INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

gismund @ uvjek bilo i bit ce…..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



danas su kupovali mali investitori s foruma, pa pogledajte malo po forumu..na sve strane se svi hvale kupnjom ingre, to nije dobar znak. to znači da se iskrcava veliki igrač..

Aj ne lupetaj , ja sam mali i izašao sam danas sa 3000 kom. Znači da je mojih oko 7% prometa danas , a mali sam da ne mogu manji biti. Zato preklinjem te ne kenjkaj više sa tim glupavim nagađanjima i zločestim navođenjima.
[/quote]
a uz to je bar par tisuća kupljeno i prodano isti dan – znači uračunate su dvaput
nego kolega zašto van ovako nisko? ako ste dosad čekali, mogli ste još



Eto, ameri zatvorise u zeleno –> http://finance.yahoo.com/indices?e=dow_jones
…s obzirom koliko smo pali ova dva dana mozda je vec kod otvaranja moguca i zelena blokada…
…a sto bi nas lansiralo samo tek na nekih 30-tak kunica…

Da, vrlo izgledan jaki odbijanac sutra na cijeloj ZSE,a INGRA bi mogla brzo u blokadu što je zapravo komično jer bi jedva prešla jučerašnje prosječne cijene. Sada sam 100% uvjeren da je ovo rušenje danas bilo zbog magin calla i to u sprezi više brokera koji su jako dobro znali tko od malih ulagača ima dionice Ingre pod marginom i kad im puca margin call. zato su namjerno stjerali Ingru ovako nisko da otmu dionice nemoćnim malim uloagačima. I sad će im za par dana kad opet napumpaju Ingru prodati te iste dionice nazad [rolleyes]
[/quote]
ma koji odbijanac? pa lupate o STEČJU??!! a sad odbijanac i to s blokadom pa sta se sve ovdi može pročitat




Eto, ameri zatvorise u zeleno –> http://finance.yahoo.com/indices?e=dow_jones
…s obzirom koliko smo pali ova dva dana mozda je vec kod otvaranja moguca i zelena blokada…
…a sto bi nas lansiralo samo tek na nekih 30-tak kunica…

Da, vrlo izgledan jaki odbijanac sutra na cijeloj ZSE,a INGRA bi mogla brzo u blokadu što je zapravo komično jer bi jedva prešla jučerašnje prosječne cijene. Sada sam 100% uvjeren da je ovo rušenje danas bilo zbog magin calla i to u sprezi više brokera koji su jako dobro znali tko od malih ulagača ima dionice Ingre pod marginom i kad im puca margin call. zato su namjerno stjerali Ingru ovako nisko da otmu dionice nemoćnim malim uloagačima. I sad će im za par dana kad opet napumpaju Ingru prodati te iste dionice nazad [rolleyes]
[/quote]
ma koji odbijanac? pa lupate o STEČJU??!! a sad odbijanac i to s blokadom pa sta se sve ovdi može pročitat
[/quote]

Čemu nervoza? Je li ono Đakovština u stečaju? Je li joj dionica na nuli?

ma nije kolega nervoza,nego svašta se ovdje može pročiti.


danas su kupovali mali investitori s foruma, pa pogledajte malo po forumu..na sve strane se svi hvale kupnjom ingre, to nije dobar znak. to znači da se iskrcava veliki igrač..

svi su kupili i prodali…pogledaj bolje…

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

margini su u zadnjih tjedan dana stavljeni na tešku kušnju . puno ih je palo na tom natezanju , al nije to ni blizu pokolja . ko je malo zakasnio s reakcijom pa nije pospremio portfelj na vrijeme sad puši i čudi se . inače za informaciju margin call se šalje nakon zatvaranja burze , kad se izračuna vrijednost portfelja . tako da callovi od jučer imaju današnji dan da se pokriju do kraja današnjeg trgovanja (24 h) . znači prigodna akcija će bit tek sutra , tj dionice iz portfelja koji su pukli jučer su tek sutra na rasprodaji. kolege u marginima , puno sreće i držte se [thumbsup]

il kako kaže stara narodna: đe pogibe tomiću mijate [lol]

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan



p.s. moram obavijestiti sve zainteresirane da ne slušaju pobjedu jer je taj lik kada je ingra bila preko 40 kn slao privatne poruke o potpisanim poslovima itd. a istovremeno je uvaljivao svoje dionice. Sada taj isti lik piše kako nam sutra slijedi potpop i pad ispod 27 kn, dok istovremeno priprema naloge na kupnji prije negativne blokade.

Što se tiče kolege "pobjeda", svim zainteresiranima bi sugerirao da pogledaju njegove postove na temi "IGH" kad je bila priča oko posla stoljeća. To bi trebalo biti dovoljno.

Što se tiče mirovinskih fondova, mislim da su oni bitno promjenili način razmišljanja i više im ne pada na pamet ulaziti jako u hrvatske dionice jer moraju ući jako da bi ta investicija imala ikakav efekt na njihov portfelj. A jaki ulaz na našem tržištu zahtjeva i sudjelovanje u upravljanju što oni često nemaju kapaciteta ni volje raditi. Nakon svega što se dogodilo sa npr. Podravkom, Inom, Petrokemijom, HUP Zagrebom pa i Ingrom, mislim da im je hrvatskih dionica preko glave. Njihov je posao prije svega investirati trenutni kapital koji će nekad u budućnosti biti naše mirovine. I što se toga tiče, mislim da je bolje da taj kapital onda plasiraju vani gdje mogu likvidirati investiciju, a ne da moja mirovina bude zarobljena u npr. obveznici Optime ili Ingre za koje je pitanje da li će ikada moći i biti otplaćene.

I za kraj, nitko mi nije odgovorio u koju će to banku Igor otići po kredit za participaciju u dokapitalizaciji. Dajte neki prijedlog…
[/quote]
sa prvim odlomkom se u potpunosti slazem….slican scenarij je napravio i drugi kolega…prepoznat ce se..


S…..!!!!!
Nastavi niz i zatvori oći.
Lijepi pozdrav.

da nije STECAJ…..stvarno nemas kicmu
cak se slazem i sa drugim dijelom….stime da bih dodao…
nema ovdje zivota dok se ne napravi regionalna burza koja bi objedinila sve balkanske burze…a mozda i sire

[lol]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Ubrzo pozitivna blokada, ne slušaju me…….

marcello

…tko misli kupovati neka kupuje…probijanjem 30 idemo malo brže…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

prvo na 25 onda dalje gore..ne vidim da neko lupa po ask-u..
malo će činovnici banaka pričekati, a onda opet makljaža…

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

like i said!!!
hehe
25 pa 225 do kraja 2010

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

New Report

Close