INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Izašli Van uz dobit coca-cola 0,33 , uz promet brokeru 5 gajbi cole…
Al ne nočim više u njoj , dok se ovaj "grdi" graf ne popravi… [lol]
Danas me je "razvuklo" po računu

pa ti sve rasprodaješ, ingru , validus…


Ja sam se iskrcao , sad možete u stečaj i mp3 , razbit će vam se ova sranja o glavu , a ja ću možda kupovati od vas na 11-11,05 kn.
Pitam se ova dva dana koja je uloga jedne brokerske kuće , koja se agresivno reklamira sa malom provizijom i margin kreditima x3 , i banaka koje su to odradile s njima !??

Kod navedene brokerske kuće igh je u puno većoj banani jer je na ingri poluga x 2 a na igh x 3.
Ovo je sve priprema za novi val i kao što smo vidjeli danas je ukrcana znatnije količina. Uspjeli su u naumu i srušili su ingru na smješnu razinu, a kad se nakrcaju dići će je preko samodolovog minimuma i pretovariti mirovincu. Što se tiče teorije zavjere sve je moguće, ipak se zna tko je vlasnik agram brokera, a oni su raspoloženi za svakakve makinacije.

Nadam se da su ovi koji su danas kupili 49.411 kom spremni platiti članarinu idučih dana, neće me valjda razočarati …….. [pray]

marcello


Nadam se da su ovi koji su danas kupili 49.411 kom spremni platiti članarinu idučih dana, neće me valjda razočarati …….. [pray]

Članarinu su platili oni koji su danas prodali. Oni koji su kupovali danas znaju što rade za razliku od ovih privh.

ima li promjena u top 10?

u privitku graf…od trenutka kada je izasao FI za 4Q-2009 imamo konstantan pad…hm da, los FI za 4Q i 1Q + sveopca negativna psihoza na trzistu + losa struktura investitora + ??? = rezultat kakvog trenutno imamo…tako u prosjeku imasmo pad od -1% dnevno…a danas eto ostavren promet jednak pa cak mozda i veci od nekoliko unazad tjednih prosjeka…ali uz cijenu pada za dodatnih 2 kn…i jel bi to onda napokon bilo i neko konacno dno ili idemo jos…znat i vidjet ce se ovih dana…(lp)

Optimist - loše informirani pesimist

pitanje je svi pitanja koliko će ingra dobiti za arenu 80, 85,90 mil eura…ovo drugo je sve …trla baba lan .. [pray]..i ovo uvik..


u privitku graf…od trenutka kada je izasao FI za 4Q-2009 imamo konstantan pad…hm da, los FI za 4Q i 1Q + sveopca negativna psihoza na trzistu + losa struktura investitora + ??? = rezultat kakvog trenutno imamo…tako u prosjeku imasmo pad od -1% dnevno…a danas eto ostavren promet jednak pa cak mozda i veci od nekoliko unazad tjednih prosjeka…ali uz cijenu pada za dodatnih 2 kn…i jel bi to onda napokon bilo i neko konacno dno ili idemo jos…znat i vidjet ce se ovih dana…(lp)

odrediti dno na ovoj dionici je naučna fatastika, nemojte se previše zamarati sa time,nakon probijanja granice od 30 kn , uz daljnji pad navedene dionice nije isključeno ni 20 kn, već sam bio napisao da problem ove dionice nije u tome da baš ništa ne vrijedi već je problem u očitovanjima uprave o stvarnom stanju u kompaniji,ovo je jedan veliki razlog koji me drži podalje od ove dionice i zahvalan sam -na svojoj procijeni u zadnjih 7-8 mjeseci ,jer bi bio u jako velikom minusu ili bi platio dobru članarinu ,kako neke kolege navode.
Stoga savjetujem oprez…


Tuku "naši"….al tuku i partizani….. [lol]

Tuku naši, al partizana ima više, dotjeraše nas do 28 kuna…

Ja sam se neki dan teška srca skratio za 70% na 34 i nešto, al usprkos svim govnima u kojima je Ingra nisam ovo očekivao…

Sutra moguće upadam [cool]

Sretno nam svima [thumbsup]


pitanje je svi pitanja koliko će ingra dobiti za arenu 80, 85,90 mil eura…ovo drugo je sve …trla baba lan .. [pray]..i ovo uvik..

Je, kupci stoje u redu i samo izvikuju ponude! Pravo je pitanje postoji li uopće kupac za Arenu (po prihvatljivoj cijeni).

Gradjevinski sektor od 30.04.2010. do danas po prosjecnim cijenama…

DLKV-R-A -16,07%
IGH-R-A -18,63%
INDG-R-A -18,92%
HDEL-R-A -20,78%
VDKT-R-A -22,35%
INGR-R-A -24,90%
THNK-R-A -25,68%

…a milijunski promet ostvaren danas samo na ingri govori da je ova cjenovna razina postala itekako zanimljiva nekim kupcima…

Optimist - loše informirani pesimist

amilo*
ali i prodavačima…a nažalost njih je uvijek više i uvijek su više zainteresirani za prodavanje, nego mi za kupovanje…

ide ovo na barem 25..a do kraja godine na 200

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

New Report

Close