INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A evo i koje su to danas dionice iz sektora bile interesantne investitorima…

Oznaka…………Promet………..Kolicina
————————————————-
INGR-R-A … 1.377.040,39 HRK … 49.411
DLKV-R-A ….. 973.692,69 HRK … 3087
IGH-R-A …… 468.829,45 HRK … 214
THNK-R-A ….. 260.497,58 HRK … 232
VDKT-R-A …… 21.808,60 HRK … 85
HDEL-R-A …… 11.539,63 HRK … 68
INDG-R-A ……. 5.660,06 HRK … 17

Optimist - loše informirani pesimist

rekao sam tijekom dana pa ste me popljuvali…s obzirom na usa može se očekivati da ćemo sutra imati blokadu na otvaranju i ono pravo rasulo koje dugo nismo vidjeli…tada bi ujedno moglo biti i dno…
p.s. do kraja godine 250 kuna

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Kolege..
Želim Vam sreću…onima što ruše, i onima šta kupuju, da bude visoka volatilnost u oba pravca, pa da i jedni i drugi zarade, al sudeći po već viđenom.
Zaraditi će samo oni koji imaju SVOJ keš, te se samo krcaju…+5% dionica, +10% u dionicama 15%………..itd. Cijena nije bitna..

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

danas su kupovali mali investitori s foruma, pa pogledajte malo po forumu..na sve strane se svi hvale kupnjom ingre, to nije dobar znak. to znači da se iskrcava veliki igrač..

Nema smisla govoriti o cijeni ili poslovanju jer evidentno cijena i bez toga ide negdje u…
Ali ima smisla ponoviti ovo: mirovinci su ukupno kupili 2007. godine ovih dionica (pogotovo u velikim količinama od osoba u upravi i nadz. odboru) za nekih 330 milijuna kuna s nekim prosjekom ulaza od 45 k tadašnjih, odnosno nakon splita 300 kuna (možda i više, neda mi se računati). Ovo se može lako provjeriti iz njihovih izvješća za 2007. jer su tamo, za azliku od 2008. i 2009. svi podaci. Nadalje, samo je az od njih dokupio, ali i to je ako se ne varam bilo u prvoj polovici 2008. tako da su i to bile relativno visoke cijene. Ostali su prodali recimo skupa nekih 50 tisuća komada (pbz i erste, i to negdje recimo oko 70 ili slično) dok recimo raiff nije praktički kupio ni jedan komad nakon 2007. – pazite niti jedan. Za kraj – današnja vrijednost nihovih zbrojnih oko milijun komada, ili nekih 15 posto cijele tvrtke, tržišno vrijedi oko 29 milijuna kuna. Da ne govorimo da imaju očito i obveznie i komercijalne zapise itd… Još samo komentar od prije da je njima to 0.1 posto imovine… To je upravo točno, 30 milja kroz 30 milijardi… Ali pravilnije bi bilo reći da je to naših 300 milijuna kuna basically nestalo kroz ove 3 godine, samo na ovoj dionici s neizvjesnošću ikakvog oporavka…
Ako ovo nije priča za novine, a hep i slične jesu, onda stvarno ne znam….

"these fat arrogant overpaid overfed overpriviliged overindulged white-collar business-criminal asshole c..ksuckers"


rekao sam tijekom dana pa ste me popljuvali…s obzirom na usa može se očekivati da ćemo sutra imati blokadu na otvaranju i ono pravo rasulo koje dugo nismo vidjeli…tada bi ujedno moglo biti i dno…
p.s. do kraja godine 250 kuna
uuuukolega uuuuu pomaloooo ALLOOO RUČNA!!! 250kn


danas su kupovali mali investitori s foruma, pa pogledajte malo po forumu..na sve strane se svi hvale kupnjom ingre, to nije dobar znak. to znači da se iskrcava veliki igrač..

Aj ne lupetaj , ja sam mali i izašao sam danas sa 3000 kom. Znači da je mojih oko 7% prometa danas , a mali sam da ne mogu manji biti. Zato preklinjem te ne kenjkaj više sa tim glupavim nagađanjima i zločestim navođenjima.



rekao sam tijekom dana pa ste me popljuvali…s obzirom na usa može se očekivati da ćemo sutra imati blokadu na otvaranju i ono pravo rasulo koje dugo nismo vidjeli…tada bi ujedno moglo biti i dno…
p.s. do kraja godine 250 kuna
uuuukolega uuuuu pomaloooo ALLOOO RUČNA!!! 250kn

[/quote]
oke 225 min

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

dobro! a jel nam mozete izračunat koliko je to % od 28 do 225kn hvala


danas su kupovali mali investitori s foruma, pa pogledajte malo po forumu..na sve strane se svi hvale kupnjom ingre, to nije dobar znak. to znači da se iskrcava veliki igrač..

Mali nemaju vise ni za kiflu, a kamo li za kupnju.

aggaloch….. briljantni podaci kolegice. Vrlo dragocjeni u ovim teškim trenucima za dionicu.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

kad se već spominju ove "grozne " razlike …….sa 400 na 27,30 !!!!!!

bogme da te prođe jeza , kaj ne?

sad je "pišljivih 56 …100 % od danas !! cccccccc…….

i u kojem smo trendu da ne bi današnja cijena bila 100 % od neke buduće !!!

ohrabrenje je jedino da nemre ispod 0 …ili ? ccccc

New Report

Close