INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Po meni je pitanje, hoće li i na kojoj razini mirovninci početi braniti svoju, tj. našu imovinu?

Evo vam nešto o Ingri sa susjednog foruma:
Smart
"Čitao sam nedavno dobar članak u Forbesu, Oppenheim kaže "neću bankrotirati". Zaista su u velikim problemima! Uglavnom, hoće novih 700 mil. kredita da presloži dugove, a 2011.g. bi im mogla biti gora od ove, zbog velikih dugova za komercijalne zapise i obveznice koje dolaze na naplatu!"

Neće, neće dokle god Igor ne revidira kredit, a tada ide navala samo ne znam u kom smjeru.
S druge strane ovo što se dešava jučer u drugoj polovici trgovanja i danas je čisto prelijevanje dionica između dva nedogovorena portfelja.
Činjenica je i da autsajderi koji panično ili kroz „članarine“ doprinose ovoj pomutnji sada imaju veću ulogu nego što su sve ove godine na burzi.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


…od ovih burekdžija nemreš mrdnut…ma to su već i babe jajare…

da mije vidit toga koji se je naio bureka od trejdanja na ingri ove godine [thumbsup]

ZELIM BITI BRUTALNO USPJESAN KO bananarama................................

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/rakcevic-traziti-nove-ponude-ili-objaviti-novi-tender-za-bar-boljare,80968.html
…zar će autoput u CG opet na natječaj??? sve je izglednije da bi mogao…ili???…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

…zanimljivo je kako nitko ne ide u kupnju , ali se čekaju strpljivo marginaši kojima je danas rok prodaje…sve do 15:59.xx…a koga se sutra čeka, ili se ide u kupnju dok ima do 30…bagatela stvaarno…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


…zanimljivo je kako nitko ne ide u kupnju , ali se čekaju strpljivo marginaši kojima je danas rok prodaje…sve do 15:59.xx…a koga se sutra čeka, ili se ide u kupnju dok ima do 30…bagatela stvaarno…

odkud tebi sve te informacije?
[lol]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.



…zanimljivo je kako nitko ne ide u kupnju , ali se čekaju strpljivo marginaši kojima je danas rok prodaje…sve do 15:59.xx…a koga se sutra čeka, ili se ide u kupnju dok ima do 30…bagatela stvaarno…

odkud tebi sve te informacije?
[lol]
[/quote]

ili je kristalna kugla ili je milan tarot. kolega pa to i vrapci na grani znaju jer je jučer ingra pala za 6 % i puno je margina puklo pa treba pokupiti vrhnje

Nikad nisam radio sa marginima ni kreditima uvjek Keš,pitajte banke [cool]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode


…gledam i više se ne čudim ničemu… bez problema mogu zamislit cijenu na 27 Kn…

-Eto, zamišljeno-ostvareno. [thumbsup]
-P.S.pls, nemoj više negativno zamišljati, možda imaš moć….., a da pokušaš da suprotnu stranu zamišljati ?

Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont


Nikad nisam radio sa marginima ni kreditima uvjek Keš,pitajte banke [cool]

Evo provjerili smo, stvarno nitko nije čuo za tebe.

zoki*
brže nego si to možeš zamisliti…eto nismo došli do 25…ja sam tranu..
ali da ćemo na 225…uff jako brzo…
samo da nam mini me ne proda nakon kaj prođemo 33 kune…hehehhhh

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

POZITIVA…citiram te:

Nitko ali baš nitko nije mogao znati da ce cijena pokazati svoj povjesni minimum sad kad smo
na korak do izlaska iz krize i kad je praktički najgore prošlo!

Pitaj susjede, ljude, poduzetnike, drvoprerađivače, tekstilce…građevinare… [lol]
Jesi ti s nekog drugog planeta ili…. [undecid]

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

ulažem
joker pola-pola

New Report

Close