INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

apotekar*
razlika optimista i pesimista…ti si optimist jer misliš da te mašinerija krade da se jeftino nakrca…pesimist je onaj koji kaže – ova prodaja je prodaja službenika banke koji znaju da ide stečaj pa spašavaju dok se ne objavi..(tko je u pravu vidjet ćemo)

amilo?
mislim da da…barem do sp500 950

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Slažem se gismundom i onima koji smatraju da je iskrcaj danas isforsiran radi aktiviranja margina kod malih ulagača. Od 35 kn pa do ovih 27,50 kn nikakvih novih liših vijesti nije bilo, ali je medijska mašinerija odradila prljavi posao da se njihove gazde mogu super jeftino nakrcati Ingrom. Tko sada kupuje do kraja godine mogao bi dići između +50 i +100% [rolleyes]

sve to stoji ako u medjuvremenu ne kihne i ako se ispune i ona dana obecanja o novim poslovima…
a ako ne, ode cijena jos vise u MP3 do N.G….no baba vanga ima neka drukcija razmisljanja…

Optimist - loše informirani pesimist




cini se da iskrcaj ovdje jos nije zavrsio…ako i sutra nastavimo u istom ritmu dao danas i jucer mogli bismo tako kupovati sutra i po 25…a prekosutra po 23…a u petak mozda i ispod 20…

teško sutra…glave su se ohladile…za daljnji ali žestoki potop trebamo USA..
bez njihovog potopa neće biti niti našeg…
[/quote]
a pravi potop tamo kao da se tek ocekuje…
[/quote]

Ameri očekuju izvješatj o broju zaposlenosti koji će biti u petak, ali već po tradiciji ruše cijene prije toga da bi u ponedjeljak divljali na dizanju, režija 150 puta, klap :

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.





cini se da iskrcaj ovdje jos nije zavrsio…ako i sutra nastavimo u istom ritmu dao danas i jucer mogli bismo tako kupovati sutra i po 25…a prekosutra po 23…a u petak mozda i ispod 20…

teško sutra…glave su se ohladile…za daljnji ali žestoki potop trebamo USA..
bez njihovog potopa neće biti niti našeg…
[/quote]
a pravi potop tamo kao da se tek ocekuje…
[/quote]

Ameri očekuju izvješatj o broju zaposlenosti koji će biti u petak, ali već po tradiciji ruše cijene prije toga da bi u ponedjeljak divljali na dizanju, režija 150 puta, klap :
[/quote]
znači i tamo je Masoni i mašinerija i DInko NOvoselac?
Pa hebate vrag najbolje se onda upucat i to je to.
Nebu indexi nigdje norili kolega..opusitte se

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

kad dionica ne vrijedi nominalu baci je..da je ovo prava burza vecinski vlasnici bi izletili i kupili svoje dionice ispod cijene ..

45000 komada…lijepo to dugo nismo vidjeli…
to je već nešto…po toj logici još max ovakva dva dana i dno je tu…realno za čekat 24,21

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Tuku "naši"….al tuku i partizani….. [lol]

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....



Inverter i pobjeda ,da li ćete čekat pa opet platit članarinu ili prodat odmah tj.sada?

prodao..vratio clanarinu od jucer [cool]
[/quote]
Bravo.
Maestralno
na mogucem dnu burek zaradjen! A gap gore na 32, kaj niste vidjeli kolega?
Hmmmm, mozda i kupi dokraja!!
[lol]
@pobjeda nekuzim target , kako ste dosli do njega?
Ja vidim samo leptira koji moze i do 20. [huh]

Izašli Van uz dobit coca-cola 0,33 , uz promet brokeru 5 gajbi cole…
Al ne nočim više u njoj , dok se ovaj "grdi" graf ne popravi… [lol]
Danas me je "razvuklo" po računu

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....


45000 komada…lijepo to dugo nismo vidjeli…
to je već nešto…po toj logici još max ovakva dva dana i dno je tu…realno za čekat 24,21

Kolega jesi ti neki prorok!!!!!24,21…..pa toliko precizno definirao dno…
Ja več greben po dnu odavno….. [lol]

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

Ja sam se iskrcao , sad možete u stečaj i mp3 , razbit će vam se ova sranja o glavu , a ja ću možda kupovati od vas na 11-11,05 kn.
Pitam se ova dva dana koja je uloga jedne brokerske kuće , koja se agresivno reklamira sa malom provizijom i margin kreditima x3 , i banaka koje su to odradile s njima !??


Ja sam se iskrcao , sad možete u stečaj i mp3 , razbit će vam se ova sranja o glavu , a ja ću možda kupovati od vas na 11-11,05 kn.
Pitam se ova dva dana koja je uloga jedne brokerske kuće , koja se agresivno reklamira sa malom provizijom i margin kreditima x3 , i banaka koje su to odradile s njima !??

Eto napokon si shvatio igru….pa U NIČEMU NEMA DOBITI NA KREDIT…
Naravno moš dobiti samo kamatu… [lol]

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

New Report

Close