INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Trenutno se odvija klasičan, školski i profesionalno odrađen prekrcaj iz "malih posuda" u "veliko bure"!
Curnulo je malo i u moju "posudicu"! Broj malih dioničara u ovom tjednu će se smanjiti za otprilike 10 – 15 %. Tko ne vjeruje neka kupi cd! [thumbsup]

sam si rekao da si kupio ingru, a i na prijašnjim stranicama je nekoliko forumaša reklo da se nakrcavaju ingrom, dakle kupuju mali.
dakle ako kupiš tad cd, bi mogao vidjeti da možda nije tako kako si umislio, nego da se iskrcava konzorcij banaka od kojih je ingra zatražila kredit..ERSTE, Hypo, PBZ, ZABA, Societe, Raiffeisen..
nemam cd da se razumijemo, ali ovakav pad ne mogu pokreduti mali dioničari nego oni s povlaštenom informacijom.

do 13h pol milje.promet ..dobro je…. [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

http://www.seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-crobex-srusen-ispod-1.900%2c-najnize-od-kolovoza-2009.,80811.html

ako netko treba savjetnika??

čini ti se tako zato što si kupio dionice ingre…NHF [bye]

minimalno sam izložen u ingri. nikad preko 1000 dionica. do pada ispod 30kn sam ih imao 300, a sada dokupljujem po 100 dionica na svakih 1,5kn pada pa dokle ide. tako da nije da me ovaj pad baš tangira previše, čak i da firma bankrotira, ali ovo je moje gledište situacije na svjetskim tržištima kapitala ovih dana. pratim cnbc i bloomberg i znam da interpretacija makroekonomskih pokazatelja ovisi o tome je li ekipa u dionicama ili u kešu. trenutno je u kešu i druka na pad, ali sve je to deja vu’. i ovdje će se kad se ekipa ukrca pojaviti gomila novih nickova sa komentarima kako je ingra najperspektivnija građevinska kompanija u ovom dijelu galaksije. i to je već deja vu’. uživaj i dokupljuj.
[thumbsup]

i još nešto ingrin bend u alžiru pokriva trenutnu cijenu.. čuvajte se ovih na bidu sa 500 .700, 800kom


čini ti se tako zato što si kupio dionice ingre…NHF [bye]

minimalno sam izložen u ingri. nikad preko 1000 dionica. do pada ispod 30kn sam ih imao 300, a sada dokupljujem po 100 dionica na svakih 1,5kn pada pa dokle ide. tako da nije da me ovaj pad baš tangira previše, čak i da firma bankrotira, ali ovo je moje gledište situacije na svjetskim tržištima kapitala ovih dana. pratim cnbc i bloomberg i znam da interpretacija makroekonomskih pokazatelja ovisi o tome je li ekipa u dionicama ili u kešu. trenutno je u kešu i druka na pad, ali sve je to deja vu’. i ovdje će se kad se ekipa ukrca pojaviti gomila novih nickova sa komentarima kako je ingra najperspektivnija građevinska kompanija u ovom dijelu galaksije. i to je već deja vu’. uživaj i dokupljuj.
[thumbsup]
[/quote]
cekaj da prvo odradimo dno…..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Super stvar sada je vrijednost slobodnih dionica izvan top 10 103,5 milijuna Kn………….

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


cekaj da prvo odradimo dno…..

pa što se nisi ti jučer nakrcavao na 30 kn? [wink]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

sitno….i jutros ode po 29…placena clanarina….dokup za mene ne postoji …osim u up trendu….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


sitno….i jutros ode po 29…placena clanarina….dokup za mene ne postoji …osim u up trendu….

Ja sam danas počeo jače kupovati, ovaj pad nema nikakvog racionalnog razloga osim što je stvorena masovna panika kod malih ulagača da se cijena sruši ispod 30 kn, a sve s ciljem da se aktiviraju margini i da se malima zbog margin calla silom rasprodaju i preuzmu dionice.
Po meni će danas margin call biti ispucani i sutra bi trebao biti odbijanac, ne samo na Ingri nego i na DLKV, THNK, LKPC…

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

na koliko je blokada?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close