INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Naj veču grešku je napravila neka iz uprave što je prodala mislim 20 000kom pustila u opticaj,tako da ingra nažalost tone ,nadam se uspjehu ali tek pri smirivanju krize. [bye] [bye]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode



Pobjeda,

to što ćeš ti sa svojom lovom dignuti do je tvoja stvar. Ja ti nudim da zaradiš i na mojoj lovi. Rizik je valjda prihvatljiv. Ako si sigurana da ide na 225 onda ti je 125 više nego dobra granica rizika.


ja ću kupiti ingru..a već je i kupujem…(jučer i danas 4000)..
ponuda je smiješna…

[/quote]

Smiješno je jedino tvoje lupetanje. Ako već spominješ rast do kraja godine na 225 kako misliš time nadrukati ljude da prodaju po 25. Ili je ovo druk za dizanje cijene jer si kupio (bar tako kažeš)?
Ponuda je win-win opcija za mene i tebe. 100 kn/dionici bi mi bilo zagarantirano u 6 mjeseci (ili skoro 300% zarade), a valjda paše i tebi.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!




Pobjeda,

to što ćeš ti sa svojom lovom dignuti do je tvoja stvar. Ja ti nudim da zaradiš i na mojoj lovi. Rizik je valjda prihvatljiv. Ako si sigurana da ide na 225 onda ti je 125 više nego dobra granica rizika.


ja ću kupiti ingru..a već je i kupujem…(jučer i danas 4000)..
ponuda je smiješna…

[/quote]

Smiješno je jedino tvoje lupetanje. Ako već spominješ rast do kraja godine na 225 kako misliš time nadrukati ljude da prodaju po 25. Ili je ovo druk za dizanje cijene jer si kupio (bar tako kažeš)?
Ponuda je win-win opcija za mene i tebe. 100 kn/dionici bi mi bilo zagarantirano u 6 mjeseci (ili skoro 300% zarade), a valjda paše i tebi.
[/quote]
nisam do kraja..to ču sutra ili prekosutra kada nastane prava panika…čekam otvaranje s negativnom blokadom i raspad sistema…
onda ulazim..ovo danas je bio sam mali odbijanac…nakon 30% pada odbili smo se 1%…meni to govori da imamo još za pasti…
a kada dođe vrijeme (ljeto prije ljeta, slijedeći tjedan?!?!!?) ingra će letiti, kao i svi građevinari

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!




Pobjeda,

to što ćeš ti sa svojom lovom dignuti do je tvoja stvar. Ja ti nudim da zaradiš i na mojoj lovi. Rizik je valjda prihvatljiv. Ako si sigurana da ide na 225 onda ti je 125 više nego dobra granica rizika.


ja ću kupiti ingru..a već je i kupujem…(jučer i danas 4000)..
ponuda je smiješna…

[/quote]

Smiješno je jedino tvoje lupetanje. Ako već spominješ rast do kraja godine na 225 kako misliš time nadrukati ljude da prodaju po 25. Ili je ovo druk za dizanje cijene jer si kupio (bar tako kažeš)?
Ponuda je win-win opcija za mene i tebe. 100 kn/dionici bi mi bilo zagarantirano u 6 mjeseci (ili skoro 300% zarade), a valjda paše i tebi.
[/quote]
Zamarate se glupostima kolega.
Pobjeda kupuje na 27,5 mada misli da ide na 25.
Pametnom dosta [bye]


Naj veču grešku je napravila neka iz uprave što je prodala mislim 20 000kom pustila u opticaj,tako da ingra nažalost tone ,nadam se uspjehu ali tek pri smirivanju krize. [bye] [bye]

a gdje to vidite…u top 10 nema nikakvih promjena…jos…mozda tek sutra…ali ako su sada poceli prodavati iz uprave onda to nije dobro…

Optimist - loše informirani pesimist

…to je to…pohlepi nikad kraja…joooooj kako će plakati bogatašiiii…novca kao blata ali niš koristi…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

ako je takva panika (a je samo nekima…koji su zalutali u svijet investicija na burzi) zašto onda netko kupuje ovu dionicu, u zadnje vrijeme je ulupano nekoliko miliona kuna u ovu dionicu "KOJA NIŠTA NE VRIJEDI"

Najveći bogataši svijeta su se obogatili na recesijama i krizama, nije ovo nagovor na kupnju nego realno razmišljanje, PROBLEM bi bio da ovu dionicu nitko neće kupiti, ali ljudi to se kupuje iz dana u dan i to po miliunskim iznosima…pa si vi donosite zaključke kakve god želite (ja više nemam za dokup ali ovo što imam čuvam pa makar godinama, doći će sve na svoje)

svaka čast kolegi pobjedi, možda nije loš čovjek, iako je u ljeto 2008. drukao sa raznim nickovima, Crniivo i ostali, dolje.zajedno sa kolegom Braunom, ali ovo oko Ingre i PTKM je promašio celi fudbal.
ja mu ne bi dao ni šibice da mi vrti, a kamoli lovu.

nego, šta je sa trezorcima od Ingre, da li je neko kupovao njih, ili samo dionicu?
spread se pojačao i čini mi se dobar R/R ratio.ovisno o interkalarnoj stopi.

KAD NEMA BOOKA, NEMA NI DRUKA!

pa gdje su nestali svi oni kupci od jucer…a trenutno se nalazimo na najnizim razinama od jucer…samo da sada ti isti ne postanu opet neki novi prodavaci s placenom provizijom…

Optimist - loše informirani pesimist

Ja nemogu vjerovati da od svih ljudi na ovom forumu ne postoji niti jedan dugoročni
investitor u Ingru! Svi pričate i zbrajate gubitke ja sam popušio ovoliko a ja toliko,
pa zar je moguče ljudi da vi izlazite van s gubitkom??? Pa svaki onaj koji se imalo razumije
u financijko trgovanje dionicom poznaje tezu da nitko nije IZGUBIO ali niti ZARADIO dokle
dionicu nije prodao! Pogledajte do koje cjene dionice ste doveli ovu kvalitentnu firmu,
sram vas može biti… Svi pričate protiv uprave ona bi trebala ovo, ono, pa šta upravu briga
za vas koji im cijenu konstantno spuštate na ove razine zbog panike!!
Pa lijepo vam je članica uprave rekla da u drugom dijelu ove godine očekuju stabilizaciju i
dobit kompanije, pa šta više hočete?? Da vam kaže i točan izračun dobiti??
Vrlo skoro cete biti svjedoci kada ce uprava otkupljivati svoje dionice a vi (vječiti pesimisti) cete misliti da netko podiže cjenu dionice da bi se iskrcao…
I da naravno da će cjena ubrzo biti oko 100kn a tada ce biti jako jeftina!
Kako bi rekao Željko Kardum "pazite na svoj novac"…
lp

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

"Najveći bogataši svijeta su se obogatili na recesijama i krizama" …istina kolega …zato bogati postaju još bogatiji ….kupuje se kad je totalna depra …sad… na našoj Ingri je ta kriza dubinska ….ali isto tako bit je pogoditi tko će iz tih kriza izaći ..preživjeti ….i ponovno krenuti gore….građevina je trenutno total out ….preživjet će najžilaviji …ovakva krizu građevinari nisu osjetili ni početkom 90…ni 98/99 pri prošloj nazovimo svj.krizi ….
Kupujem danas Ingru ….i nije mi svejedno ….prije neki grč u trbuhu ……još od 40 intenzivnije ….i nemam namjeru prodat sutra za kunu više i hvalit se članarinama za bureke ko BIG investitori ovdje …..
gledam opet 2006 ….čitam kolegu plavog, bluemana … da je situacija dobra …oni bi prvi bili ovdje
znaju dobro skenirati stanje a poznaju i ingru dobro …..
neznam bumo vidli ….dal je kupovina na kraju bila LUDOVINA


Ja nemogu vjerovati da od svih ljudi na ovom forumu ne postoji niti jedan dugoročni
investitor u Ingru! Svi pričate i zbrajate gubitke ja sam popušio ovoliko a ja toliko,
pa zar je moguče ljudi da vi izlazite van s gubitkom??? Pa svaki onaj koji se imalo razumije
u financijko trgovanje dionicom poznaje tezu da nitko nije IZGUBIO ali niti ZARADIO dokle
dionicu nije prodao! Pogledajte do koje cjene dionice ste doveli ovu kvalitentnu firmu,
sram vas može biti… Svi pričate protiv uprave ona bi trebala ovo, ono, pa šta upravu briga
za vas koji im cijenu konstantno spuštate na ove razine zbog panike!!
Pa lijepo vam je članica uprave rekla da u drugom dijelu ove godine očekuju stabilizaciju i
dobit kompanije, pa šta više hočete?? Da vam kaže i točan izračun dobiti??
Vrlo skoro cete biti svjedoci kada ce uprava otkupljivati svoje dionice a vi (vječiti pesimisti) cete misliti da netko podiže cjenu dionice da bi se iskrcao…
I da naravno da će cjena ubrzo biti oko 100kn a tada ce biti jako jeftina!
Kako bi rekao Željko Kardum "pazite na svoj novac"…
lp

Mislim da si potpuno u krivu jer tko je prodao na 40 kn…danas može kupiti 50% više…
Npr. kupiš po 60 i prodaš na 40 s gubitkom…pa opet kupiš na 27 za ukupnu lovu…i kad cijena bude 40 ti si na nuli…a ako samo čekaš treba cijena doći do 60 da si na nuli…

New Report

Close