INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kako bi kolegama pojasnio lik i djelo g. pobjede eve njegoe današnje privatne poruke koju mi je poslao nako što je napisao S…..!!!1

1. ti si mene pitao za info 2. ja jesam sada u cashu ali radi svojih info sam popušio jako puno novaca 3. danas se vraćam 4. ingra je za 1-2 godine u velikom plusu 5. smij se smij se, ali čuda se događaju i to baš na ingri 6. ako misliš da je meni to sve zabava, onda si ponorel 7. ingra neće u stečaj i ne pišem o stečaju, već da bi danas moglo biti panike

dobro ga znamo, taj je najprije pisao da ingra ide u stečaj i čak je po cijelom forumu slao poruke o tome, a onda je kupio pa je javno pozivao na kupnju na 40 kn kad se iskrcavao…pa je prodao pa je opet počeo o stečaju i tako vječito u krug, sramota foruma [angry]

ovo jučer i nešto danas što se udara po bidu očito su ostaci margin callova, pa treba čekati na kupnji bez skidanja prodaje

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!

Ma daj, 25 pa 225?!!
Evo ja ti dam svoj portfelj na upravljanje, pa sve iznad 150 nek ide tebi, ali svu razliku do 150 ako bude ispod ti meni namiruješ.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!


Ma daj, 25 pa 225?!!
Evo ja ti dam svoj portfelj na upravljanje, pa sve iznad 150 nek ide tebi, ali svu razliku do 150 ako bude ispod ti meni namiruješ.

[thumbsup]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

nazalost nista od rasta…ocekuje se daljnji pad Crobex-a…http://www.poslovni.hr/vijesti/hrvatskom-gospodarstvu-najlosiji-izgledi-u-regiji-149768.aspx [cry]

Optimist - loše informirani pesimist

Izgleda da gosn. Pobjeda nije vidio moju ponudu. Pa 125 kn meni , 75 njemu mi ne izgleda loša ponuda. Ili bi on fifty-fifty?

Ok, dobro, pristajem na to, granica je 125! Ali smao da znaš da ni Mamić toliko ne dere svoje.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!


Izgleda da gosn. Pobjeda nije vidio moju ponudu. Pa 125 kn meni , 75 njemu mi ne izgleda loša ponuda. Ili bi on fifty-fifty?

Ok, dobro, pristajem na to, granica je 125! Ali smao da znaš da ni Mamić toliko ne dere svoje.


zakaj da komentiram???
pa rađe sam kupim (kupujem jučer i danas) pa sam prodam na 225…pa mi je to 200 kuna po dionici-…a ne tvojih 75..

mini me* daj uzmi zakon u ruke pa ga pročitaj..ovo je forum..zato i je vjeko tu da briše postove radi kojeg bi mogao biti netko tužen…btw može biti tužen samo vlasnik poslovnog a ne ja…
ali eto glavno d anekaj napišeš jel?
p.s. odi na http://www.forum.hr pa vidi kaj pišu o dionicama…lol ti bi sve u zatvor..whauahuahaahahaha

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Ekipa, ajde please pročitajte što pišete na forumu u zadnjih barem pola godine o INGRI. Stalno isto, jedni drukaju da ja krajnja vrijeme za ukrcaj bez obzira o kojoj se cijeni radi. A drugi tvrde da ide u stečaj i da se treba spašavati ko može. A onda se malo zamjenite.

Ono zašto ja držim INGRU su dva razloga:
1. Jer mi je sada kasno izaći, u najcrnjem scenariju koji i nije tako nerealan ići ću zajedno s INGROM u bankrot, mogu to financijski podnjeti
2. Energetski sektor su prva realna sljedeća ulaganja u Hrvatskoj, kako je energetika visokoprofitabilna strani kapital će se uključiti čim se malo u svjetu situacija stabilizira. Dali će oni direktno ulagati ili nama dati kredite vidjet ćemo. Što se tiče Hrvatske od toga nema više ništ, mi što smo gradili gradili smo. A kredite možemo dobiti još samo za Energetiku. A tko bi trebao graditi termoelektrane, ja se nadam da će INGRA dobiti svoj dio kolača. Tako da ću ja tada moći izaći sa ulaznom cijenom.

Da budem transparentan do kraja od mog portfelja je 20% INGRA, 68%HT, 12% ATGR
Lp,

"sve što je teško nije vrijedno truda" ...Homer Jay Simpson


Izgleda da gosn. Pobjeda nije vidio moju ponudu. Pa 125 kn meni , 75 njemu mi ne izgleda loša ponuda. Ili bi on fifty-fifty?

Ok, dobro, pristajem na to, granica je 125! Ali smao da znaš da ni Mamić toliko ne dere svoje.

Ja bi prihvatio ponudu [tongue]
Vidim da Škovacin d.o.o. iz Rogoznice dobro posluje

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Pobjeda,

to što ćeš ti sa svojom lovom dignuti do je tvoja stvar. Ja ti nudim da zaradiš i na mojoj lovi. Rizik je valjda prihvatljiv. Ako si sigurana da ide na 225 onda ti je 125 više nego dobra granica rizika.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!


Pobjeda,

to što ćeš ti sa svojom lovom dignuti do je tvoja stvar. Ja ti nudim da zaradiš i na mojoj lovi. Rizik je valjda prihvatljiv. Ako si sigurana da ide na 225 onda ti je 125 više nego dobra granica rizika.


ja ću kupiti ingru..a već je i kupujem…(jučer i danas 4000)..
ponuda je smiješna…

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

…od ovih burekdžija nemreš mrdnut…ma to su već i babe jajare…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

niti malo ne djeluje optimisticno ova apstinencija od kupnje…kao da vec nismo dovoljno pali…a sad ako se ameri danas opet zacrvene odosmo sutra jos vise u mp3…ajme katastrofe…ima li kraja vise svemu tome…ovo je zbilja vise za izludit…

Optimist - loše informirani pesimist

New Report

Close