INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

svaka čast onima koji su uhvatili dno…. ajmo u shoping… dok još ima jeftino


Smiješno ,gdje su nestali ovi s prodaje.

pojeli ih ovi koji su im dali kredite!Mutne igre se ovdje igraju,nadamo se najboljem,pozdrav


svaka čast onima koji su uhvatili dno…. ajmo u shoping… dok još ima jeftino

polako kolega…ovo je bilo samo ubijanje muhe na 27,50..i ja sam sudjelovao premda je sve tako brzo bilo da nisam stigao dovoljno kupiti…
stoga čekam novi val panike…ne vjerujem da će ekipa samo tako lupati po asku…ovo je bio intraday odbijanac i to je to…

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

3 omfa puše 3,2 mil kn od početka lipnja samo u ingri , i mirno gledaju ovo rasturanje . koji su to mamlazi [lol] [lol]

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan

…moderator izgleda radi za pad…samo sam napisao da i nije tako loše da se dionička struktura rekonstruira i da će na zdravim dioničarima brže i više goree a on me briše…pa čemu to gs. MODERATOR??? a drukove tipa stečaja puštate…sad ste i vi na njihovoj strani…neće ni ovo proći ili možda hoće…nisi fer…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


cvaknuo po 27.50 [cool]



svaka čast onima koji su uhvatili dno…. ajmo u shoping… dok još ima jeftino

polako kolega…ovo je bilo samo ubijanje muhe na 27,50..i ja sam sudjelovao premda je sve tako brzo bilo da nisam stigao dovoljno kupiti…
stoga čekam novi val panike…ne vjerujem da će ekipa samo tako lupati po asku…ovo je bio intraday odbijanac i to je to…
[/quote]
e koliko ja ljudi znam da su uzeli na 27,50
nije vam bilo toliko dionica…
[lol] NHF

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

na asku trenutno u prvih 10 preko 7000 dionica koje se nude ispod jucerasnje najnize…bit ce da dio ekipe koja se nakrcala danas ipak zeli van…

Optimist - loše informirani pesimist

Inverter i pobjeda ,da li ćete čekat pa opet platit članarinu ili prodat odmah tj.sada?

bit će bolje................

bestija2*
casha imam za još 4 ovakve panike i kupnje…stoga kako vanka kada sam kupio samo 15% željenog..a po ask-u neću sigurno

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Inverter i pobjeda ,da li ćete čekat pa opet platit članarinu ili prodat odmah tj.sada?

prodao..vratio clanarinu od jucer [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



cvaknuo po 27.50 [cool]



svaka čast onima koji su uhvatili dno…. ajmo u shoping… dok još ima jeftino

polako kolega…ovo je bilo samo ubijanje muhe na 27,50..i ja sam sudjelovao premda je sve tako brzo bilo da nisam stigao dovoljno kupiti…
stoga čekam novi val panike…ne vjerujem da će ekipa samo tako lupati po asku…ovo je bio intraday odbijanac i to je to…
[/quote]
e koliko ja ljudi znam da su uzeli na 27,50
nije vam bilo toliko dionica…
[lol] NHF
[/quote]

pa dobro kolega kuna više manje ko to gleda – bitno je da ostane za članarinu [lol]

ps: jel ovo sad u redu barba mod?

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan

jjure, 08.06.2010. u 14:36
prodao..vratio clanarinu od jucer cool

odlično kolega već sam se zabrinuo hoćeš li imat za platit sutra [lol]

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan

New Report

Close