INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




na koliko je blokada?

cisto sumnjam da ti neznas
@Gismund
potrebna je potvrda za okret ….promet je tu…vec sada je kao jucer…dakle panika je tu…
e sad…dal ce se dignut i napraviti potrebnu svijecu…vidjet cemo u 16.00
al uvijek postoji i solucija kolege invertera
[/quote]
ne vjerujem u odbijanac danas..
možda ali teško…vi stalno pričate da su mali na prodaji ali nebi se složio…
bojim se da će tek sutra biti dno pa odbijanac, s time da bi sutra mogli otvoriti s blokadom
[/quote]
vidim….ide se poput invertera…prodaj pa drukaj na dole
daj vidi da sam ja to rekao da mali samo prodaju?

jedno pitanje vama….ko je kupovao danas i jucer?
velika vecina PDa nis neradi…barem tako govore

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

lavina je krenula teško je to zaustavit banke smanjuju izloženost margini se čiste , da smo u americi s automatiziranim stop lossovima došli bi ispod 10 kn u 3 minute [undecid]

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan


Ingra je u velikim problemima i sasvim je upitno hoće li uopće opstati. Poslova nema, dugovi su ogromni, pokušaj prodaje Arena, koja je realno jedina kakva takva kvalitetna imovina, je neslavno propao. Banke važu imaju li sredstava i rezona da još jednog mrtvaca drže još dve-tri godine na životu, mali dioničari su već odavno oštrigani (još 2008.).

Ja stvarno ne vidim što se tu može lijepo desiti, firma je izgubila kredibilitet, teško će u budućnosti i naći partnere koji će s njima htjeti raditi. pitam se i podimruje li grad svoje obveze prema Ingri, dok je ona famozna uporabna dozvola za Arenu koliko mene sjećanje služi na jako klimavim nogama.

Tu tko je god ulazio u zadnje dvije godine, čekali su ga samo bol i suze.

A neki i dalje drukaju i navlaće na kupnju, valjda znaju što čine, ali im je svejedno na dušu.

ps. nemam dionice Ingre i ne mislim ih kupovati ni po 20 kad ih bude (za mjesec-dva ili godinu svejedno)


opaaaa ovo su vec profesionalni drukovi…. [smiley] [rolleyes]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Borba je počela [cool]
Borba je završila, bikovi kolo vode

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


sve štima ali ovo "Banke važu imaju li sredstava" ti nije trebalo…banke su krcate cashom i neznaju kaj će sa njime, a moraju ga baciti u uporabu…stoga ajd prvo razmisli onda drukaj…
p.s. ajd bacite na 26,50 da se vratim

Nemoj se zavaravati. Banke to jako važu. Dvojba je slijedeća, progutati gorku pilulu i otpisata npr. 100 milja kuna u gubitke u ovoj godini koja će za dobitke banaka biti jako teška. Ili upucati svjesno još love u ingru i za 3 godine upisati gubitak od 150 milja kuna, a sada se praviti da je sve ok.


Ingra je u velikim problemima i sasvim je upitno hoće li uopće opstati. Poslova nema, dugovi su ogromni, pokušaj prodaje Arena, koja je realno jedina kakva takva kvalitetna imovina, je neslavno propao. Banke važu imaju li sredstava i rezona da još jednog mrtvaca drže još dve-tri godine na životu, mali dioničari su već odavno oštrigani (još 2008.).

Ja stvarno ne vidim što se tu može lijepo desiti, firma je izgubila kredibilitet, teško će u budućnosti i naći partnere koji će s njima htjeti raditi. pitam se i podimruje li grad svoje obveze prema Ingri, dok je ona famozna uporabna dozvola za Arenu koliko mene sjećanje služi na jako klimavim nogama.

Tu tko je god ulazio u zadnje dvije godine, čekali su ga samo bol i suze.

A neki i dalje drukaju i navlaće na kupnju, valjda znaju što čine, ali im je svejedno na dušu.

ps. nemam dionice Ingre i ne mislim ih kupovati ni po 20 kad ih bude (za mjesec-dva ili godinu svejedno)


da si upotrijebija brojke stalo bi sve u dvi rečenice … ovako ….

cvaknuo po 27.50 [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

dijelom sam unutra…

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

pogledajte malo transakcije po kupnji prolaze sve veći nalozi a na prodaji sve manji znaći da se neko veći krca

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''

Smiješno ,gdje su nestali ovi s prodaje.

bit će bolje................

Više nema ni entuzijasta na kupnji ispod 20 kuna

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

očito da je konzorciji odlućio da je dosta

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''

New Report

Close