaš sad još gomilu dugoročnih, svi iznad 36-7

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!


Tražili ste dugoročnog investitora …pa, evo me u najizvornijem obliku …minus na INGRI- 90…..

Situacija će se popraviti već sa izvješćem u 9.mjesecu…smirite se . Sjetite se prošle godine
u trećem mjesecu kako je bilo. Kad je rast dionica krenuo…za par tjedana sve ste zaboravili , svu gorčinu.

Zato..strpljenja.


[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

Zadnja 2 dana pucali su margini i bila je rasprodaja zbog isforsiranog rušenja ispod 30 kn. Sad je to gotovo i ne treba više očekivati ovakve padove i rasprodaje, osim u slučaju neke enormno loše vijesti (npr. stečaja, u koji osobno ne vjerujem). Vjerojatnije je konsolidiranje kupnje i povratak iznad 30 kn u iščekivanju odobrenja kredita Ingri. To bi nesumnjivo bila vijest koja bi Ingru gurnula gore, a do tada [yawn]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

http://www.business.hr/hr/B.HR-danas/Aktualni-broj/Broj-655/Ingra-gradnja-pred-stecajem-blokada-traje-vec-10-mjeseci

joj ovo ne bu dobre

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

@zg28

pa piše ti da je tako od kolovoza. misliš da to nije već ugrađeno u cijenu?

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!



@zg28

pa piše ti da je tako od kolovoza. misliš da to nije već ugrađeno u cijenu?


Nije ako investitori nisu znali za to.
Je li netko od vas znao?

To bumo vidli danas
🙂



@zg28

pa piše ti da je tako od kolovoza. misliš da to nije već ugrađeno u cijenu?

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

objavljeno u narodnim novinama još prošle godine , mislim blokada računa . ingra-gradnja doo je služila za vođenje radove na areni , znači potraživanja kooperanata su prema ingra-gradnji , stoga i blokada računa , sama arena je vlasništvo drugog povezanog društva lanište doo .

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan

New Report

Close