INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Trenutno se odvija klasičan, školski i profesionalno odrađen prekrcaj iz "malih posuda" u "veliko bure"!
Curnulo je malo i u moju "posudicu"! Broj malih dioničara u ovom tjednu će se smanjiti za otprilike 10 – 15 %. Tko ne vjeruje neka kupi cd! [thumbsup]

sam si rekao da si kupio ingru, a i na prijašnjim stranicama je nekoliko forumaša reklo da se nakrcavaju ingrom, dakle kupuju mali.
dakle ako kupiš tad cd, bi mogao vidjeti da možda nije tako kako si umislio, nego da se iskrcava konzorcij banaka od kojih je ingra zatražila kredit..ERSTE, Hypo, PBZ, ZABA, Societe, Raiffeisen..
nemam cd da se razumijemo, ali ovakav pad ne mogu pokreduti mali dioničari nego oni s povlaštenom informacijom.
[/quote]
Nisam lud da ne kupim. Ali mene nemoj ubrajati u male, 1,90 cm. Samo ti radi svoju radnju, a ja ću svoju i ništa se ne sekiraj za tuđu lovu. [kiss]Ja ću ovdje pisati i kada ne bude tebe i sličnih nickova. S vremenom oni jednostavno "ispare"!


na koliko je blokada?

cisto sumnjam da ti neznas
@Gismund
potrebna je potvrda za okret ….promet je tu…vec sada je kao jucer…dakle panika je tu…
e sad…dal ce se dignut i napraviti potrebnu svijecu…vidjet cemo u 16.00
al uvijek postoji i solucija kolege invertera

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


na koliko je blokada?

ingri bi najbolje bilo da se strateški povuče sa tržišta na jedan mjesec

[lol]

Prodajem jeftino, kupujem skupo.



na koliko je blokada?

cisto sumnjam da ti neznas
@Gismund
potrebna je potvrda za okret ….promet je tu…vec sada je kao jucer…dakle panika je tu…
e sad…dal ce se dignut i napraviti potrebnu svijecu…vidjet cemo u 16.00
al uvijek postoji i solucija kolege invertera
[/quote]
ne vjerujem u odbijanac danas..
možda ali teško…vi stalno pričate da su mali na prodaji ali nebi se složio…
bojim se da će tek sutra biti dno pa odbijanac, s time da bi sutra mogli otvoriti s blokadom

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

+ 2000 kom na 27,50…………… [yawn]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Ingra je u velikim problemima i sasvim je upitno hoće li uopće opstati. Poslova nema, dugovi su ogromni, pokušaj prodaje Arena, koja je realno jedina kakva takva kvalitetna imovina, je neslavno propao. Banke važu imaju li sredstava i rezona da još jednog mrtvaca drže još dve-tri godine na životu, mali dioničari su već odavno oštrigani (još 2008.).

Ja stvarno ne vidim što se tu može lijepo desiti, firma je izgubila kredibilitet, teško će u budućnosti i naći partnere koji će s njima htjeti raditi. pitam se i podimruje li grad svoje obveze prema Ingri, dok je ona famozna uporabna dozvola za Arenu koliko mene sjećanje služi na jako klimavim nogama.

Tu tko je god ulazio u zadnje dvije godine, čekali su ga samo bol i suze.

A neki i dalje drukaju i navlaće na kupnju, valjda znaju što čine, ali im je svejedno na dušu.

ps. nemam dionice Ingre i ne mislim ih kupovati ni po 20 kad ih bude (za mjesec-dva ili godinu svejedno)


sitno….i jutros ode po 29…placena clanarina….dokup za mene ne postoji …osim u up trendu….

Ušao na nešto sitno 27,xx , al ko što kažeš ovo uvijek može jeftinije.
Mislim da se ne dešava ništa strašno, samo izlaze po marginu…

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....



sitno….i jutros ode po 29…placena clanarina….dokup za mene ne postoji …osim u up trendu….

Ušao na nešto sitno 27,xx , al ko što kažeš ovo uvijek može jeftinije.
Mislim da se ne dešava ništa strašno, samo izlaze po marginu…
[/quote]
bravo to je kljuc rješenja i ništa drugo

Kasno mu je za forsiranu blokadu danas.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


+ 2000 kom na 27,50…………… [yawn]

ja sam mislio da si na odmoru na komiži kolega , a ti zapeo ovdje platit članarinu . u tvom slučaju je možda bolje reć ‘boravišna pristojba’ [lol] [lol]

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan


Ingra je u velikim problemima i sasvim je upitno hoće li uopće opstati. Poslova nema, dugovi su ogromni, pokušaj prodaje Arena, koja je realno jedina kakva takva kvalitetna imovina, je neslavno propao. Banke važu imaju li sredstava i rezona da još jednog mrtvaca drže još dve-tri godine na životu, mali dioničari su već odavno oštrigani (još 2008.).

Ja stvarno ne vidim što se tu može lijepo desiti, firma je izgubila kredibilitet, teško će u budućnosti i naći partnere koji će s njima htjeti raditi. pitam se i podimruje li grad svoje obveze prema Ingri, dok je ona famozna uporabna dozvola za Arenu koliko mene sjećanje služi na jako klimavim nogama.

Tu tko je god ulazio u zadnje dvije godine, čekali su ga samo bol i suze.

A neki i dalje drukaju i navlaće na kupnju, valjda znaju što čine, ali im je svejedno na dušu.

ps. nemam dionice Ingre i ne mislim ih kupovati ni po 20 kad ih bude (za mjesec-dva ili godinu svejedno)


sve štima ali ovo "Banke važu imaju li sredstava" ti nije trebalo…banke su krcate cashom i neznaju kaj će sa njime, a moraju ga baciti u uporabu…stoga ajd prvo razmisli onda drukaj…
p.s. ajd bacite na 26,50 da se vratim

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

blokada na 26,99

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan

New Report

Close